Промени в сайта

02 Авг Вто 2011 05:55

Все пак намерих време да пообновя сайта и да го приведа в подходящ вид за новия сезон. [icon_wink.gif]
Обновени са съответно секциите: Отбор; Програма; Класиране и Трансфери. [a040.gif]

Промени в сайта

27 Ное Вто 2012 17:43

Тъй като от ръководството на ФК "Академик-Гео Милев" незнайно защо ми се озъбиха за безплатната им реклама на отбора, реших да не пиша изобщо за момичетата. Нека те да не ми се сърдят на мен, а на "великото" им ръководство. [icon_exclaim.gif]
Но доколкото мога ще продължа да поддържам секцията с ДЮШ + новини за тях.
Поради тази причина моментно съм "скрил" менютата, които не се обновяват (предстояща, изминала среща, ... )!
Оставям само това, което е необходимо за ДЮШ!
Дай Боже нашия си ФК "Академик" - София да направи за следващия сезон мъжки отбор и отново ще се върнат менютата и всичко останало. [icon_wink.gif]

Промени в сайта

08 Авг Чет 2013 17:11

Сайтът ще продължи да се поддържа само с новините около мъжкия отбор на ФК "Академик-1947" - София, както и с ДЮШ на същия отбор. Тъй като от ФК "Академик-Гео Милев" не желаят по никакъв начин да отравяме изявите им, ние и тази година ще се съобразим с тяхното искане. Лично аз не мисля да ходя да отразявам техни срещи дори и да направят мъжки отбор. Имах желание още през миналия сезон да отразим нещо за женския отбор, но от ръководството на ФК "Академик-Гео Милев" ми се озъбиха и проявиха тотално неуважение към нашия сайт и форум и показаха по красноречив начин, че не желаят да ги отразяваме. Мисля да уважим тяхното искане.
От уважение към момичетата публикувах някои снимки в нашата Facebook страница.

Затова искам да помоля тук да се пише само за ФК "Академик-1947" София! Това си е нашият отбор. [akad10.gif] [a6am10.gif] [akad10.gif]

Промени в сайта

09 Юни Вто 2015 14:32

Сайтът и форумът ни вече са с мобилни версии! Доста простички са, защото са безплатни, но мисля, че е по-добре да ги има. [icon_biggrin.gif] Тъй като няма новини през лятото, в сайта ще се показват общи футболни новини. След като започнем подготовка и стартираме с контролите отново ще върна новините за Академик!

Промени в сайта

28 Яну Съб 2017 18:11

Сложил съм една доста дървена "мобилна" версия на сайта. Наистина никак не прилича на "мобилна", но сайтът се зарежда по-бързичко от телефона.

Промени в сайта

17 Яну Чет 2019 22:39

Жалко, че вече не се обновява :(
компресор за пясъкоструйка

Промени в сайта

18 Юни Вто 2019 11:47

optimeon написа:Жалко, че вече не се обновява :(
компресор за пясъкоструйка

Няма време за обновяване. Каквото мога правя, за да има поне малко информация. Това, че въобще съществува все още, пак е голям успех.