За сложим вход за гостуващата агитка

26 Юни Чет 2008 11:13

Тони, защо не предложиш на ръководството да сложат вход за гостуващата агитка. :twisted: Тези доходи, могат да отидат за поркиване на част от разходите на фен клуба. Hahahahaha

Re: За сложим вход за гостуващата агитка

26 Юни Чет 2008 11:24

Много добра идея. suuuper

26 Юни Чет 2008 11:39

Интересна идея. Но не вярвам да се съгласят. да не вземат и за нас да сложат. :lol:

26 Юни Чет 2008 11:56

Могат да сложат някакъв символичен вход от 1 лев за всички и 3 лева за гостуващите. Така от приходите за цял сезон ще съберат пари да платят за едно домакинство. suuuper

26 Юни Чет 2008 12:05

Може с тия пари(ако се съгласят) да отидат за някои разходи по фен клуба наистина! Аз много бих искал да съберем пари примерно за мегафон. Идеята е добра ще говоря. Даже ви предлагам, когато се съберем всички на учредяването на фен клуба, да го предложим това!

26 Юни Чет 2008 12:19

Ми да, не бях се замислял за това. Действително приходите от домакинствата или поне част от тях може да се дават за нуждите на фенклуба. Така и самият фенклуб ще има както допълнителен стимул, така и необходимите средства да развива някаква агитационна дейност за привличането на повече фенове по трибуните (например, с разлепване на афиши в квартала).
suuuper

01 Сеп Пон 2008 16:51

Не смятам 4е трябва да има вход поне за нас де.Защото и без това сме малко,а ако има вход може и по малко да станем.Незнам дали на другите стадиони има вход за гостубащите агитки ако там има би трябвало и тук да сложат,вьпреки 4е имам страх 4е ако сложат за тях,ще сложат и на нас вход.

03 Сеп Сря 2008 00:30

Идеята е да сложим вход, само за гостуващата агитка. А не на нас. И това предложение ми хрумна с цел с тези пари от гостуващите агитки, да си купим някое знаме, тъпан и т.н. В никакъв случай не бива да се слага вход и за нас, защото наистина никой няма да остане. Само за гостуващата агитка. Макар, че не вярвам да се получи тази идея.

03 Сеп Сря 2008 10:21

Не мисля, че 2 лева (една бира) ще са проблем за когото и да било. А да се слага вход само за гостуващата агитка, за мен е супер некоректно.

03 Сеп Сря 2008 12:02

Ако сложат 2лв. и за нас., учещите ще се отръпнат, защото ще предпочетат бирата пред мача. А според, така както си е сега си е най-добре! По-добре да не се променя. Инак на много места взимат повече пари на гостуващата агитка. Примерно за едните е 1лв., а за гостите е 2-3 лв. Само да спомена, че Дупница входа беше 3лв. Е аз бях в ложите и не ги платих. Hahahahaha Но пак ще повторя, нека си остане без пари за всички. А пък ние може ако имаме желание, да си съберем сами пари за знаме, тъпан и т.н. по друг начин, не чрез вход на гостите. wink 1

03 Сеп Сря 2008 12:13

И аз смятам, че най-добре да си остане без вход. И без туй на стадиона няма кой знае каква посещаемост, ами ако сложат вход съвсем ще се откажат хората да идват на стадиона. Напротив трябва да се измисли някакъв вариант да се събират още повече хора. Например да се залепят някакви афиши. :roll:

23 Окт Чет 2008 01:11

Абе тя идеята за вход не е толкова лоша, ама от една страна гостуващата агитка (с малки изключения, разбира се) не е чак толкова голяма, че да се събере колосална сума, пък и надали някой мисли, че входът ще може да е повече от 2-3лв.
И все пак идеята си има плюсове. [icon_smile.gif]

14 Яну Сря 2009 22:55

Тони нали беше казал че там някой отбор имаше вход за гостуващата агитка

14 Яну Сря 2009 23:30

Не си спомням точно, но наистина някъде бях ходил с Академик и бяха сложили вход само за гостите. Но не помня къде беше. [597818_orig.gif]

За сложим вход за гостуващата агитка

17 Мар Съб 2018 22:02

Май не се е получила идеята
боядисване на джанти,Полипропиленови шахти,dental tourism,бойлери