Въпрос към феновете на Академик

08 Ное Нед 2009 18:20

Здравейте, "студенти"!
Както си личи от ника ми, съм привърженик на Ботев Пловдив. Тези дни, разглеждайки таблицата с класирането на "Б" група, попаднах на името "Академик". Не знам много за Вашия отбор, но един въпрос много ме вълнува - кой софийски отбор е най-големият дразнител за феновете на "Академик"?

Re: Въпрос към феновете на Академик

08 Ное Нед 2009 18:30

Аз също не съм голям фен на Академик а на ЦСКА но ходя и на мачовете им когато мога и знам че дразнетелите на Академик са Септември от София и освен това Чавдар(Етрополе) [a055.gif]

08 Ное Нед 2009 18:34

Хм, интересно. Очаквах да има съперничество с някои от отборите от "А" група [a055.gif]

08 Ное Нед 2009 18:38

А разбира се любимият ми отбор е ЦСКА както вече казах но останалите отбори които подкрепям са Пирин и Ботев [a026.gif] бих искал да отида и на някой мач на Ботев но не съм имал възможност и ако получа няма да я пропусна [a040.gif] освен Академик харесвам и Етър от Б група и ми се иска да са в А група [458755_orig.gif]

ЦСКА-Ботев Пловдив-ВЕЧНА ДРУЖБА [thumbup.gif]

08 Ное Нед 2009 19:22

Най-големите дразнители винаги са били Септември (София). Докато напоследък много омразен отбор на привържениците на Академик станаха Чавдар (Етрополе).

08 Ное Нед 2009 19:47

Както се пее в една от нашите песни: "Кур за Чавдаро, два за Септември" !!! [a040.gif]

08 Ное Нед 2009 20:13

SVETLOSINI BOGOVE написа:Както се пее в една от нашите песни: "Кур за Чавдаро, два за Септември" !!! [a040.gif]

Рабирам за враждата със Септември, все пак те също са софийски отбор,но тази с Чавдар ми е малко непонятна [eusa_snooty.gif]

08 Ное Нед 2009 20:15

Canar1912 написа:
SVETLOSINI BOGOVE написа:Както се пее в една от нашите песни: "Кур за Чавдаро, два за Септември" !!! [a040.gif]

Рабирам за враждата със Септември, все пак те също са софийски отбор,но тази с Чавдар ми е малко непонятна [eusa_snooty.gif]

С поведението си самите Чалгари си го предизвикаха предизвикаха.

08 Ное Нед 2009 20:22

А по колко човека ориентировъчно се събирате на домакинство? Много се дразня, че в София повечето се левскари и цскари, а например стадионите на Локо Сф и Славия са винаги празни. На мачове на Марица от "В" група има повече фенове...

08 Ное Нед 2009 20:34

Срещите на Академик са слабо посещавани. [icon_sad.gif] Едва между 100 и 200 човека идват на домакинствата ни. Само на по-интересните срещи идват към 500 човека. Инак даже и агитка си имаме. Даже 2. Едната е към 10-15 човека, по крайни привърженици под името "Studenski Hools", а другите, към които и аз се числя сме към 10-тина човека.

08 Ное Нед 2009 21:12

Аха, ясно. Очертава се през пролетта да имам повече свободно време и ще посетя поне един мач на Вашия отбор. Надявам се да се преборите за промоция в "А" група и да дойдете на "Колежа" в Пловдив. [a055.gif]

08 Ное Нед 2009 22:07

Честно да си призная в нашата агитка има хора, които също много симпатизират и на "Канарите" от Пловдив. Сега се сещам за двама - Дени и Цецо, а доколкото съм запознат и един от играчите ни също симпатизира на Ботев(Пловдив). В последно време гледам, че доста им е кофти на момчетата, че "Канарите" не вървят добре, но като се отървете от Митьо Селския нещата ще си дойдат на мястото.
Винаги си добре дошъл на наш мач !!!
[akad10.gif] [a055.gif] [akad10.gif]

08 Ное Нед 2009 22:28

Колкото повече толкова повече [thumbup.gif] да създадем едно добро приятелство между двата отбора [a055.gif]

08 Ное Нед 2009 23:54

И да се надяваме че догодина ще играят мач от първенство в А Група обаче само да не стане покрай hristolOFF мач от Б Група [eusa_pray.gif]

09 Ное Пон 2009 01:00

Евала на всички фенове на "Академик", може да сте малко, но сте качествени. [akad10.gif]