Доволни ли сте от представянето на Академик през есента?!

30 Ное Нед 2008 15:57

Кажете си мнението за предствянето на Академик през есента.
Лично аз съм много по-довелен от представянето ни тази есен в сравнение с миналата есен. Има разбира се какво да се иска. В някои мачове не бяхме никак убедителни, в други пък играхме изключително силни. Никога няма да забравя историческата победа срешу Рилецо (6:1), добрата игра срещу Видима-Раковски. Но и загубихме по наивен начин доста точни. Като махме най-слабия ни мач като домакини - срещу Пирин (Бл), срещу Етър също не загубихме 2 точки, които трябваше да са наши. Същото важи и за гостуването ни в Дупница. Ако поне тези 4т. бяха сега в нашия актив ние щяхме да сме доста по напред. Не, че твърдя че трябва още от тази година да атакуваме "А" група, но все пак. Мисля си, че трябва да подсилим още малко съставът. Мисля си, че вече с преместването на Тони Радулов в лявата зона на защитата, донякъде оправихме този проблем. Все пак там и Вутов добре играе. Но сега проблемите според мен са в центъра на защитата и по скоро в колебливата на моменти игра на Цецо Антов. Това определено е добър играч, но по някога допуска елементарни грешки. Не трябва да го заменяме, а трябва да има поне равностойна резерва. Напред сме горе-долу добре. Все си мисля, че Будинов ще се разиграе. Имаме и Петко Петков и Емо Николов като резерви, така че там сме добре. 2-3 качествени попълнения, като 2мата да са защитници и всичко ще е Ок!
Но като цяло определено в Академик през есента се видя развитие в положетелна посока. Трябва така да продължаваме, защото ако решат да обединят двете "Б" групи от догодина, от нашта група ще изпаднат поне 7-8 отбора, затова трябва да направим силен отбор освен за на пролет, ами и за догодина!

Re: Доволни ли сте от представянето на Академик през есента?!

30 Ное Нед 2008 22:32

Като цяло направихме добро представяне. Може разбира се и още да се иска, но определено се вижда светлина в тунела. Сега като вземем 2-3 нови попълнения и като направим добра подготовка трябва да станем по-силни. [akad10.gif] [a6am10.gif] [agt.gif]

01 Дек Пон 2008 09:26

Лично аз съм доволен от представянето ни през есента. Особено като домакини играхме хубави мачове. Само остава като гости да заиграем по-добре, защото там не сме убедителни. С леко подсилване на състава и добра подготовка, мисля че 3-4 място в крайното класиране може да финишираме накрая. [458755_orig.gif]
А с Войната начело дори и при евентуално обединение на Б групите съм убеден, че няма да изпаднем.

01 Дек Пон 2008 17:09

Горе долу добър полусезон направихме. Можеше и по-добре, но можеше и по-зле. Все пак сме по-близо до лидерите отколкото до изпадащите, затова би трябвало да сме доволни.

06 Дек Съб 2008 12:24

Аз не съм много доволен, защото отново сме колебливи в изявите си. Редуваме един силен мач с един слаб. Все още не може да направим изцяло силни 90 мин. Дори и при победите си, играем едно силно и едно слабо полувреме. Ако оправим тези неща ще сме супер. По-добри сме от миналия сезон, но има още какво да се желае. Но с времето нещата би трябвало да стават по-добри.

22 Дек Пон 2008 09:26

Според мен Академик направи никак не лош сезон. Вярно е, че имаше срещи в които играехме неубедително и дори и да побеждавахме, това го правихме с много зор. Но като цяло отбора започва да придобива някакъв стил. Има и в сравнение с изминалия сезон е и доста по-млад. Най-важното е, че в момента сме по-близо до лидерите отколкото до изпадащите. Пропуснахме и някои точки благодарение на които можехме да сме и по-напред в класирането. Убеден съм, че през пролета ще се класираме и на по-предно място. Рано е да се мисли все още за А група. Важното е да изграждаме добър и перспективен отбор и тогава вече може да помислим и за нещо повече.

27 Фев Пет 2009 02:41

И аз съм горе-долу доволен от представянето през есента! Позицията в класирането не е толкова лоша, макар и да изоставаме на значително разстояние в точките след 1-вия и 2-рия в класирането. Доволен съм от полусезона, но очаквам, а и се надявам на още по-силен пролетен полусезон и по-горна позиция, искаме и А група :)

27 Фев Пет 2009 03:28

Абе Светльо ти пропусна целия есенен полусезон. [abd.gif]

04 Мар Сря 2009 02:19

[icon_scratch.png] [icon_eek.gif] [eusa_snooty.gif] [a055.gif]

04 Мар Сря 2009 02:20

Честит 3-ти март, българи!!!

04 Мар Сря 2009 12:28

Честит. Тук съм направил тема за това: viewtopic.php?f=294&t=801
В раздела "България" ако те интересува също обсъждаме интересни неща за политиката на България!