НЯМА КАЛЕНДАРИ НА ПРЕДСТАВИТЕЛНИЯ ОТБОР - СРАМОТА!

14 Яну Сря 2009 04:19

Драги ми привърженици на Академик. Тази година нашето мило ръководство не успя даже да ни зарадва с по едно календарче на представителния ни отбор.СРАМОТА. Аз много исках да взема на всички ви, за да мога да ви подаря, но то и за мен даже няма. [icon_eusa_clap.gif] Първо преди Нова година ме ми казваха "Ела утре, ела вдругиден, ела другата седмица". Накрая ела след Нова година и после пак ела утре вдругиден, и т.н., докато накрая днес ми заявиха, че може въобще и да няма, защото видите ли фотографа бил забегнал за САЩ. [213261_orig.gif] [213261_orig.gif] [213261_orig.gif] Браво бе господа ръководители. По един календар не можете да осигурите пък искате фен клуб, за който между впрочем също продължавате да отлагате и уж утре ще ми дадете документите за подпис (но това е друга тема). Може ли представителен професионален отбор с такива традиции, пък и с амбиции да няма календари?! [icon_evil.gif] [icon_evil.gif]

П.С. Да споменем и добрата вест.Все пак има някакви календари. [icon_eusa_clap.gif] ДЮШ имат общ календар, макар и без всички възрасти. Както и нобор 1995 и 1992. [icon_eusa_clap.gif] [icon_eusa_clap.gif] Но представителния ни отбор, който е уж с амбиции за "А" група и набор 1990, който има реалнен шанс да се класират на финалите за републиканското първенство, тези отбори не заслужават календари. [icon_eek.gif] [icon_eek.gif]

П.С. И най-интесеното е, че може да пратите отбора на лагер в петзвездни хотели в Турция (за което БРАВО), но един календар не може да направите. [icon_scratch.png]

И в заключение. Аз съм навит не да ни ги подарявате, да ги пуснете в продажба в магазинчето на стадиона например. Ще си ги платим, ако парите са проблем! По 2, 3 или 5лв. да струват, ще си купим. Но поне да има! Какво да направим, че не сме фенове на Левски или Цска. Все пак и ние си искаме да си окачим на стената календар на любимия ни отбор АКАДЕМИК. [akad10.gif] [a6am10.gif] [agt.gif]

Re: НЯМА КАЛЕНДАРИ НА ПРЕДСТАВИТЕЛНИЯ ОТБОР - СРАМОТА!

15 Яну Чет 2009 02:23

No comment. [abd.gif] [958566.gif]

Re: НЯМА КАЛЕНДАРИ НА ПРЕДСТАВИТЕЛНИЯ ОТБОР - СРАМОТА!

20 Окт Вто 2009 22:11

срамота ... [958566.gif] [_warningemo.gif]