Re: Атрибути на Академик

06 Юли Пон 2009 12:31

Знамето е готино обаче Тони то наистина знамената ще станат повече от нас

06 Юли Пон 2009 14:51

Спирам до тук със знамената. [icon_smile.gif]

10 Юли Пет 2009 13:02

Стана ми готово флагчето за мача АКАДЕМИК - Минал 4:3. [thumbup.gif]
Ето го:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

10 Ное Вто 2009 14:11

А има ли някой сайт в който да разгледам какви неща може да се направят [icon_question.gif] [icon_question.gif] [icon_question.gif] [icon_question.gif]

10 Ное Вто 2009 14:16

kamsy написа:А има ли някой сайт в който да разгледам какви неща може да се направят [icon_question.gif] [icon_question.gif] [icon_question.gif] [icon_question.gif]

Поне аз не знам. Мога да ти дам скайпа на човек, който може да ти направи всичко по поръчка. Говоря основно за шалчета и знамена. На всякакви отбори. По твой модел ако искаш. Не взима много скъпо.

10 Ное Вто 2009 14:23

Ами аз го видях по-нагоре [icon_wink.gif]

10 Ное Вто 2009 15:13

Ако е това mikari_mdm има някаква грешка защото пише че няма такъв [icon_scratch.png]

10 Ное Вто 2009 15:37

Има си го.

10 Ное Вто 2009 16:04

Ами аз не мога да го намеря, пише ми че няма абонат с такова име [597818_orig.gif]

10 Ное Вто 2009 17:02

Не знам какъв е проблема. Като се върна в къщи ще погледна дали го има при мен.

24 Май Пон 2010 13:35

откъде мога да си закупя шал на академик защото не съм от софия и съм фен академик

24 Май Пон 2010 13:37

Проблема е, че все още нямаме никакви шалове. Само аз имам шал и той е плетен от моята приятелка. Ръководството вече трябва да направи нещо по въпроса.

24 Май Пон 2010 13:43

Пичове защо разчитате на ръководството ви за каквото и да е?
При нас всичко си правим сами, ръководството на клуба ни ни мрази
правете си всичко сами не разчитайте на никой
А гледах даже някъде някакви невероятни цени обявявате,примерно пълноцветен печат на винил 55 кинта
хора работя в печатница и при нас за крайния клиент цената е 25 лева на квадрат,на мен ми го правят за 15 даже.
Търсете оферти
Щом ще сте фенклуб не трябва да разчитате на ръководство и не трябва да зависите от него!
Разчитайте на собствени средства

Помня 93 или 94 година и при нас нямаше предлагане на артикули,една комшиика имаше плетачна машина и ми направи 3 зебри,а сега има асортимент от зимни и летни шалове

24 Май Пон 2010 13:45

Ние досега всичко сами сме си правили. Само шалчетата и фланелките са ни проблем. Знамена си имаме достатъчно вече. [icon_wink.gif]

24 Май Пон 2010 13:48

ми ако искате ще питам къде ги правят наще шалчета ;)