Промени в сайта

22 Юни Вто 2010 17:55

Направих снимките в галерията да се сменят с slideshows, което може и да спирате ако желаете чрез паузичката и може отново да пускате. [icon_wink.gif] Може и вие сами да си превъртате снимките.

Промени в сайта

24 Юни Чет 2010 01:30

Гледам и ръчичка "Like" се е появила. [a040.gif]

Промени в сайта

24 Юни Чет 2010 01:37

Hammer Fall написа:Гледам и ръчичка "Like" се е появила. [a040.gif]

Да и като натиснеш на ръчичката ти се появява тук, че си харесал темата и в профила ти във Facebook. [icon_wink.gif]

Промени в сайта

25 Юли Нед 2010 02:06

Обнових секцията "Отбор". Сега може да натиснете на снимката на даден футболист и тя ще ви се покаже в по-голям размер. Снимките на играчите (като ги натиснете) вече се сменят автоматично, като вие също може да ги сменяте и ръчно. [icon_wink.gif]
Лека полека ще направя и профилите на новите ни футболисти.

Промени в сайта

25 Юли Нед 2010 10:45

Тони(АКАДЕМИК) написа:Обнових секцията "Отбор". Сега може да натиснете на снимката на даден футболист и тя ще ви се покаже в по-голям размер. Снимките на играчите (като ги натиснете) вече се сменят автоматично, като вие също може да ги сменяте и ръчно. [icon_wink.gif]
Лека полека ще направя и профилите на новите ни футболисти.

[icon_eusa_clap.gif] [icon_eusa_clap.gif] [icon_eusa_clap.gif] Добър изглед, но скоро ще ти се наложи да го редактираш и обновиш, защото от играчите, които си отбелязал ще отпаднат няколко имена. [icon_wink.gif]

Промени в сайта

14 Дек Вто 2010 02:48

И в сайта добавих снежец за през зимата. Добавен е и бутон "Харесва ми", който е свързан с Facebook. Също съм добавил и статистика за брой на "Прочитания" на всяка конкретна новина. Всичко това ще забележите като натиснете бутона "Прочети още ...". Оправих и статистиката в сайта: http://akademik-sofia.com/page.php?500 (данните за нея за взети от сайта на ПФЛ и статистиката на dibo във форума).

Промени в сайта

24 Дек Пет 2010 00:10

[thumbup.gif]

Промени в сайта

12 Фев Съб 2011 12:24

Сайта е супер браво браво :) [agt.gif]

Промени в сайта

22 Мар Вто 2011 03:34

Направих нова видео галерия в сайта (вижте в секцията видео галерия). [icon_wink.gif] Новите репортажи ще ги качвам в този плеър. Старите ще си останат в предишния си вид (с линк), тъй като нямам време да ги качвам всичките. Този плеър изобщо не натоварва сайта, тъй като клипчетата от репортажите не ги качвам на нашия сървър, а ги ги взимам директно от сайта, който е качил въпросният репортаж. [icon_wink.gif] Мисля, че с този плеър е по-добре. [icon_wink.gif]

Този плеър е този, в който имаше музика. Но според мен в този си вид е практичен. [icon_wink.gif]

Промени в сайта

22 Мар Вто 2011 13:15

Обновен раздел "Видео галерия"

Промени в сайта

30 Апр Съб 2011 22:46

Екипът на http://www.akademik-sofia.com преустановява за неопределено време поместването на новини за футболистите и отбора.

Вашите предци са постигнали много повече от вас без да мислят за пари и подобни материални облаги. Но не забравяйте, че и парите трябва да се заслужат. И не може някои футболисти да се раздават цял мач на терена, а други да си разкарват фланелките и накрая на мача да псуват малцината си верни привърженици.

Историята помни не само геройствата, но и предателствата!

Момчета, не забравяйте какво символизира емблемата, която носите на гърдите си, излизайки на терена!

Ваш дълг е да защитавате цветовете и името на отбора!

Поне това е нашето скромно мнение.

Промени в сайта

12 Май Чет 2011 13:16

Поддържането на сайта се подновява. [icon_wink.gif] Мисля, че достатъчно време не го поддържахме (или го поддържахме с по-особени новини) и по този начин ясно изразихме мнението си за случващото се в последно време в отбора. [a040.gif] От тук нататък каквото и да се случи, сайтът ще се поддържа по нормалния начин, защото все пак ние ОБИЧАМЕ АКАДЕМИК! [akad10.gif] [akad10.gif] [akad10.gif]

Промени в сайта

13 Май Пет 2011 02:54

Тони(АКАДЕМИК) написа:Поддържането на сайта се подновява. [icon_wink.gif] Мисля, че достатъчно време не го поддържахме (или го поддържахме с по-особени новини) и по този начин ясно изразихме мнението си за случващото се в последно време в отбора. [a040.gif] От тук нататък каквото и да се случи, сайтът ще се поддържа по нормалния начин, защото все пак ние ОБИЧАМЕ АКАДЕМИК! [akad10.gif] [akad10.gif] [akad10.gif]

АКАДЕМИК - ОТБОР ВЕЛИК!!! [akad10.gif] [akad10.gif] [akad10.gif]

Анкетата за футболист на сезона

09 Юни Чет 2011 15:22

И десет пъти да се рестартира анкетата за футболист на сезона, десет пъти ще я опорочат разни дебили и комплексари. [958566.gif] [abd.gif]

Анкетата за футболист на сезона

09 Юни Чет 2011 15:43

4-ти км написа:И десет пъти да се рестартира анкетата за футболист на сезона, десет пъти ще я опорочат разни дебили и комплексари. [958566.gif] [abd.gif]

За съжаление е така. И сега има някакви наченки на това. Това ще е последната подобна анкета, която се прави в сайта. От тук нататък тези анкети ще се пренесат във форума, защото тук може да гласуват само регистрирали се. Макар, че и тук преди време в една анкета бяха започнали специално за нея да се регистрират нови потребители. [958566.gif] Въобще наистина това си е пълна комплерсарщина от страна на тези, които манипулират подобни анкети. [abd.gif] Но това си е за тяхна сметка. Лично мен не ме интересува кой ще спечели, но все пак се дразня от такива хора. Човек трябва да умее и губи. А след като в такива символични анкети, някои са готови на всички само и да спечелят, направете си сметка. [icon_evil.gif] [icon_evil.gif]