Ще влезе ли Академик в А група този сезон?

20 Окт Вто 2009 20:53

Понеже съм опимист за бъдещето на АКАДЕМИК и силно се надяван и смятам,че отбора тази година ще ни зарадва с влизане в А група реших да ви попитам дали и вие мислите така

Re: Ще влезе ли Академик в А група този сезон?

20 Окт Вто 2009 21:44

Според мен всичко зависи от основния спонсор. Вижда се, че имаме потенциал да влезнем в "А" група, но вече всичко зависи от това дали ще имаме пари за "А" група. Там издръжката се вдига многократно и ако искаме да не сме на опашката трябват да се вложат доста средства. Не знам какво даже да мисля. Поне сега можем малко да помечтаем. [akad10.gif] [a6am10.gif] [agt.gif]

20 Окт Вто 2009 22:22

Нито имаме пари, нито отбор за "А" група. Избийте си я тази "А" група от главите вече. Много повече радва да сме фактор в "Б" група, с който всички да се съобразяват, отколкото бушон в "А" група (в стил септемвуи преди 10-ина години). И за да са живи амбициите ни през сезона, можем да се прицелим в Купата на България и другата есен сме в Брюксел :))) Даже вече виждам как Ники Божов ги бочи за 0:1 в 88-ата и си урежда трансфер във Фейенорд! [akad10.gif]

20 Окт Вто 2009 22:41

За бушона си абсолютно прав. И аз предпочитам да сме 3-4 в "Б" групата, отколкото да изпаднем веднага и да ни бият като брaшлян чувал. Точно затова казах, че трябва спонсора да прецени дали ще има повечко пари, подчертавам за утвърждаване в "А" група. Ако няма пари за средата на "А" група, няма смисъл да ходим там. Но както също казах, не е лошо и да си помечтаем. [icon_wink.gif]

21 Окт Сря 2009 09:51

Искам да отбележа и нещо много важно. НИЕ НЯМАМЕ СОБСТВЕН СТАДИОН!!! [958566.gif] Нека не забравяме фактът, че все още ние сме наематели на стадион "Академик" и той не е наш!!! Но има и друго. Стадион "Академик" няма да получи лиценз за срещи от "А" група и ако случайно влезнем там, ще трябва да си търсим друг стадион, на който да играем домакинските си срещи. Аз не вярвам да успеят да направят такъв мащабен ремонт на стадион "Академик", така че той да получи лизенз за "А" група. Пък и от 1-2 седмици, той вече е държавна собственост и като знаем положението с бюджета ни, още повече не ми се вярва да се отделят такива средста точно за стадион "Академик"! Това е един изключително голям минус. Ние все още сме бедни сирачета и бездомници. [icon_redface.gif] [icon_sad.gif] И това също ме навежда на мисълта, че едва ли ще бързаме да влизаме в "А" група!

21 Окт Сря 2009 12:32

еее тва за стадиона е много лошо [icon_scratch.png] ама мисля че все от някаде ще се намерят пари поне за подмяна на седалките .. [akad10.gif] [a6am10.gif]

21 Окт Сря 2009 13:18

Седалките са най-малкия проблем. Изискванията вече са супер завишени, поне по документи. Реално много малко стадиони отговарят на тези изисквания. Но например Своге ги подлудиха и си държаха да ги спазят. А например стадионите на Ботев, Локо (Пд) и много дрруги са далеч от тези изисквания. Но пък и нашия стадион е супер далеч в доста отношения. Макар, че не е проблем да играем на Герена например.

21 Окт Сря 2009 14:34

Че то в България кой отбор притежава стадиона си?!

Иначе на мен ми е много противна само мисълта, че на стадиона ни ще се пълни цял сектор говеда или прасета в домакинските ни срещи... [icon_confused.gif] А от вариант да играем на Герена или някое друго противно място, направо ми се повдига... [icon_redface.gif] Тъй че джиткай си в "Б" група и напъни за Купата, пък за мача срещу Андерлехт в Лига Европа ще се прежалим да домакинстваме на "Васил Левски".

30 Окт Пет 2009 02:13

Силно се надявам,че отбора ще запази доброто ниво на игра и ще се присъедини където му е мястото-в "А" група.Това е един отбор с богата история и моето мнение е,че е достоен за място в елита на българския футбол.

