Традиционният екип на Академик е НЕБЕСНОСИНИЯТ!!!

31 Авг Вто 2010 16:35

Искам да припомня на ръководството на ПФК Академик, че традиционният основен цвят на екипите на отбора е НЕБЕСНОСИНИЯТ! Не знам защо в последно време се лансират някакви неприсъщи цветови разцветки. Айде, за бяло-жълтия екип се чуха някакви мнения, че бил на късмет, ама какви са тези новите бели екипи, които се налагат упорито от три мача насам?!? В мача с Черно море дори се стигна до абсурда двата отбора да са трудно различими на терена заради сходните си цветове. Питам, какво стана с небесносините екипи, които представихме на пресконференцията преди сезона? Да разбирам ли, че е нещо свързано с новия спонсор с полумесеца, който грейна на гърдите отскоро? Ако е така, изникват следните въпроси: Какво пречеше небесносините фланелки да се щамповат с новия спонсор и те да бъдат приоритетно ползвани в мачовете, в които не играем с отбори със сходни цветове? Какво пречеше тези нови фланелки да не са в преобладаващо бяло, ами в преобладаващо небесносиньо, както повеляват традициите на клуба?! Има ли кой да отговори?

Специално обръщам внимание, защото не ми харесват тендециите, които се заформят в любимия отбор в последно време. Не за друго, ами започнаха да ми навяват доста неприятни асоциации с обезличаването на баскетболния Академик - първо се смени емблемата, сега постепенно подменят цветовете, неволю и стадиона трябваше да напуснем в началото на настоящия сезон, вероятно за дълго освен ако чичо Венци не ни изгони по посока Кюстендил, де факто ползваме и чужда школа (Горубляне) колкото да взимаме лиценз, само остава и името на отбора да сменим на Академикспор и това вече ще е върхът на обезличаването на любимия отбор... Някой замисля ли се? [icon_scratch.png]

И тъй като съм малко навътре с тайнствената материя, ще ви кажа, че докато не започнем да играем отново в традиционния си небесносин екип, случайният фактор ще е мощно срещу нас. Правете си сметката!

31 Авг Вто 2010 16:42

4-ти км написа:Искам да припомня на ръководството на ПФК Академик, че традиционният основен цвят на екипите на отбора е НЕБЕСНОСИНИЯТ! Не знам защо в последно време се лансират някакви неприсъщи цветови разцветки. Айде, за бяло-жълтия екип се чуха някакви мнения, че бил на късмет, ама какви са тези новите бели екипи, които се налагат упорито от три мача насам?!? В мача с Черно море дори се стигна до абсурда двата отбора да са трудно различими на терена заради сходните си цветове. Питам, какво стана с небесносините екипи, които представихме на пресконференцията преди сезона? Да разбирам ли, че е нещо свързано с новия спонсор с полумесеца, който грейна на гърдите отскоро? Ако е така, изникват следните въпроси: Какво пречеше небесносините фланелки да се щамповат с новия спонсор и те да бъдат приоритетно ползвани в мачовете, в които не играем с отбори със сходни цветове? Какво пречеше тези нови фланелки да не са в преобладаващо бяло, ами в преобладаващо небесносиньо, както повеляват традициите на клуба?! Има ли кой да отговори?

Специално обръщам внимание, защото не ми харесват тендециите, които се заформят в любимия отбор в последно време. Не за друго, ами започнаха да ми навяват доста неприятни асоциации с обезличаването на баскетболния Академик - първо се смени емблемата, сега постепенно подменят цветовете, неволю и стадиона трябваше да напуснем в началото на настоящия сезон, вероятно за дълго освен ако чичо Венци не ни изгони по посока Кюстендил, де факто ползваме и чужда школа (Горубляне) колкото да взимаме лиценз, само остава и името на отбора да сменим на Академикспор и това вече ще е върхът на обезличаването на любимия отбор... Някой замисля ли се? [icon_scratch.png]

И тъй като съм малко навътре с тайнствената материя, ще ви кажа, че докато не започнем да играем отново в традиционния си небесносин екип, случайният фактор ще е мощно срещу нас. Правете си сметката!

Напълно съм съгласен с теб. [a040.gif] [a040.gif] [a040.gif] Аз това отдавна го забелязах и от доста време се възмущавам на този факт (че играем с всички видове разцветки, но не и със светлосини). На последното ни домакинство като се провикнах защо приличаме по-скоро на Славия, а не на Академик ме набедиха за интригант. [icon_eek.gif] [icon_eek.gif] [icon_eek.gif]
А като каза за емблема, на белите екипи изобщо липсва така, а на жълтите има едно подобие на емблема, но не е нашата а някакво А в кръгче. [icon_evil.gif] [icon_evil.gif] Само остана и да ни прекръстят и ние направо да вземем да си направим един фенски Академик и да започнем всичко отначало. [akad10.gif] [akad10.gif] [akad10.gif]

31 Авг Вто 2010 16:59

Много ми хареса това, което написа и за повече публичност (определено е неоходима), я публикувах и в сайта. [icon_wink.gif]

31 Авг Вто 2010 17:04

Тони(АКАДЕМИК) написа:
4-ти км написа:Искам да припомня на ръководството на ПФК Академик, че традиционният основен цвят на екипите на отбора е НЕБЕСНОСИНИЯТ! Не знам защо в последно време се лансират някакви неприсъщи цветови разцветки. Айде, за бяло-жълтия екип се чуха някакви мнения, че бил на късмет, ама какви са тези новите бели екипи, които се налагат упорито от три мача насам?!? В мача с Черно море дори се стигна до абсурда двата отбора да са трудно различими на терена заради сходните си цветове. Питам, какво стана с небесносините екипи, които представихме на пресконференцията преди сезона? Да разбирам ли, че е нещо свързано с новия спонсор с полумесеца, който грейна на гърдите отскоро? Ако е така, изникват следните въпроси: Какво пречеше небесносините фланелки да се щамповат с новия спонсор и те да бъдат приоритетно ползвани в мачовете, в които не играем с отбори със сходни цветове? Какво пречеше тези нови фланелки да не са в преобладаващо бяло, ами в преобладаващо небесносиньо, както повеляват традициите на клуба?! Има ли кой да отговори?

