Re: Снимки на феновете!

25 Яну Нед 2009 15:10

това ми е първия мач на академик [agt.gif] то си личи де още съм с мартеници и шапака на фюрентина май този мач ми беше номер 13 от както съм почнал да ходя по стадиони и оттогава само победи и 2-3 равни имам

25 Яну Нед 2009 16:11

Ти явно си на къдем. Защото именно в този мач победихме Янтра с 3:0. [agt.gif] Аз ти казах вече, че ако трябва на лична сметка ще те водя и по гостуванията, само и само да идваш и да побеждаваме. [akad10.gif] [a6am10.gif] [agt.gif]

25 Яну Нед 2009 22:38

[349124.gif] Тони ако почна да ходя на всички мачове на АКАДЕМИК това означава да влезнем в А група влезнем ли в А група трябва много пари трябва да се оправи стадиона базите нз как са но сигурно ше трябва да се инвестира нещо в тях ще сложат вход публиката значително ще намалее , ще изчезнат семкарите а те са добре за статистиката няма файда просто [icon_wink.gif]

25 Яну Нед 2009 23:40

Ние ще ходим на превернициални цени. [icon_lol.gif] А като си на кадем и идваш навсякъде освен в "А" група ще влезнем и в ШЛ, откъдето ща паднат големи пари. Така, че проблеми няма да имаме. И тогава и вход да сложат, много народ ще идват на мачовете ни, защото ние ще сме първия отбор на България и София, докато Левски и Цска ще се чудят как да съберат 100-200 човека на мачовете си. [icon_lol.gif] [a026.gif]

26 Яну Пон 2009 21:57

Тони за ШЛ вече се размчета доста бързо колкото и голям късметлия да съм чак такъв късмет няма да донеса. Ще ти кажа една ирония на съдбата. Когато ЦСКА би ЛЕВЕРКУЗЕН когато при германците играеше все още БЕРБО тогава се класирахме на тоя мач на бях. Следващите години ходих по стадиона биехме или правихме равен НО НИКОГА НЕ СЕ КЛАСИРАХМЕ ПАК. С ХАЙДУК бях , с ТУЛУЗА бях просто чара който нося си има свойте особености

26 Яну Пон 2009 23:22

Тогава ще идваш само до влизането ни в ШЛ и след това получаваш забрана да посещаваш самите мачове от ШЛ. По БТВ ще ги гледаш. [icon_lol.gif]

27 Яну Вто 2009 12:25

[thumbup.gif] Мисълта ми е че за да се класираме аз не трябва да хйодя на предварителните кръгове

27 Яну Вто 2009 16:49

botsev написа:[thumbup.gif] Мисълта ми е че за да се класираме аз не трябва да хйодя на предварителните кръгове

Никакво ходене на никакви предварителни кръгове. Само в българското първенство ще ходиш на все мач. В Европа не. [icon_exclaim.gif]

27 Яну Вто 2009 19:36

Така става договорихме се [a055.gif]

09 Фев Пон 2009 13:01

kato gledam ot snimkite ot vseki ma4 ste pove4e po dobre fenovete koito sa taka nare4eni semkari gi privli4aite i u4ete na pesni i posle moje da si napravite nqkoe golqmo zname

09 Фев Пон 2009 16:36

Лека полека наистина се поувеличаваме. [a040.gif] И песнички си имаме, макар че наистина трябва да пообогатим репертуара вече. Знамената също от тази пролет ще се увеличат с нови 2 (засега). То ако отбора върви и малко от ръководството помислят за дребни подаръчета на новите привърженици, нещата ще потръгнат и в това отношение. Проблема е освен, че повечето в София са за Левски или Цска, ами и от ръководството не оказват никакво съдействие и помощ на нас за нищо. Но ние въпреки това бавно но славно се увеличаваме. [458755_orig.gif] [agt.gif]
Има разбира се много какво да се желае от към численост на агитката. Засега го докарваме поне от към качество. [agt.gif]

03 Мар Вто 2009 18:02

Леле, леле, тук има някои много яки снимки. Например на почивката на тоя мач, на който ни раздадоха тениските. За жалост, не бяха предвидили за всички, може би не очакваха, че ще сме толкова много!!! Кефя се, че поне на снимката съм с тениска! [458755_orig.gif] После я дадох на тоя пич с суитчър на Iron Maiden, щото нямаше за всички. До пича с шапката на Фиорентина: много яка шапка имаш, и преди съм ти казвал... [a055.gif]

05 Мар Чет 2009 11:55

http://vbox7.com/play:304ee849 [akad10.gif] [akad10.gif] [akad10.gif] [a6am10.gif] [a6am10.gif] [a6am10.gif]

23 Мар Пон 2009 20:41

Браво момчета 10 човека,но важно е подкрепата може и 1 да е но все пак този човек показва,колко много обича отбора браво

02 Апр Чет 2009 23:45

Намерих и най-кутовава снимка на част от агитката. [icon_biggrin.gif] Да внимават в събота с Марек, да не се повтори упражнението. [993734.gif] [993734.gif]
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.