Треньорско ръководство на ДЮШ

17 Ное Чет 2011 22:42

Админа, айде малко обнови сайта де!

19 Ное Съб 2011 13:56

morientes62 написа:Админа, айде малко обнови сайта де!

Админа няма време. Едвам смогвам да обновявам мъжете, а камо ли ДЮШа. Когато намеря време и тези секции ще се обновяват. [icon_wink.gif]

П.С. И не ми говори така, сякаш съм ти длъжен!

21 Ное Пон 2011 16:06

Извинявай, грешно си преценил интонацията! А,че си длъжен-длъжен си, и не на мен, а на всички които обичат Академик.

П.С. Него приемай като заяждане. Наистина съм позитивно настроен!

21 Ное Пон 2011 20:30

morientes62 написа:Извинявай, грешно си преценил интонацията! А,че си длъжен-длъжен си, и не на мен, а на всички които обичат Академик.

Поддържането (и направата му) на сайта го правя от добра воля и защото обичам Академик. И никой на никого не е длъжен! Ако получавах заплата за това, тогава щях да бъда длъжен. Но аз вкарвам време, усилия и малко средства за този сайт, така че определено на никого не съм длъжен! Както казах всичко в този сайт и форум се прави на добра воля и от любов към Академик, а не затова защото съм длъжен на някого! Мисля, че и това не е никак малко, което правя. Все пак вече толкова много време ни има в интернет пространството, имаме си приличен сайт и форум, което пак е нещо. [icon_wink.gif] Да, малко съм по занемарил секцията с ДЮШа, но за сам човек е трудно да обновява толкова много информация.
А и нали се сещаш, че не само сайтът ми е на главата. Каквото мога правя. Просто за толкова много информация нямам време да обновявам постоянно. Затова и някои неща остават на заден план.
Но не се притеснявай. Както вървят нещата май скоро ще си остане само ДЮШа на Академик и тогава ще се обновява постоянно.

22 Ное Вто 2011 16:34

Тони(АКАДЕМИК) написа:
morientes62 написа:Извинявай, грешно си преценил интонацията! А,че си длъжен-длъжен си, и не на мен, а на всички които обичат Академик.

Поддържането (и направата му) на сайта го правя от добра воля и защото обичам Академик. И никой на никого не е длъжен! Ако получавах заплата за това, тогава щях да бъда длъжен. Но аз вкарвам време, усилия и малко средства за този сайт, така че определено на никого не съм длъжен! Както казах всичко в този сайт и форум се прави на добра воля и от любов към Академик, а не затова защото съм длъжен на някого! Мисля, че и това не е никак малко, което правя. Все пак вече толкова много време ни има в интернет пространството, имаме си приличен сайт и форум, което пак е нещо. [icon_wink.gif] Да, малко съм по занемарил секцията с ДЮШа, но за сам човек е трудно да обновява толкова много информация.
А и нали се сещаш, че не само сайтът ми е на главата. Каквото мога правя. Просто за толкова много информация нямам време да обновявам постоянно. Затова и някои неща остават на заден план.
Но не се притеснявай. Както вървят нещата май скоро ще си остане само ДЮШа на Академик и тогава ще се обновява постоянно.

Аз мисля, че Тони на никого не е длъжен, даже напротив. Всички, които обичаме Академик трябва да бъдем благодарни, че си имаме такъв хубав сайт. И вместо да го критикуваме, трябва да му помагаме. Защото отстрани е много лесно да се говори.

10 Дек Вто 2013 14:48

Кой е треньор на женския отбор, телефон, мейл, скайп, фейс въобще някакви координати ми трябват, че дъщерята ме натиска и иска да играе футбол? Къде и кога се провеждат тренировките, лято, зима?

10 Дек Вто 2013 19:31

valerko написа:Кой е треньор на женския отбор, телефон, мейл, скайп, фейс въобще някакви координати ми трябват, че дъщерята ме натиска и иска да играе футбол? Къде и кога се провеждат тренировките, лято, зима?

Отидете до стадион "Академик" (до зала "Фестивална) и там ще Ви дадат нужната информация. За съжаление аз не разполагам с координати на женския отбор.