Кои футболисти ще останат в Академик и в "Б" група

Отборът ще се запази, само наемниците от този сезон ще си отидат
1
17%
По-силните играчи ще напуснат, другите ще останат
2
33%
Само единици ще останат, повечето ще си отидат
2
33%
Всички си отиват, правим отбор отначало
1
17%

Общо гласове : 6

Кои играчи ще останат в Академик и в "Б" група?!

22 Май Нед 2011 00:37

Кои футболисти мислите, че ще останат в Академик през следващият сезон в "Б" групата?!
Аз знам, че на всички настоящи футболисти им изтичат договорите. С изключение разбира се на Пиер Мбемба, който ще продаваме.
Това разбира се не пречи на тези, които не си намерят отбори или по някаква причина им харесва в Академик, да си останат при нас. Аз все пак се надявам да си запазим състав, като могат да си ходят наемниците, които дойдоха този сезон при нас.

29 Юни Сря 2011 14:21

Май всички качествени футболисти си стегнаха багажа, дори тези, които бяха част от ядрото в "Б" група преди 2-3 сезона. Напълно очаквано, мен ако питате. Разчитах обаче, че поне бат Сами ще остане и ще сглоби нов перспективен отбор от млади момчета, но не би... Да не ни бяха лиценз по-добре отколкото да ставаме свидетели на този абсолютен ФАРС!!!!!!!!!!!!!! ОСТАВКА на цялото бездарно ръководство, което обрече отбора с малодушната си политика и се подигра с човека, който въпреки некадърното управление на пишман шефчетата направи нещо голямо за клуба с ТРУД и УПОРИТОСТ, а не с далаверки!
ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! [abd.gif] [abd.gif] [abd.gif]

06 Юли Сря 2011 18:48

Съгласно Тема спорт остават:
Калоян Михайлов
Иван Иванов
Кристиян Узунов
Лъчезар Манчев
Едис Селимински
Михаил Петров
Троян Радулов

Всички вестници пишат, че Божидар Стойчев ще остане в Академик под наем [icon_scratch.png]

06 Юли Сря 2011 19:44

dibo написа:Съгласно Тема спорт остават:
Калоян Михайлов
Иван Иванов
Кристиян Узунов
Лъчезар Манчев
Едис Селимински
Михаил Петров

Тези бяха на първата тренировка. Аз бях 2 пъти писал Ванката Иванов и затова бройката на старите футболисти стана 7, а тя реално беше 6. Макар че ако броим и Николай Чавдаров пак бройката става 7. [icon_wink.gif]

dibo написа:Троян Радулов

Не беше на тренировката и се съмнявам, че ще остане при нас.

dibo написа:Всички вестници пишат, че Божидар Стойчев ще остане в Академик под наем [icon_scratch.png]

И аз чувам това, но не знам. Според мен доста народ от ЦСКА ще гастролират при нас под наем, няма да се учудя и той да е сред тях. Все пак сме в София и даже ще играем на "Българска армия" домакинските си срещи. Така ще им е по-удобно да ги наблюдават. Помните как тази зима първоначално Стойчев беше отишъл в Бяла Слатина и даже направи няколко контроли с тях и накрая го пратиха при нас. [icon_wink.gif] Така че няма да се учудя вместо във Видин да дойде при нас. [icon_lol.gif]

18 Юли Пон 2011 16:44

Мда, именно:
http://www.konkurent.bg/novini/11206/bd ... a-bie-cska