За потребителските групи

01 Юли Вто 2008 17:27

За да се различават малко потребителските групи, добавих определени цветове на всяка. Те са отворени и всеки от Вас сам може да си избира в коя потребителска група иска да бъде записан! Това става, като отидете в потребителския си панел и там има панел "Потребителски групи", където в кръче е отбелязано в коя група сте. Първоначално вие автоматично сте записан в групата на регистрираните потребители, но можете да отидете в група "Академик фенове" или в "За фенове на другите отбори", като натиснете на дадена група, натиснете в дясно кръгчето и отдолу има надпис присъедини се към избраните. Ако изпитвате затруднения може да ми пишете на мене за да ви добавя аз в съответната група. wink 1

Re: За потребителските групи!

01 Юли Вто 2008 20:22

Това отровнозелено на модераторската група дразни ужасно. Сложи ги в някакъв нюанс на синьото, все пак са наши момчета ;)

01 Юли Вто 2008 21:13

Akademisk написа:Това отровнозелено на модераторската група дразни ужасно. Сложи ги в някакъв нюанс на синьото, все пак са наши момчета ;)

И аз като администратор и модераторите сме в един цвят. В крайна сметка вярно е, че всички сме от един отбор - АКАДЕМИК. Akademik champion

01 Юли Вто 2008 22:05

Аз като се присъедих в групата на феновете на Академик цвета не ми се промени. Hmm Не че е голям проблем. Ако не стане здраве да е.

01 Юли Вто 2008 22:08

Аз пък искам в светлосиньо! ПЪК! Akademik champion

01 Юли Вто 2008 22:38

Jeremy написа:Аз като се присъедих в групата на феновете на Академик цвета не ми се промени. Hmm Не че е голям проблем. Ако не стане здраве да е.

Готов си. wink 1

01 Юли Вто 2008 22:44

Мерси. smile1

13 Авг Сря 2008 15:54

А може ли да бъда добавен към групата на феновете и футболистите на Академик? Akademik champion

15 Авг Пет 2008 10:32

ArMaGeDoN написа:А може ли да бъда добавен към групата на феновете и футболистите на Академик? Akademik champion

Абе важното е как се определяш ти самия, групите са само формалност.

28 Авг Чет 2008 12:59

trubadur написа:
ArMaGeDoN написа:А може ли да бъда добавен към групата на феновете и футболистите на Академик? Akademik champion

Абе важното е как се определяш ти самия, групите са само формалност.

Еми да , така си е , форума не е най-важния , но има много хора без мнение , мислещи се за фенове на Академик , така , че защо аз да не съм ?
Аз се самоопределям като такъв! yeeees

28 Авг Чет 2008 13:33

Само определи се точно, на кой отбор си привърженик! В профила ти пише, че си привърженик на следните отбори: Левски,Барса,Чавдар Т,Академик. :shock: :shock: Като махнем Барса, стават 3 БГ отбори. Mmm Това на мене не ми е ясно. Аз например в България съм само и единственно за Академик София и точка. Да навремето преди да стана от Академик, бях от друг БГ отбор, но се осъзнах и ми просветна, че Академик е истината. Akademik champion Аз не се самоопределям като фен на Академик, а просто съм такъв. Не мога да съм от 3 БГ отбора и да се самоопределям като фен на единия. Ами другите ти любими отбори, какво да правят?! Ако играят Левски и Академик, за кой ще си?! Хайде разбирам нали да си от отбора от твоя роден град и после и от Левски или Цска, макар че е глупаво, но хайде иди речи. Но така и Левски и Чавдар Троян и Академик. Hmm За съжаление между нас има много хора, които са от Академик и от друг отбор, което никак не го разбирам. Ако си от Академик, значи си от Академик и край. Няма Левски, Цска, Ботев, Локо и т.н., Има САМО АКАДЕМИК и точка! Akademik champion

02 Сеп Вто 2008 00:51

Аз имам предложение, да направим така, че за някои теми да можем само ние привържениците на Академик да си четем и пишем. Виждал съм го по другите форуми и може и ние да го направим. Не, че имаме някакви тайни, но все пак може да се направи някаква тема за групата на агитката или най-верните привърженици, да си пишем в например "Анализи и мнения на привържениците", само ние. Без да го виждат например от ръководството или другите привърженици и обикновенните потребители. Какво ще кажете?

03 Сеп Сря 2008 18:57

Akademik fen написа:Без да го виждат например от ръководството

Напротив, нека да четат. Едва ли взимат насериозно критикити по техен адрес, но все пак. Трябва да има някой, който им показва и казва, в какво грешат. wink 1 А от другите привърженици, също няма какво да крием. Добре си е така.