Форумът беше хакнат

18 Юни Пет 2010 23:11

Форумът отново е на линия!

След проблеми породени от хакерски атаки работата на форума беше временно преустановена. В крайна сметка проблемите са отстранени и вече достъпът до форума е отново подновен. Да се надяваме, че повече подобни атаки няма да преживяваме!

Форумът временно е спрян

Тъй като в днешния ден форума на привържениците на Академик София преживя хакването си, докато отстраним напълно проблемите той ще бъде временно спрян!

Форумът беше хакнат

18 Юни Пет 2010 23:52

[icon_evil.gif] [icon_evil.gif] [icon_evil.gif] [icon_evil.gif] [icon_evil.gif] [icon_evil.gif] [icon_evil.gif] [icon_evil.gif] [icon_evil.gif]

Форумът беше хакнат

19 Юни Съб 2010 20:04

Спокойно! Аз не повтарям. :)

Форумът беше хакнат

19 Юни Съб 2010 20:14

xaxaxa написа:Спокойно! Аз не повтарям. :)

Надяваме се. [eusa_pray.gif] [eusa_pray.gif] [eusa_pray.gif]

Форумът беше хакнат

20 Юни Нед 2010 03:31

[icon_confused.gif] [icon_confused.gif] [icon_confused.gif] Дано повече наистина не се повтаря подобно нещо. Като знам с колко труд, усилия и време са коствали за развитието на този форум, направо не ми се мисли ако нещо се прецака. [icon_confused.gif] [icon_confused.gif] [icon_confused.gif]
Наистина дано няма повече подобни атаки. [eusa_pray.gif] [eusa_pray.gif] [eusa_pray.gif]

Форумът беше хакнат

20 Юни Нед 2010 13:40

Форумът е нова версия(phpBB3). Поради тази причина шансът за повторно "хакване" е минимален.