Традиционният екип на Академик е НЕБЕСНОСИНИЯТ!!!

01 Сеп Сря 2010 23:15

Консторуш написа:Съгласен съм. Нищо не им пречи и не искам да търся конспирации. Затова казах - отсъствие на чувство за историзъм. То е навсякъде. Ето го и при нас.

За жалост си много прав. [icon_sad.gif]

02 Сеп Чет 2010 18:18

Консторуш написа:Играчи се купуват, но чувство за историзъм няма как. Ще стане както с баскета - измислени момиченца и момченца псевдожурналистчета, спуснали се в София от разните вълкоебини и пелтечат за успехите на "Лукойл"... А такъв отбор няма - има Академик! На Пандов, Бързаков, Шарков, Райчев, Голомеев и т.н. Та така ще е и с футбола ни.

Много точно казано! [icon_exclaim.gif]

03 Сеп Пет 2010 18:38

Ало, ръководството............., абе Вие и цветовете на отбора ли искате да смените, бе ?! [993734.gif]
Сигурно и ЕМБЛЕМАТА И ИМЕТО НА КЛУБА скоро ще искате да смените(затриете) !!! [993734.gif]

Много насериозно се взехте нещо напоследък !!!

Или връщайте традиционните цветове на екипите или очаквайте скоро бойкот на феновете Ви !!! [993734.gif]

09 Сеп Чет 2010 16:59

Явно са се вслушали и в събота срещу Славия ще излезнем в светлосин екип. [a040.gif]

12 Фев Съб 2011 15:05

Peavey написа:
Hammer Fall написа:
academikos написа:ТВЪРДО 'ЗА' НЕБЕСНОСИНИЯ ЕКИП!!! [akad10.gif] [akad10.gif] [a6am10.gif] [akad10.gif] [a6am10.gif] [akad10.gif]

И аз така. [icon_exclaim.gif]

И аз също. [a040.gif]

Цветовете са уникални БРАВО добра работа !!!

17 Мар Съб 2018 22:15

Напълно подкрепям по-горните мнения! [a040.gif]
Ринопластика,имоти Варна,обяви,Тестове по английски