Промени в сайта

25 Юли Пет 2008 01:52

В сайта и тук вече са добавени снимки и кратки данни на почти всички играчи. Липсват снимки само на Ради Иванов, Цветан Антов и д-р Филипов. Но като започне шампионатът и с техни снимки ще се сдобия (освен ако някои от тях сами не дадат тук). wink 1

Re: Промени в сайта

07 Авг Чет 2008 12:46

В раздела за ДЮШ освен снимката на най-малките лъвчета са прибавени и резултатите от досегашните контроли на различните възрастови групи. wink 1

13 Авг Сря 2008 15:58

Брависимо за добавените резултати!

05 Сеп Пет 2008 11:55

Сайта претърпя известни промени относно визията си. Промените бяха наложителни, защото ми беше адски трудно и ми отнемаше доста време обновяването му, отстрана на новините. В този си вид, обновяването е много по-лесно и много по-бързо. Много се надявам и на вас да ви хареса в този си вид. Но пак ще повторя, че това е оптималния вариант за по-бързо и лесно обновяване. Разликата практически е само в новините на заглавната страница. wink 1 На мене лично в този си вид сайта ми допада много, даже малко-повече от преди. smile

Re: Промени в сайта!

05 Сеп Пет 2008 12:02

Супер си е сайта. suuuper И на мен сега повече ми харесва. yeeees

06 Сеп Съб 2008 10:01

Тони(АКАДЕМИК) написа:Сайта претърпя известни промени относно визията си. Промените бяха наложителни, защото ми беше адски трудно и ми отнемаше доста време обновяването му, отстрана на новините. В този си вид, обновяването е много по-лесно и много по-бързо. Много се надявам и на вас да ви хареса в този си вид. Но пак ще повторя, че това е оптималния вариант за по-бързо и лесно обновяване. Разликата практически е само в новините на заглавната страница. wink 1 На мене лично в този си вид сайта ми допада много, даже малко-повече от преди. smile

suuuper suuuper suuuper Bravisimo Bravisimo Bravisimo suuuper suuuper suuuper Nмr№1 Nмr№1 Nмr№1

13 Сеп Съб 2008 15:10

с последните промени е станала още по-добре заглавната страница ! Nмr№1

Но най-много ми харесва как е осакатено омразното име септеВри! qkoo

02 Окт Чет 2008 00:15

В сайта съм сложил една анкетка. Тя ще бъде за предположението за крайния изход на предстоящата среща на "небесно-сините". Накрая на есенния полусезон, ще сложа такава и за най-добре представил се играч през есента. wink 1 Анкетата може да намерите в ляво малко по-надолу след емблемите в сайта. Така, че гласувайте. wink 1

02 Окт Чет 2008 17:45

Реших да направя анкета за най-добрър футболист за изминалия месец! Тъй като изпуснахме месец Август, започваме направо от месец Септември и така след края на всеки месец, ще се прави нова, в която ще гласуваме за съответния месец. В анкетата фигурират всички фуболисти, които са взели участие през месеца. Сега за този не съм сигурен, че тези 20 футболисти, са участвали в срещите и затова съм сложи всички, които са взимали някакво участие в срещите. На следващото домакинство пък и тук, трябва да измислим, какви малки награди ще връчваме на победителите в анкетата. Нещо символично, да бъде, но пък от сърце!

05 Окт Нед 2008 16:50

Офтопик:
Какво е това? http://akademik-sofia.com/forum/ [icon_rolleyes.gif]

P.S. Сайта е суперрр yeeees

05 Окт Нед 2008 17:00

ArMaGeDoN написа:
Офтопик:
Какво е това? http://akademik-sofia.com/forum/ [icon_rolleyes.gif]

Вече го няма.

10 Окт Пет 2008 04:25

При отварянето на сайта вече звучи песента We are the champions на Queen. Nмr№1 AКVEL a6am Nмr№1 AКVEL a6am Nмr№1

25 Окт Съб 2008 19:24

Раздела на ДЮШ вече е разделен по отделни възрастови групи!

15 Ное Съб 2008 10:34

В крайна сметка вече махнах музиката от сайта. Просто започна да ми се надува и на мен главата. [349124.gif]

15 Ное Съб 2008 15:32

Тони(АКАДЕМИК) написа:В крайна сметка вече махнах музиката от сайта. Просто започна да ми се надува и на мен главата. [349124.gif]

[a040.gif] [a040.gif] [a040.gif]