За аватарите!

18 Юли Пет 2008 01:46

На тези потребители които не са си поставили собствен аватар, стои този: По всяко време може да си го замените с друг по ваш избор. wink 1

Re: За аватарите!

18 Юли Пет 2008 13:42

Много е грозен с това надраскано червено! Red cart

18 Юли Пет 2008 14:08

Akademisk написа:Много е грозен с това надраскано червено! Red cart

Абе има ли нещо което да ти харесва?! Линковете били се отваряли на същата странцица, хедъра бил голям, по сайта нещо не ти харесваше, разделите били много, ... . Писна ми братко, само от тебе критики слушам. Red cart Ами толкова мога, толкова правя. Като не ти харесва, направи нещо по-хубаво и го предложи, ще се съобразим! За конктретния аватар, лично аз съм го драскал. От 2-3 дена имам фотошоп и само толкова засега умея, а пък ако не ти харесва точно това му е целта, да си го смениш със свой по твой избор!

18 Юли Пет 2008 16:37

На мен пък ми харесва много , стои си идеално , пък и все пак Тонката само от няколко дена имал фотошоп , мъчи се човека , на всички да им е добре! wink 1 Nмr№1

18 Юли Пет 2008 18:31

Тони(АКАДЕМИК) написа:.

Окей, щом е така, от мен повече мнение няма да чуеш!

18 Юли Пет 2008 18:33

ArMaGeDoN написа:На мен пък ми харесва много , стои си идеално , пък и все пак Тонката само от няколко дена имал фотошоп , мъчи се човека , на всички да им е добре! wink 1 Nмr№1

Админа: дръжте се културно!

п.П. Тонка, тръквай ми акаунта за грубо нарушаване на Правилата!

18 Юли Пет 2008 20:09

Akademisk написа:
Тони(АКАДЕМИК) написа:.

Окей, щом е така, от мен повече мнение няма да чуеш!

Ти пък много бързо взе та се обиди!. Hmm Тук не става въпрос за това да не изказваш мнения! Въпросът е, че в повечето от тях изказваш само критика. Аз приемам критика, но все пак малко по-кротко. Тъпо е да се обиждаш по този начин, но в крайна сметка ти си решаваш! Не помисли ли, че може и и мене да обидиш по някое време с постоянната си критика?! В крайна сметка аз не съм идеален и правя каквото ми е по силите! Знаеш ли, колко време и нерви ми струват доста неща?! Един да помоля за нещо, друг за друго нещо, да се обаждам на треньори, ръководство, ..., и всичко го правя в името на великия Академик и за да може да си имаме сайт, който да е актуален и нформацията в него да е достоверна и от кухнята. Същото важи и за форума, да може да се съберем привържениците му, да популизираме нашия любим отбор. Знам, че сигурно не винаги се получава, но правя каквото мога и каквото ми е по силите. В доста от случаите се съобразих с критиката ти, но не мога да приема и някои неща. Бих те посъветвал да не се обиждаш и да продължаваш да си пишеш тук, но в крайна сметка както си решиш. Аз не мога да разбера за какво ти се обиди. Hmm

18 Юли Пет 2008 21:13

Ами такъв съм си - перфекционист и критикар! Който ме уважава с тези качества - да ме уважава, който не ме уважава - да духа супата! И, да, обиден съм. Смятам, че малко или много съм съпричастен към фен-проекта "Академик", и малко или много съм дал за неговото осъществяване, така че, ако не друго, поне на едната критика имам право... Пък никой не е казал, че трябва да угаждаш на всяка критика. В крайна сметка ти хвърляш основния труд и нерви по сайта и форума, нормално е ти да имаш тежката дума. Така ги разбирам аз нещата. Но щом смяташ критиката ми за обида, млъквам. Няма да си разваляме отношенията заради някакъв малоумен форум, я ;)

п.П. Трий темата и акаунта.

18 Юли Пет 2008 21:39

Виж, абсолютно всички са съпрочасни към проетка Академик! Аз не искам ни най-малко да съм лидер или каквото и било! Даже напротив. Бих искал всички заедно да си помагаме за целта. Явно не си ме разбрал. Аз имах в предвид критиката да е подплатена с предложение. Ако е по добро, разбира се че ще го приема. И то не да ти угодя на тебе или на когото и да било, ами просто защото уважавам мнението на другите, но когато е подплатено с конкретно предложение! много добре знаеш, че не един или два пъти съм се съобразявал с мненито на другите. Всеки има право на критика, но идеята ми е да не е само гола критика, ами проложена с практично предложение! Аз този вид критика уважавам и с нея се съобразявам. Някак си просто като кажеш, че не ти харесва, защото било надраскано ми звучи просто заядливо. Да приемам, че сигурно не е най-удачния вариант, но критиката да е пълна и полезна предложи друг вариант. Същото важи и за другите неща! Защото пък така аз се обиждам, защото по този начин потъкваш положения труд за това, колко и да е бил той. За конкретния аватар идеята пак ще повторя ми беше с това да накарам всички да си сложат някакъв по тяхно желание за да станем по-пъстри! Това, какво толкова лошо съм сторил?! Hmm И с какво съм те обидил?! Hmm Просто ти казах, че някои от критичните ти забележки не са приложени с конкретни практични приложения и предложения, ами са само забележки. В крайна сметка аз лично смятам, че и сайта и форума си се развиват доста добре. А ако всички си съберем усилията и си помагаме заедно, ще се развиват и още по-добре. nagore Това има и предвид. Ти пак си бъди критичен, но пускай и по някое позитивно мнение. Все нещо ти харесва тук нали?! wink 1 Давай сега да не се обиждаме, защото сме голями мъже, ами всеки да се съобрази с бележките на другия и всичко ще е наред!
Ок?! beeer

18 Юли Пет 2008 23:31

Akademisk написа:!

Абе и аз не харесвам Банков но пък чак толкова грубо не мога. Mnn

P.S. А това до този аватар и другите там простотии стига сте се вдетенявали. Всички сме от един отбор и тук няма място за сръдни и подобни глупости. Стиснете си и двамата ръцете и каквото било.

19 Юли Съб 2008 21:00

Ето го и по-добрия варинт направен от Torresinho: Като трябва да се има в предвид, че това не е последен вариант. Ако излезне нещо по-добро ще го заместим. Но най-добрия вариант е всички да си сложат свой аватар по свой избор и никой да не седи с това "No avatar"! С тази цел е това начинание. wink 1

21 Юли Пон 2008 16:21

Първоначалния вариант беше по добър. Емблемата беше надраскана но сега пък е задраскана. Мойто предложение е вместо емблемата на Академик да сложим емблемата на чорбата или турското знаме. Сигурен съм че тогава набързо всички ще си сменят аватара.

22 Юли Вто 2008 13:36

Еми донякъде си прав , но емблемата на чорбата не е свързана по нищо с академик и форума ви!

23 Юли Сря 2008 06:36

ArMaGeDoN написа:Еми донякъде си прав , но емблемата на чорбата не е свързана по нищо с академик и форума ви!

То точно това е идеята, за да се издразнят потребителите на аватара който им седи и да го сменят.

23 Юли Сря 2008 13:11

А защо трябва всеки потребител задължително да има аватар? Каква е идеята? Mnn За пръв път срещам подобно нещо. Не, че не е възможно да го има и в други форуми, но поне в останалите добри форуми (не само футболни) не съм го срещал.