Нов дизайн на сайта

08 Ное Съб 2008 01:22

По всяка вероятност в най-скоро време сайта ще се появи в съвсем нов дизайн! Той приблизително ще изглежда така: http://www.akademik-sofia.com/news.php Все още има още много работа, но ми е интересно и вашето мнение. Може и в стария вариант да оставим сайта. В новия си вид. опредлено има някои предимства, но сигурно ще се намерят и недостатъци. [eusa_think.gif] Нека все пак да видим, как ще е в завършен вид!

Re: Нов дизайн на сайта!

08 Ное Съб 2008 11:52

Този, който е в момента ми харесва.

08 Ное Съб 2008 11:59

Akademik fen написа:Този, който е в момента ми харесва.

Ще видим като го завършим, как ще изглежда и тогава ще видим, кой е по-добре. В момента е в доста начален етап на разработка. Просто го пуснах, като пример. Така, че живи и здрави ще видим. Както казах, този вариан има и предимства и недостатъци. Но накрая ще видим, кое е повече, недостатъците или предимствата. [icon_rolleyes.gif]

08 Ное Съб 2008 12:24

Доста приятно и подредено изглежда на "първо четене". [thumbup.gif]

08 Ное Съб 2008 15:33

И на мене ми допада. [thumbup.gif]

13 Ное Чет 2008 21:02

Новият дизнайн на сайта е вече готов остана само да го попълня с информация.

14 Ное Пет 2008 13:14

Регистрацията на сайта май не е вързана с регистрацията във форума??? Демек трябва нова регистрация, или...?!?

14 Ное Пет 2008 13:55

Akademisk написа:Регистрацията на сайта май не е вързана с регистрацията във форума??? Демек трябва нова регистрация, или...?!?

Не са свързани! Трябва да си направиш нова регистрация!

16 Ное Нед 2008 00:49

Сайта вече е почти готов.Все пак има още доста информация да се прехвърля!

16 Ное Нед 2008 15:33

Много добре става. [thumbup.gif]

16 Ное Нед 2008 20:28

[thumbup.gif] [thumbup.gif] [thumbup.gif] [agt.gif] [agt.gif] [agt.gif]

16 Ное Нед 2008 23:12

Сайта вече е готов. Оставам само някои довършителни работи да направят и ще е напълно готов!

П.С. Предлагам да възнаградим момчето за извършения от него и да съберем някой лев, да му пуснем по пощата.

17 Ное Пон 2008 02:45

Браво, супер е новия дизайн. [agt.gif]

17 Ное Пон 2008 16:53

Сайта стана уникално як. [thumbup.gif] [icon_eusa_clap.gif] [agt.gif] [agt.gif]
Само ако може на началната страница надписите да са малко по-светли ще е направо супер. Но инак идеята, дизайна, визията на началната и на самия сайт са супер. [agt.gif] [agt.gif]

17 Ное Пон 2008 21:09

Hammer Fall написа:Сайта стана уникално як. [thumbup.gif] [icon_eusa_clap.gif] [agt.gif] [agt.gif]
Само ако може на началната страница надписите да са малко по-светли ще е направо супер. Но инак идеята, дизайна, визията на началната и на самия сайт са супер. [agt.gif] [agt.gif]

Неможе да се промени [icon_exclaim.gif]