30 Окт Пет 2009 12:21

абсолютно съм съгласен с теб,tourist и мисля 4е мон4етата трябва да задържат това постоянство както досега през целия сезон,но не е само това проблема ако се запътиме към А група ще трябват и много ПАРИ [597818_orig.gif]

06 Фев Съб 2010 01:31

Мястото на Академик определено е в А група. Тази година наистина ни се открива невероятен шанс за това. Надявам се да не го изпуснем. Но с тази "селекция" която в тази зимна пауза правим, започвам да ставам малко песимист. Ще е наистина жалко да изпуснем тази възможност. А влезнем ли в А група съм убеден, че ще се намерят и повече спонсори и въобще нещата ще се променят много (към добро). За развитието на Академик е необходимо да успеем влезнем в А група. Надявам се и шефовете да проумяват това.

06 Фев Съб 2010 12:06

Според мен ръководителите нямат интерес отбора да влиза в А група.Най-малкото заради по скъпата издръжка.По скоро се прави млад отбор с цел трансфер на някой играч.Дано не съм прав.А има и др страна,тази на играчите.По добре им е и на тях да трупат победи в Б група и да си взимат премийките,отколкото в А група,но нередовно.

07 Фев Нед 2010 06:09

sniper написа:Според мен ръководителите нямат интерес отбора да влиза в А група.Най-малкото заради по скъпата издръжка.По скоро се прави млад отбор с цел трансфер на някой играч.Дано не съм прав.А има и др страна,тази на играчите.По добре им е и на тях да трупат победи в Б група и да си взимат премийките,отколкото в А група,но нередовно.

А според мен ако ръководителите нямат интерес отбора да влиза в "А" група по-добре за тях ще е да си живуркаме на 8-10 място в класирането, за да не дават толкова много пари за премии за победи. Не знам дали наистина искат да влезнем в "А" група или не, но ако пък изобщо не искаха нямаше да сме на второ място в момента. А за играчите съм съгласен. Но има и друго нещо. Ако влезнем в "А" група за по-добрите играчи Академик ще е един тръмплин към по-големите отбори и пари. Така че те също би трябвало да имат интерес да се борят да влезнем в "А" група. Защото ако сега 1-2 играчи успеят да се продадат в по-добри отбори, то тогава поне 5-6 ще успеят да си реализират някой добър трансфер. А дали ще влезнем в "А" група или не, времето ще покаже. Аз лично адски много се надявам. Защото наистина нещата много ще се променят. Първо за Академик всеки е чувал. Ние все пак не сме Локо Мездра или Спортист Своге (нищо против тези отбори). Но ние имаме история, която никой не може да я отрече. Аз съм убеден, че ако влезнем в "А" група ще се намерят доста спонсори и нещата ще потръгнат. Така че не бива да изпускаме тази възможност!!! [akad10.gif] [a6am10.gif] [agt.gif]

25 Мар Чет 2010 00:02

za a grupa po dobre da si vlezat Bansko ,koito spored men burzo 6te se vurnat v B grupa kolkoto do nivoto na igra ne 4e v a grupa e ne6to osobeno no na akademik su6to ne e dobro no kato nqma pari 6e e taka po dobre b grupa [akad10.gif] [akad10.gif]

25 Мар Чет 2010 00:13

Според мен все още не ни е време да влизаме в "А" група. Но определено това е пътят. Трябва да сме на 100% готови за участие в "А" група и тогава да влезнем. А под готови разбирам да си имаме нужната база и НАШ си стадион, който да става за срещи от "А" група. После трябва да си имаме и нужните средства за оставане и утвърждаване в "А" група. Когато изпълним тези условия, ще си дойде от само себе си и влизането ни в "А" група. Да се надяваме, че това ще е по-скоро. [eusa_pray.gif] [eusa_pray.gif] [eusa_pray.gif] Но лично аз този сезон съм супер доволен и ГОРД с МОЯ ЛЮБИМ АКАДЕМИК!!! [akad10.gif] [akad10.gif] [akad10.gif] И дори по-добре, че няма да влезнем защото не искам да бъдем боксова круша в "А" група и да изпаднем веднага от там. Както казах по-горе нека да си изпълним необходимите условия за участие в "А" група и тогава ще си влезнем и ще се радваме и на добри мигове и там. [akad10.gif] [a6am10.gif] [agt.gif]