Re: Нов дизайн на сайта!

18 Ное Вто 2008 00:13

Тони трябваш ми като си онлайн влез в скайп!

18 Ное Вто 2008 00:44

axl написа:
Hammer Fall написа:Сайта стана уникално як. [thumbup.gif] [icon_eusa_clap.gif] [agt.gif] [agt.gif]
Само ако може на началната страница надписите да са малко по-светли ще е направо супер. Но инак идеята, дизайна, визията на началната и на самия сайт са супер. [agt.gif] [agt.gif]

Неможе да се промени [icon_exclaim.gif]

Нищо и така е добре. [icon_wink.gif] Сейте е станал супер. [agt.gif] Браво. [icon_eusa_clap.gif] [agt.gif]

18 Ное Вто 2008 01:32

Сайта наистина е станал супер. [agt.gif] Заглавната страница е много идейна. Да можеше бувите в заглавната страница да са малко по-светлички, но и така е добре. Браво на момчето, което е направило сайта. [a040.gif] [icon_eusa_clap.gif]

18 Ное Вто 2008 01:42

Аз мисля, че и буквите на заглавната страница не са проблем. Сайта стана супер. [thumbup.gif]

18 Ное Вто 2008 10:19

Много хубав е станал сайта.

19 Ное Сря 2008 18:05

Гледам, че много народ се опитва да влезне с потребителските си имена и паролите си от този форум в сайта. Но това няма как да стане, защото трябва да си направите нова регистрация в сайта! Вие пак може да се регистрирате със същото потребителко име и в сайта, но все пак трябва да си направите нова регистрация. След като направите регистрацията ще получите ативационен имейл, с който да потрвърдите регистрацията си и така, че ще сте регистрирани и в сайта!!!

19 Ное Сря 2008 19:39

Тони(АКАДЕМИК) написа:Гледам, че много народ се опитва да влезне с потребителските си имена и паролите си от този форум в сайта. Но това няма как да стане, защото трябва да си направите нова регистрация в сайта! Вие пак може да се регистрирате със същото потребителко име и в сайта, но все пак трябва да си направите нова регистрация. След като направите регистрацията ще получите ативационен имейл, с който да потрвърдите регистрацията си и така, че ще сте регистрирани и в сайта!!!

Не няма да получат е-майл направо ще могат да влязат!

19 Ное Сря 2008 23:51

Вече сме готови с галерията!Скоро време ще има и секция видео!

21 Ное Пет 2008 21:10

Евала, за положеният труд. Сайтът наистина е СУПЕР !!! [icon_eusa_clap.gif] [a040.gif] [icon_eusa_clap.gif]

05 Дек Пет 2008 14:49

Много добре е станал сайта. [thumbup.gif]

14 Дек Нед 2008 15:13

Браво, браво [a040.gif]

19 Мар Чет 2009 22:30

В крайна сметка отново въведох след регистрация на сайта потебителя да получава ативационен имейл, с който да потрвърдите регистрацията си и така ще стане регистриран потребител и в сайта. Макар, че и без регистрация всичко си е вижда и чете без проблем. Просто чрез регистрация могат да се коментират отделните статии в самия сайт. Инак освен това не съм някакви плюсове от регистацията на сайта. Мога да го направя но няма смисъл, защото това е сайт в крайна сметка. Засега повече промени май не се предвиждат там. След като оправих приграмата, детайлите на всички играчи (на някои липсват все още данни), отборната статистик, програмата и класирането мисля, че вече се получи доста приятен и като визия и като съдържание сайт. Не, че не беше и преди добър, но идеята е да се развива все пак и да става все по-атрактивен и по-интересен на всички. [icon_wink.gif]

27 Май Сря 2009 15:42

Сайта ни е получил признание, дори и от самото БФС. [a040.gif] В сайта на БФС, в линка в бързата връзка на емблемата и името на Академик София препраща към нашия сайт. [a040.gif]

http://www.bfunion.bg/%D0%BF%D1%80%D0%B ... D0%BA.html