Re: Стадион "Академик" (IV-ти километър)

13 Май Чет 2010 22:23

Сегашното "ръководство" на Академик няма пари , така че не ми се вярва да се осъществи този проект.

13 Май Чет 2010 22:25

е пък е*ал ли съм го,незнам,но дочух така наскоро,че щял да стане собственост на Академик ако влезнем в А група,ама стига сме говорили за тая А група да не се прее*е всичко накрая [eusa_pray.gif] .

13 Май Чет 2010 22:28

Доколкото знам има мераклии, които имат парички и са приближени до ръководството на отбора. Не знам ще видим. Влезнем или не в "А" група този стадион рано или късно трябва да се оправи. Дано да е в по-близко бъдеще.

13 Май Чет 2010 22:28

vidic_33 написа:Сегашното "ръководство" на Академик няма пари , така че не ми се вярва да се осъществи този проект.

Ако влезнем в А група ще бъдат принудени да дават кинти,защото в противен случай ще бъдем върнати в Б група и 3-тия ще отиде на наше място. [icon_wink.gif]

14 Май Пет 2010 11:08

Трябва да се оправи този стадион. От него може да стане чудесно малко кокетно стадионче. [a040.gif]

14 Май Пет 2010 23:08

Аз също вярвам, че този стадион може да се превърне в едно малко бижу.
Вярно, доста пари трябва да бъдат вложени в това съоръжение, но както се казва "Целта оправдава средствата".
[akad10.gif] [a055.gif] [akad10.gif]

24 Май Пон 2010 15:42

Академик започва ремонт на стадиона

Ремонт на малкия стадион „Академик" на 4-ти километър в столицата планира новият член на „А" група. Момчетата на Семир Селимински няма да играят в комплекса до зала „Фестивална", тъй като съоръжението не отговаря на изискванията.

От ръководството на клуба още миналата седмица разкриха, че ако преборят Несебър, ще осигурят средства за тотален ремонт на малкия стадион. Неговият капацитет е около 3000 зрители.

„Щастлив съм. Дори на 33 години се чувствам млад", заяви героят за Академик Николай Божов.

http://www.novsport.com/news96441_1006.html

25 Май Вто 2010 14:08

Днес пише в ТЕМА СПОРТ,че е стартирал ремонт на стадиона.Дали може някой да намине и да направи няколко снимки,за да разберем,дали това е истина?Ще е хубаво,ако наистина се ремонтира малкия стадион,по-компактен е и може да стане много добро съоражение и приятно място за футболни мачове.

25 Май Вто 2010 22:39

Никав ремонт не е почнал [icon_scratch.png]

25 Май Вто 2010 22:44

Те няма да започнат на момента след статията. [icon_lol.gif] Мисля , че дори няма да почнат евентуален ремонт през следващите 20 години. [958566.gif] Ремонт , с който стадионът да заприлича на съоръжение годно за истински футбол ще са нужни 3-4 , та даже и повече месеца , а така като гледам , ръководството не се е засилило много да действа , но на интервюта са доста силни. [006.gif]

26 Май Сря 2010 00:49

Стига с тези критики. [abd.gif] [abd.gif] Много е лесно да се критикува. То и никой не вярваше, че ще влезнем в "А" група, ама влезнахме. [icon_wink.gif] Така че спрете. Времето ще покаже дали ще оправят стадиона или не. Вие какво искате, от днес за утре да го оправят ли?! Това да не ти е да сменят стъклата у дома ти?

06 Юни Нед 2010 03:18

Хайде да си почваме стадиона, че поне на пролет да играем там. [eusa_pray.gif]

Стадион "Академик" (IV-ти километър)

01 Юли Чет 2010 22:59

Сори, пичове, но никакъв ремонт на малкия Академик не се очертава в близко бъдеще. Евентуално може да се постегне стадиона на Фестивална, но там има много работа по козирката и трибуните, а ръковоството на базата в лицето на спортно дружество Академика няма нужните финанси за такъв ремонт на този етап.

01 Юли Чет 2010 23:42

Keisuke написа:Сори, пичове, но никакъв ремонт на малкия Академик не се очертава в близко бъдеще.

Не е вярно това! През месец Септември се очаква да получи одобрение проекта, който са дали от ръководството и тогава ще се започне ремонта. [a040.gif]

02 Сеп Чет 2010 18:32

Започна дългоочакваният ремонт на малкия "Академик". Няколко улици в района са преасфалтирани, храстите и бурените по трибуните са отрязани, седалките в сектора откъм БАН са демонтирани, очаква се същото да се случи и с цялата метална конструкция... Видяхте ли в мечтите си вече новото 5-хилядно бижу, което приема мачове за "А" група през пролетта? Нека ви сваля на земята: http://www.eventim.bg/portal/bg/concerts/hard_heavy/scorpions/72091/
[icon_eek.gif] [icon_eek.gif] [icon_eek.gif]