АКАДЕМИК 1947 /София/ - Футбол клуб 13 /София/ 19.05.

23 Май Чет 2019 21:26

АКАДЕМИК 1947 /София/ 5 - 1 Футбол клуб 13 /София/ 19.05.2019 18:00
http://zs-sofia.com/football_result/foo ... m/round/21

АКАДЕМИК 1947 /София/ - Футбол клуб 13 /София/ 19.05.

23 Май Чет 2019 23:26

Академик – ФК 13 5:1
0:1 Николай Стоянов (3), 1:1 Любен Станков (45), 3:1 Йордан Николов (58, 63), 4:1 Димитър Генов (72), 5:1 Веселин Зарчев (88)
https://vitoshanews.com/2019/05/22/ospo ... skia-priz/

АКАДЕМИК 1947 /София/ - Футбол клуб 13 /София/ 19.05.

23 Май Чет 2019 23:38

КЛАСАЦИЯ

Захари Младенов (Железница) – 28

Люцкан Люцканов (Гранит Владая) – 24

Димитър Кръстев (Витоша Бистрица) – 22

Димитър Шаламанов (Железница) – 18
Йордан Николов (Академик) – 16

Анатоли Тодоров (Гранит Владая), Марио – Аврам Томопулос (ФК 13 и Гранит Владая) – 15

Марио Геров (Младост 2015) и Теодор Тодоров (Гранит Владая) – 13
Кристиян Филипов (Обеля), Христо Димитров (Обеля) – 12
Валентин Ванов (Люлин) – 11
Александър Господинов (Урвич Долни Пасарел), Адриан Нанков (Урвич Долни Пасарел) – 10

Георги Пеев (Витоша Бистрица) – 9
Ангел Кюмюрджиев (Железница) – 8

Даниел Димчев (Урвич Долни Пасарел), Владислав Шумантов (Железница), Иван Николов (Обеля) – 7

Александър Кюркчиев (Железница) – 6

Красимир Стойков (Витоша Бистрица), Стивън Кирилов (Гранит Владая) – 5
Кристиян Матев и Николай Гуцалов (ФК 13) – 4
Румен Горанов (Витоша Бистрица) – 3 и др.
https://vitoshanews.com/2019/05/22/ospo ... skia-priz/

АКАДЕМИК 1947 /София/ - Футбол клуб 13 /София/ 19.05.

24 Май Пет 2019 00:42

Ето и новите номинации за класацията “Играч №1 на сезона”. Както е известно, медийната платформа YouSofia, която включва видеопортала yousofia.bg, Агенция “Витоша нюз” и в. “Софийски вестник”, ще дава пълна информация и статистика за двубоите в столичната АОГ – Север и Юг, както и тези в ОГ – Запад и Изток от тази есен. В края на първенството YouSofia ще връчи купата за голмайстор на най-добрия стрелец, ще бъде избран и Играч №1 на сезона.

За тази цел стартирахме Класация за определяне на най-добрите футболисти в Северната и Южната столична група.

Номинирани футболисти за класацията в предпоследните кръгове:



АОГ – СЕВЕР
25-и кръг



Съни Икиде (Левски Чепинци)
Методи Миланов (Спартак Подгумер)
Константин Митрев (Мрамор)
Теодор Тодоров (Въстаник Войнеговци)
Атанас Бадалов (Житен)
Мартин Асенов (Сокол Негован)

АОГ – ЮГ
21-и кръг

Боян Ефтимов (Гранит Владая)
Христо Димитров (Обеля)
Йордан Николов (Академик)
Станислав Ангелов (Люлин)
Петър Радев (Орловец Кокаляне)
https://vitoshanews.com/2019/05/22/pele ... nominazii/