Re: Линковете вече се отварят в нов прозорец има и бърз отговор!

14 Яну Сря 2009 12:57

Добре са се получили нещата. [icon_eusa_clap.gif] Особено тези две нововъдения ми допадат най-много. [a040.gif]

Re: Нововъведения във форума

15 Яну Чет 2009 02:22

Супер е. [icon_eusa_clap.gif] Мисля си обаче, че няма нужда от повече нововъведения за да не се пренарупа форума с екстри. [icon_lol.gif] Така си е супер. [icon_eusa_clap.gif]

29 Яну Чет 2009 18:24

Махнах бързия отговор, защото нещо започна да ме дразни. Попринцип и с него и без него човек лесно ще си отговаря. Но ако искате ще го върна.

21 Фев Съб 2009 20:00

Гледам си променил изгледа на иконките във Форума много са готини [thumbup.gif]

21 Фев Съб 2009 20:16

botsev написа:Гледам си променил изгледа на иконките във Форума много са готини [thumbup.gif]

Да. [icon_wink.gif] [458755_orig.gif] Радвам се, че ти харесват. [a040.gif] Трябва да благодарим на Beks4o. [icon_eusa_clap.gif] Той ги направи тези иконки. [agt.gif]

21 Фев Съб 2009 20:25

А когато тези иконки са и на заглавната страница, по-добре ли е?!

22 Фев Нед 2009 12:18

Хубаво изглежда но трябва малко да се посвикне

20 Мар Пет 2009 15:32

Поради малко проби за вкарване на някои модификации във форума, може понякога форума да изглежда малко по-странно. Това е заради мен. Проблеми няма тъй като ако нещо, което искам да направя и не се получи, веднага си слагам стария файл и всичко е Ок. Но просто някой може да е влязъл точно по това време, през което правя модификацията и затова понякога ако не се получи искания ефект, може да се вижда временно дефект. Тозо дефект веднага бива отстраняван!

20 Мар Пет 2009 23:27

Вече са изкарани последните 7 мнения отдолу. Т.е. там където има ново мнение се показва и отдолу. Скоро ще се опитам и новите мнения от форума да се изкарават и в сайта!

21 Мар Съб 2009 18:18

Проблемите, които се получават с форума от време на време, са от мен породени. Аз пробвам разни работи и модове и затова може по-някога форума да временно недостъпен или бъгав. Ако не успея да направя желаното от мен действие възтановявам старите файлове и всичко си идва по-старому!

22 Мар Нед 2009 12:37

Последното нововъведение на форума е календара. Отгоре ще го видите. В него може всеки да добавя събития и разни други работи, в него излизат и рождениците.
Мога да го изкарам и да се вижда цялата седмица отгоре под хедъра но мисля, че няма смисъл от чак толкова показ. [icon_wink.gif]

22 Мар Нед 2009 23:05

Вече е добавен и календар, който изкарва предстоящите събития (вижте на заглавната страница). Добавен е и RSS абонамент. И тук засега мисля да попиключа с нововъведения. Надявам се да ви харесват всички нововъдения и екстри. [icon_wink.gif]

01 Апр Сря 2009 22:24

Оправих и мода, който изкарва отдолу във форума последните мнения от форума. Сега вече като натиснете отдолу на темите, по които последно е писано вече ще ви препрати не само в самата тема, но и на последното мнение в темата. [icon_wink.gif]

07 Апр Вто 2009 09:03

Оправих и разширеното търсене. [icon_smile.gif] Ако някой иска да го използва, вече си работи нормално. [icon_wink.gif]

01 Май Пет 2009 15:52

Като тръгнете да пишете, ще забележите последното нововъведение. [icon_wink.gif]