Re: За аватарите!

23 Юли Сря 2008 13:20

trubadur написа:А защо трябва всеки потребител задължително да има аватар? Каква е идеята? Mnn За пръв път срещам подобно нещо. Не, че не е възможно да го има и в други форуми, но поне в останалите добри форуми (не само футболни) не съм го срещал.

Ами идеята не е моя. Видях го няколко футболни форума и ми допадна идеята, мога и да го премахма това. Все пак аватара е нещо като отличителен знак на всеки потребител и затова го направих така. Попринцип не е задължително, а препоръчително, но пак казвам че ако повечето потребители не са съгласни с тази идея, веднага ще го премахма това!

26 Юли Съб 2008 22:44

Akademik fen написа:
ArMaGeDoN написа:Еми донякъде си прав , но емблемата на чорбата не е свързана по нищо с академик и форума ви!

То точно това е идеята, за да се издразнят потребителите на аватара който им седи и да го сменят.

Аха , точно нали тука сме фенове на Академик и Левски! Akademik champion

26 Юли Съб 2008 22:52

ArMaGeDoN написа:Аха , точно нали тука сме фенове на Академик и Левски! Akademik champion

Нещо си се объркал тука сме фенове на Академик. Даже отгоре на заглавието е записано. wink 1 Това че ти си неориентиран и се водиш "фен" и на Левски и на Чавдар (Т), сега пък се извъди и на Академик си е твой проблем. Но долкото знам тука сме от Академик, с изключение на тези които отрито си заявяват принадлежноста си към други отбори и поради тази причина има спецеално създадена група за тези фенове.

08 Авг Пет 2008 00:11

пораздвижил си форума - браво! suuuper

13 Авг Сря 2008 15:56

Форума е страхотен! Bravisimo

15 Сеп Пон 2008 13:57

emi az s1m za sekipotrebitel da si ima sobstev avatar taka e po dobre za6toto seki e razli4en a ne si4ki da sme ednakvi suuuper yeeees suuuper yeeees

09 Ное Нед 2008 21:49

Montreal_Akademik написа:Първоначалния вариант беше по добър. Емблемата беше надраскана но сега пък е задраскана. Мойто предложение е вместо емблемата на Академик да сложим емблемата на чорбата или турското знаме. Сигурен съм че тогава набързо всички ще си сменят аватара.

ха-ха-ах.тва с турското знаме мн ми хареса [ag.gif] макар шовинистично,но аман от цигани в столипиново,дето ги правят зорлен турци.и джамия ще им строят-все фенове на локо пд [598236_orig.gif]

11 Яну Нед 2009 16:13

Гледахте ли репортажа по CNN?Дадоха някакви цигани как говорят и през това време говорят ,че това била част от пострадалата българска нация.ЦИГАНИТЕ НА САПУН!!!

11 Яну Нед 2009 22:12

vidic_33 написа:Гледахте ли репортажа по CNN?Дадоха някакви цигани как говорят и през това време говорят ,че това била част от пострадалата българска нация.ЦИГАНИТЕ НА САПУН!!!

Тия от CNN са баси шибаняците [958566.gif] , ми да отидат в някой голям град,кво ми снимат циганите и после лъжат света и ни излагат,че това била БЪЛГАРИЯ! [icon_evil.gif]

13 Яну Вто 2009 15:56

Точно СNN са ви виновни, че статистически България е на първо място в Европа по брой циганин на глава от населението. [597818_orig.gif]