Подарък за бат Сами

18 Ное Сря 2009 14:24

Какво ще кажете да направим един общ подарък за бат Сами?! Аз има идея да му поръчам специално голямо флагче, на което да има снимката му и да пише:
"Самир Селимински - най-добър старши треньор на Академик". Като отдолу ще има надпис: "От верните привърженици на Академик"!
Какво ще кажете?! Флагчето ще струва към 30лв. и мога тези дни да го поръчам и да стане до следващата неделя. Няма да е лошо да ми помогнете финансово. [icon_wink.gif]

П.С. Аз вече го поръчах. Само се чудих за надписа, дали да бъде само най-добър старши треньор за сезон есен 2009г. или сезон 2009/10, но в крайна сметка го оставих само най-добър старши треньор на Академик. Все пак си мисля, че каквото и да стане този човек направи много за Академик и заслужава да го наречем най-добър страши треньор на Академик. Преди него също някои хора са постигали големи успехи с Академик, но в най-новата история на отбора, поне според мен той заслужава да получи подобрен подарък точно с този надпис, най-малкото защото Академик бе 1-ви път от 19 години насам. [agt.gif] [akad10.gif] [a6am10.gif] [agt.gif]

Re: Подарък за бат Сами

18 Ное Сря 2009 20:33

супер [th_lsfc3.gif] [63e39d.gif] [0ssss03.gif]

19 Ное Чет 2009 00:58

За и ще се включа във финансирането [a040.gif]

19 Ное Чет 2009 19:31

Браво, Тони ! Хубава идея, подкрепям я !

19 Ное Чет 2009 21:01

На тези, които са навити да участват съм пратил ЛС с проекта. [icon_wink.gif]

03 Дек Чет 2009 12:49

Подаръкът е връчен. [icon_wink.gif]
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.