Re: Промени в сайта

19 Мар Чет 2009 22:32

Вече са сложени по-нормални снимки на тези набори на ДЮШ, на които липсваха такива.

Re: Промени в сайта!

22 Мар Нед 2009 23:01

Сложих в сайта мод, с който да се виждат последните 7 теми, по които е писано! Линковете се отварят в отделен прозорец.
Засега ще поприключа с нововъведенията. Надявам се да ви харесва. [icon_wink.gif]

02 Апр Чет 2009 21:59

Тъй като се прецака старата галерия, сложих нова. Надявам се да ви харесва. [icon_wink.gif]
Засега има по-малко албуми, но лека по-лека ще кача всичките.

05 Апр Нед 2009 15:31

Тъй като всички галерии, които съм пробвал ми дават бъг реших да си миха към стария начин на показване на снимки, а именно чрез линк към снимка.бг. Просто нещо не се връзват на сайта тези галерии, които пробвах. Затова мисля и занапред да си остана по този начин да показвам снимките от мачовете. В снимка.бг също доста удобно се преглеждат снимките. [icon_wink.gif]

07 Апр Вто 2009 09:05

След няколко дневни борби в крайна сметка оправих галерията и тя вече си работи коректно. [a040.gif] Единственния засега проблем е, че в началото албумите са наименовани на латинеца. Надявам се скоро да разбера, на кой точно файл трябва да променя енкондинга и ще си разаботи и на кирилица. [icon_wink.gif]

10 Май Нед 2009 02:58

Поиграх си малко със статистиката и мисля, че се получи по-добре (говоря за жълтите картони). [icon_wink.gif]

11 Юни Чет 2009 14:12

За да се осведомяват и от сайта за случващото се в българския футбол и по конкретно хората да научават и от нас новините в нашата Западна "Б" група, в сайта вкарах обмен на RSS новини. [icon_wink.gif] Тъй като чакам да публикуват новини от нашата група в момента върви обмен на RSS новини изобщо за българския футбол. Но в последствие за не се получава понатрупване, ще махна този линк и ще си остане само за новините от нашата група. [icon_wink.gif] Целите новини в сайта се появяват на тази страница: http://akademik-sofia.com/e107_plugins/ ... php?show.2 , т.е. като натиснете най-отдолу на "детайли". [icon_wink.gif]

22 Юни Пон 2009 15:40

Тъй като tyxo брояча от известно време не отчита правилно посещаемостта във сайта и форума и вече даже не работи изобщо, аз сложих друг уникален брояч. Той наистина е уникален по рода си, защото освен, че красиво стои в сайта и има адски много възможности на отчитане на статистиката. Даже има и почасова статистика на посещенията. [a040.gif] Аз попринцип си следя посещаемостта на сайта от другаде. Отделно има и брояч, който си е вграден със сайта (точно над новия) и отделно сложих и тук във форума (при последни посетители) такъв, но просто този брояч адски много ме изкефи и затова го сложих. Пък и ако ви интересува и вие да виждате как върви посещаемостта на сайта и форума ни.

П.С. Само на Internet Explorer не може да се виждат броячите, пък дори и часовника на сайта. На Opera се вижда, но въобще
за най-добър изглед на сайта ползвайте Mozilla Firefox Browser

25 Юни Чет 2009 01:43

Една грешка в сайта, и по точно в класирането да оправите:

7.Видима-Раковски 43
9. АКАДЕМИК 42
8.Пирин (ГД) 40

[a040.gif]

25 Юни Чет 2009 01:51

Оправих го! Мерси, че ми каза. [a040.gif]

08 Юли Сря 2009 23:49

Вече няма регистрация в сайта, както и няма потребителски панел. С това абсолютно нищо не се променя. [icon_wink.gif] Просто защото така или иначе регистрацията в сайта не даваше абосолютно никакви привилегии и затова реших да я изобщо да я премахна.

09 Юли Чет 2009 13:23

Единственото му практическо приложение май беше да се пишат коментари под новините, но то така или иначе май никой не пишеше ...

09 Юли Чет 2009 22:16

Добавих и модул за двежест се текст, в който ще публикувам резултатите от кръговете на нашта група. Докато започне първенството, там ще слагам резултатите от контролните срещи. [icon_wink.gif] Този модул по принцип може и е предназначен да се публикуват новини. Може и за това да се използва. Там може да се слага най-важната новина. Мисля, че е полезно модулче. [icon_rolleyes.gif]

13 Юли Пон 2009 03:21

[a040.gif] [a040.gif] [a040.gif]

18 Юли Съб 2009 04:11

Сложих музикален плеър в сайта, който може да се спира от всеки!Така на който не му се слуша музика, просто може да си я спре или само да я намали. [icon_wink.gif] Този плеър може да пуска и видео. [icon_biggrin.gif] В момента там има само демо, което може да видите как седи. За целта натиснете на MP3-Movio и MP3-Video. Мисля, че при положение, че може да се спира и намалява от всеки е добра идея. Има възможност всеки сам да си сменя песните. Това съм го гледал в доста сайтове на водещи отбори. [agt.gif]