Играхме като равни с грандовете

30 Ное Вто 2010 22:58

Като цяло сме доволни от представянето на отбора през есенния дял на първенството. Бяхме разочаровани от слабото начало, но след победата над Калиакра в Каварна нещата си дойдоха на мястото. Имаше големи очаквания преди началото на сезона , че ще сме между 6-то и 10-то място, но аз бях убеден, че с тези футболисти това не може да стане. Яд ме е, защото имаше възможност сега точковият ни актив да бъде по-голям с четири точки. Визирам три мача - с Локо (Сф), Левски и ЦСКА. Много съм доволен, че играхме като равен с равен срещу грандовете. Обвиняват ни , че се браним с 10 човека. Какво искат - да се надиграваме с тях ли? Сините пробваха да го направят срещу Спортинг и всички знаем какво стана. Доволен съм от 12-тото място, на което се намираме. Дано го запазим в крайното класиране. Ако пък завършим в десетката, ще съм много щастлив. Трябва да сме си свършили работата до 27-ия кръг, защото последните три мача ще са много тежки. Относно селекцията смятам, че имаме нужда от ляв и десен халф. Намерим ли ги, всичко ще бъде наред.

Тони Николов, фен на Академик (Сф)

Меридиан Мач

Играхме като равни с грандовете

01 Дек Сря 2010 01:40

Само това изречение е пропуснато:
А и ако наистина са силни отбори, ще ни победят независимо как играем ние.