Напълно съм съгласен с теб. [a040.gif] [a040.gif] [a040.gif] Аз това отдавна го забелязах и от доста време се възмущавам на този факт (че играем с всички видове разцветки, но не и със светлосини). На последното ни домакинство като се провикнах защо приличаме по-скоро на Славия, а не на Академик ме набедиха за интригант. [icon_eek.gif] [icon_eek.gif] [icon_eek.gif]
А като каза за емблема, на белите екипи изобщо липсва така, а на жълтите има едно подобие на емблема, но не е нашата а някакво А в кръгче. [icon_evil.gif] [icon_evil.gif] Само остана и да ни прекръстят и ние направо да вземем да си направим един фенски Академик и да започнем всичко отначало. [akad10.gif] [akad10.gif] [akad10.gif]

[thumbup.gif] [thumbup.gif] [thumbup.gif]
Тони(АКАДЕМИК) написа:Много ми хареса това, което написа и за повече публичност (определено е неоходима), я публикувах и в сайта. [icon_wink.gif]

[thumbup.gif] [thumbup.gif] [thumbup.gif]

31 Авг Вто 2010 17:13

Много точно казано. [a040.gif]

31 Авг Вто 2010 18:06

ТВЪРДО 'ЗА' НЕБЕСНОСИНИЯ ЕКИП!!! [akad10.gif] [akad10.gif] [a6am10.gif] [akad10.gif] [a6am10.gif] [akad10.gif]

31 Авг Вто 2010 19:34

academikos написа:ТВЪРДО 'ЗА' НЕБЕСНОСИНИЯ ЕКИП!!! [akad10.gif] [akad10.gif] [a6am10.gif] [akad10.gif] [a6am10.gif] [akad10.gif]

И аз така. [icon_exclaim.gif]

31 Авг Вто 2010 19:37

academikos написа:ТВЪРДО 'ЗА' НЕБЕСНОСИНИЯ ЕКИП!!! [akad10.gif] [akad10.gif] [a6am10.gif] [akad10.gif] [a6am10.gif] [akad10.gif]

31 Авг Вто 2010 19:58

Hammer Fall написа:

И аз също. [a040.gif]

31 Авг Вто 2010 23:03

4-ти км написа:И тъй като съм малко навътре с тайнствената материя, ще ви кажа, че докато не започнем да играем отново в традиционния си небесносин екип, случайният фактор ще е мощно срещу нас. Правете си сметката!

Само се претиснявам този случаен фактор да не е нарочен. [icon_scratch.png] Инак съм напълно съгласен с горе написаното.

01 Сеп Сря 2010 00:26

АМИ В ТАЯ СИТУАЦИЯ В КОЯТО СЕ НАМИРАМЕ-леко луда и никаква-жълтият ни най отива! [akad10.gif] [icon_eek.gif] [597828_orig.gif]

01 Сеп Сря 2010 00:28

Твърдо за Небесносиния екип!На сегашния по нищо не личи че е на Академик!!!Нито цветовете,дори емблемата липсва!!! [abd.gif] [akad10.gif]

01 Сеп Сря 2010 23:01

Разбира се, че е небесносин! А резервният беше бял. Екипът напомняше интелигентната Марсилия, а сега ги обличат като някакъв дървеняшки Тотнъм. Спонсорите докараха явно малко средства, но само с това не става. Играчи се купуват, но чувство за историзъм няма как. Ще стане както с баскета - измислени момиченца и момченца псевдожурналистчета, спуснали се в София от разните вълкоебини и пелтечат за успехите на "Лукойл"... А такъв отбор няма - има Академик! На Пандов, Бързаков, Шарков, Райчев, Голомеев и т.н. Та така ще е и с футбола ни. Само, дето няма да станем шампиони. Ами поне да не изпаднем. Но така си е с с всичко тук.

01 Сеп Сря 2010 23:11

Консторуш написа:Разбира се, че е небесносин! А резервният беше бял. Екипът напомняше интелигентната Марсилия, а сега ги обличат като някакъв дървеняшки Тотнъм. Спонсорите докараха явно малко средства, но само с това не става. Играчи се купуват, но чувство за историзъм няма как

Спонсорите нека да си докарват малко средства, но това какво им пречеше да си сложат лого на светлосините екипи и да си играем с тях?! [icon_scratch.png] [icon_scratch.png] Същото важи и за оригинална емблема, която в момента или е някаква измислена на жълтите екипи или изобщо липсва на белите. Уж първоначално този проект наречен Академик, който започна преди 3-4 години започна точно заради традициите на Академик. А сега всячески се опитват да обезличат историята и традицията на Академик. [icon_eek.gif] [icon_eek.gif] [958566.gif] [abd.gif] Не го разбирам честно. [597818_orig.gif]
Както казах на никой нищо не пречеше (и все още не пречи) да си играем със светлосините си екипи и оригиналната емблема!!!

01 Сеп Сря 2010 23:13

Съгласен съм. Нищо не им пречи и не искам да търся конспирации. Затова казах - отсъствие на чувство за историзъм. То е навсякъде. Ето го и при нас.