Искаме в "А" група, Европа и ШЛ!!!

28 Авг Чет 2008 17:34

След отпадането на доста БГ отбори, време е дойдем ние да оправим престижа на България. Все още си оставаме единственния БГ отбор побеждавам Мила, затова те си ни имат респект и страх. Hahahahaha Но докато сме в "Б" група, няма как да играем в Европа. Затова искаме незабавно влизане в "А" група, прикрепено с купа на България, за участие още догодина в купата на УЕФА. След това искаме веднага да станем шампиони (както Литекс станаха от раз) и участие в групите на ШЛ! В противен случай, отказваме да плащаме входен билет за срещите на Академик. Hahahahaha Т.е. това е ултиматум! Как ръководството ще изпълни тази цел незнам, но тя трябва незабавно да се изпълни! Пак повтарям исканията ни:
1. Незабавно влизане в "А" група
2. Спечелване на Купата на България още тази година
3. Доходина участие в купата на УЕФА (участваме като победители в купата на България)
4. Минимум четвъртфинал в турнира на УЕФА
5. Ставане на шампион още първата година (т.е. сезон 2009/10)
6. След което участие в групите на ШЛ (т.е. сезон 2010/11)
7. Минимум излизане оттам
8. До 5-6г. искаме да сме носители на ШЛ. Nмr№1
Това засега са исканията ни! Прости са. Трябва да се изпълнят. Искаме, трябва да сме Манчестър Юн на Балканите!
Мислете му, ако не го изпълните!

П.С. Изпълните ли исканията, няма да има нужда от продажба и договорка на срещи! Участието в ШЛ и победите там, ще ви върнат инвестициите - обещавам!

А и забравих. Искаме малкия стадион "Академик", да заприлича на "Хайбъри" (35 000 ни стига). После, ще го реконстроираме да заприлича на "Емирейтс". Hahahahaha

Това е, мисля че бях ясен. Hahahahaha

Re: Искаме в "А" група, Европа и ШЛ!!!

28 Авг Чет 2008 18:41

Присъединявам се към искането. Hahahahaha

30 Авг Съб 2008 00:16

Аз също съм съгласен с мението на Тони! nagore

30 Авг Съб 2008 13:14

Когато целите са високи и успехите не се забавят!!!
Само така брат ми. Nмr№1

31 Авг Нед 2008 19:27

За разлика от Тонката, аз ще поставя исканията си съвсем сериозно и категорично: Искам до 4-5 години участие в евротурнирите! Независимо на каква цена! Мачове ли ще се купуват, играчи ли, не ме интересува. До есента 2012 трябва да сме в Европа!!! Имаме едно знаме-ветеран, което е шито преди 20 години - заслужава и то да види Европата!!!
Надявам се ръководството да прегърне идеята и в най-кратки срокове да изготви План 2012, който да се следва неотлъчно в идните сезони. Ако не са способни на такова нещо, да си хващат парцалките и да се омитат по посока Горубляне и околните села!
Искам септември месец 2012-а да седна на централния площад в Брюксел и да си поркам Стела-та с феновете на Андерлехт. Писна ми да обикалям само селските стадионки в Булгаристана, искам да видя и Стария континент с любимия отбор! Ясно ли е или да повтарям по-бавно?

16 Сеп Вто 2008 22:44

Мисля , че сериозно погледнато към 2014 година може и да атакуваме евротурнирите , а най-много до 2011 да сме в "А" група! AКVEL

19 Сеп Пет 2008 02:08

ArMaGeDoN написа:Мисля , че сериозно погледнато към 2014 година може и да атакуваме евротурнирите , а най-много до 2011 да сме в "А" група! AКVEL

А 2015 г. да спечелим шампионската лигла, пардон лига. uhahaha uhahaha uhahaha

23 Сеп Вто 2008 00:48

Akademisk написа:Мачове ли ще се купуват, играчи ли, не ме интересува.

Нека по-добре да са играчи, че с купуване на мачове пак няма да има Брюксел и Стела. Само дето в инвестирането в играчи се иска малко повече време, за да дадат инвестициите плодове, време, което президентите сякаш не искат да изтърпят и затова прибягват до вариант №2, от което следват и излагациите след това.

26 Сеп Пет 2008 10:36

Те тия от това нашето велико ръководство им се свиди за всичко. neodobrenie Докато това ръководство е начело май А група няма да видим никога. Red cart Ще си игнием в тази Б група. Даде пак по-добре тук отколкото в аматьорския футбол или изобщо никъде.

26 Фев Чет 2009 15:28

Ехеее, и аз искам Академик в А група!!! А оттам вече - само нагоре!!! УЕФА, ШЛ, успех момчета!!!

26 Фев Чет 2009 17:56

Е явно ще трябва още малко да почакаме (дано наистина да е малко)!

23 Мар Пон 2009 20:37

Далеч сте от това което искате.В "А" група може да влезете,но да играете за ШЛ и УЕФА забравете.ПОЖЕЛАВАМ ВИ СЕ ПАК УСПЕХ [a040.gif] [a040.gif] [a040.gif]

28 Сеп Пон 2009 22:25

според мен тази година имаме реалните шансове да влезел в А група с малко по постоянна игра пък оттам резултатите няма да закъснеят разбирасе ни трябва и умно раководство което да знае как да води отбора ! [a6am10.gif] [akad10.gif] [agt.gif] [th_lsfc3.gif] [63e39d.gif] [0ssss03.gif]

29 Сеп Вто 2009 13:37

lowechtown написа:Далеч сте от това което искате.В "А" група може да влезете,но да играете за ШЛ и УЕФА забравете.ПОЖЕЛАВАМ ВИ СЕ ПАК УСПЕХ [a040.gif] [a040.gif] [a040.gif]

То същото го разправяха и на Осъм Ловеч навремето, ама каква стана тя ;)

05 Юни Съб 2010 23:37

Първата цел - "А" група я постигнахме. [a040.gif] [agt.gif] Сега следва да гоним Лига Европа и след това и ще дойде Шампионската лига. [agt.gif] [a6am10.gif] [akad10.gif]