Промени във форума

02 Юни Вто 2009 14:21

Тъй като се опитах да направя някои размествания, които в последствие се отказах да правя в раздела "Футболни срещи" някои теми може да ви са се появили като непрочетени, а вие да сте ги чели. За тази цел най-отгоре в дясно има бутон "Маркирайте темите като прочетени", който с натискането си автоматично ще ви покажат като прочетени. [icon_wink.gif]

Re: Нововъведения във форума

08 Юни Пон 2009 21:58

Във форума както сте забелязали работи робота RSS news. [icon_wink.gif] Той се разхожда из сайтовете, които аз съм задал за да събира новини от RSS обмена. На всяка новина си отваря нова тема, която публикува в раздела "RSS Новини". Мисля, че е полезен. Аз вече започнах благодарение на него да се осведомявам за новините от спорта. По принцип трябва да събира и новини от България, но нещо има проблем да работи с 2-3 линка и затова съм го оставил да събира само спортни новини.

15 Юни Пон 2009 12:14

Тони(АКАДЕМИК) написа:Във форума както сте забелязали работи робота RSS news. [icon_wink.gif] Той се разхожда из сайтовете, които аз съм задал за да събира новини от RSS обмена. На всяка новина си отваря нова тема, която публикува в раздела "RSS Новини". Мисля, че е полезен. Аз вече започнах благодарение на него да се осведомявам за новините от спорта. По принцип трябва да събира и новини от България, но нещо има проблем да работи с 2-3 линка и затова съм го оставил да събира само спортни новини.

Доста безсмислена опция, която флудва форума с нови и нови теми, които никой не чете. Всяка такава тема се посещава средно от 1 човек. Ако някой го интересуват текущите новини - новинарски агенции бол.

15 Юни Пон 2009 12:28

Доста време и усилия отделих затова и даже един човек много ми помогна. Лично аз вече започнах само оттук да се осведомявам за случващото се в света на спорта. Вече за съжаление не мога да я махна. Ще гледам да ги понамаля, като количество, но не мога да ги махна!
В крайна сметка, който не се интересува от тези вести просто да не отваря темите там. [icon_wink.gif]

16 Юни Вто 2009 17:26

На мен пък не ми пречат тези новини. Даже напротив. Не виждам нищо лошо да има повечко новини във форума. Така ще сме по-осведомени. [icon_wink.gif] Вярно е, че има хиляди спортни сайтове, но защо пък да не се осведомяваме именно от форума за случващото се в света на спорта. Пък и наистина на който му пречат тези новини, просто да не ги чете. Ако толкова му пречат, че стоят като непрочетени отгоре най-вдясно има бутон "Маркирай като прочетени" и готово. [icon_wink.gif]

16 Юни Вто 2009 17:32

Ще ги понамаля новините за да не става претрупано, но няма как да ги спра. Първо заради усилията и загубеното време които аз и човекът, който ми помогна вложихме не мога да ги махна. А пък и лично аз мен (а явно и не само за мен) не са толкова пречещи и дразнещи. [icon_rolleyes.gif] А и отделно старите файлове, които бяха вече са изтрити и няма как да махна този модул. В крайна сметка го направих за хубаво не за лошо. [icon_wink.gif] В момента вкарах да пише само новините от Западната "Б" група. А те не са особено много. Само от време на време ще го сменям да пуска малко и други, но основно ще караме на новини от Западната "Б" група. [icon_wink.gif]

17 Юни Сря 2009 13:45

Не вярвам да пречи на някого. Просто е една безсмислена гъзарийка. А в един момент да не се окаже, че се хаби неоправдано висок трафик...

17 Юни Сря 2009 13:58

За трафика изощо не е проблем! А и вече го намалих доста! Сега ще публикува новини единствено от нашата група от Топ спорт, а те рядко публикуват такива. Затова няма да има и много RSS новини във форума. [icon_wink.gif]

05 Юли Нед 2009 12:44

Форумът и сайтът от ден на ден стават все по-хубави. Имаме си едно от най-добрите местенца в интернет. [thumbup.gif] Като се поразгледах във форумите на другите отбори си мисля, че нашия си е направо екстра. [a040.gif] Хубавото е, че от време на време се добавят и някои нововъведения и така продължаваме да се развиваме. [a040.gif] А сайтът си ни е просто супер. [a040.gif]

11 Ное Сря 2009 01:27

Peavey написа:Форумът и сайтът от ден на ден стават все по-хубави. Имаме си едно от най-добрите местенца в интернет. [thumbup.gif] Като се поразгледах във форумите на другите отбори си мисля, че нашия си е направо екстра. [a040.gif] Хубавото е, че от време на време се добавят и някои нововъведения и така продължаваме да се развиваме. [a040.gif] А сайтът си ни е просто супер. [a040.gif]

Напълно съм съгласен. [a040.gif]

21 Ное Съб 2009 14:14

Bravo. [icon_eusa_clap.gif] Mnogo hubav sait i forum. [icon_eusa_clap.gif]

31 Май Пон 2010 00:01

Вече може да добавяте и Facebook accountа си. Слагате го без http://www.facebook.com/: Т.е. примерно при мен е: Antoan.Nikolov

31 Май Пон 2010 19:29

Вече може да разберете кой и колко пъти е посетил вашия профил (и на всеки друг). Това става като натиснете на вашето потребителското име или на друго потребителското име. Има и още някои нововъведения, които ще забележите. [icon_wink.gif]

Промени във форума

01 Юни Вто 2010 04:23

Да не забравя да благодаря за огромната помощ на момчето от сайта: http://phpbb-bulgaria.info/ [recourse.gif]

Промени във форума

06 Юни Нед 2010 01:32

Все по-добър и по-добър става форума ни. [a040.gif]