Re: Новини за ДЮШ

24 Авг Вто 2010 01:51

Ясно. Мерси. [a040.gif]

Новини за ДЮШ

02 Окт Съб 2010 18:23

БРАВО 96 ИДВА РЕД НА ЦСКА ДНЕС ИГРАХТЕ ВЕЛИКОЛЕПНО

Новини за ДЮШ

02 Окт Съб 2010 21:24

[icon_smile.gif]

Новини за ДЮШ

12 Фев Съб 2011 18:01

Тони(АКАДЕМИК) написа:
Akademik fen написа:Какво се е случило??

Ами накратко обиди мен и привържениците на Академик. [abd.gif] [abd.gif] Нарече ме хитрец и че агитката сме били някакви прости викачи и псувачи. [icon_evil.gif] [icon_evil.gif] Защо повече съм бил обръщал внимание на старшата възраст, а другите възрасти съм пренебрегвал. Дори ме обвини, че съм бил близкък с Бончо Бонев. [icon_lol.gif] [icon_lol.gif] Най-човешки му обясних, че това е фен сайт и в крайна сметка ще си пишем каквото решим. Ако искат да пишат каквото те поискат, да си направят официален сайт и да си публикуват каквото си решат. Аз и хората, които сме дали пари за този сайт, нито получаваме някакви дивиденти от това, нито нищо. Просто от любов към отбора сме направи този сайт. Но той вместо да благодари за това, че пишем нещо за ДЮШ, тръгва да ни напада. [958566.gif] [abd.gif] Затова му казах, че след като е постоянно е недоволен, просто няма да пишем нищо за ДЮШ! Тия хора се самозабравиха. Но както и да е. Каквото било, било. Повече с този човек взимане даване няма да си имаме и няма да има никакви проблеми (не, че сме има ли де [icon_smile.gif] ). След като не оценяват нищо и само се мислят за голямата работа, да са живи и здрави. [icon_wink.gif] Който иска тук във форума може каквото си поиска да публикува, но в сайта няма и ред да се пише или спомене за ДЮШ!

Ми да като не ви уважава няма да пишете за него много правилно [a040.gif]

Новини за ДЮШ

02 Мар Сря 2011 13:22

Класиране ДЮШ Сложил съм класиране за всички възрасти в ДЮШ на едно място. Има ги и в малко меню на главната и на всички останали страници. [icon_wink.gif] Но там само може да се види класирането на Академик, без на останалите отбори, тъй като ще заема супер много място.

Новини за ДЮШ

02 Мар Сря 2011 21:39

Супер е станало! Поздравления [akad10.gif]

Новини за ДЮШ

29 Мар Вто 2011 04:58

Сложих и две падащи менюта, в които има кратка информация за предстоящите и изминалите срещи за всички възрасти. [a040.gif]
Менютата стоят в (под) тези на мъжката формация. Само трябва да поставите мишката на съответната възраст и исканото от меню ще се отвори автоматично. [icon_wink.gif]

Новини за ДЮШ

01 Юни Сря 2011 13:13

Започна силен детски турнир в Сливница

Славия, Академик (Сф), Сливнишки герой и Спортист (Св) ще мерят сили на 1/2-финалите

Спортист (Св), Академик (Сф), Славия и Сливнишки герой се класираха на полуфинали на детски турнир в Сливница. Надпреварата е по случай деня на детето - 1 юни.

Славия се класира след две равенства и победа за полуфинал. Другият отбор от този поток бе Академик (Сф).

В другата група с жребий бе определен победителят, след като три отбора бяха с равни показатели. След него напред продължиха Спортист (Св) и Сливнишки герой.

Така, по-късно днес Славия ще срещне Сливнишки герой, а Спортист (Св) и Академик ще премерят сили. Начело на „белите" пък е бившият национал Здравко Здравков.

Организацията на турнира е прекрасна, благодарение на президента на Сливнишки герой Асен Георгиев. Терените са в прекрасно състояние, а за децата има осигурена храна, напитки, както и всичко необходимо като екипировка, за да покажат пълния си потенциал.

В последните момент участие в турнира по различни причини отказаха от двата родни гранда Левски и ЦСКА, но и без тях интригата е повече от сериозна.

http://topsport.ibox.bg/news/id_1167593665

Новини за ДЮШ

01 Юни Сря 2011 15:11

Спортист (Своге) триумфира на детски турнир в Сливница

Сливнишки герой победи Академик (Сф) в мача за трето място

Спортист (Своге) спечели детския турнир в Сливница след драматична победа над Славия с дузпи. В редовното време двубоят завърши 0:0. Медиен партньор на надпреварата бе Topsport.bg.

В мача за трето място Сливнишки герой победи Академик (Сф) с 4:0.

Наставникът на Славия Здравко Здравков пък награди най-добрия вратар Мартин Великов от ОФК Костинброд. Този тим взима и наградата за феърплей.

Голмайстор в надпреварата стана Мартин Симеонов от Славия.

Условията на турнира бяха повече от добри, като това е благодарение на президента на Сливнишки герой Асен Георгиев.

http://topsport.ibox.bg/news/id_753765912

Новини за ДЮШ

05 Юни Нед 2011 12:34

"Велбъжд" доминира над "Академик"- София във футболен празник

Футболисти от няколко отбора от школата на "Академик"- София гостуваха на "Велбъжд", за Празник на футбола. На стадион "Странджата", първо се срещнаха детските отбори от подготвителните групи, родени 1999- 2000 година. Момчетата от "Велбъжд", водени от треньора Валентин Казачки победиха със 7:5.

Последваха 3 полувремена, в които се срещнаха играчите на двамата клуба, родени 1995- 1996 година. В тези 135 минути футболистите на "Велбъжд" доминираха тотално и спечелиха с 6:0.

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=727716

Новини за ДЮШ

29 Юни Сря 2011 22:07

Последните 3 новини всъщност не били за нашия Академик, а за СКФФ Академик.

Новини за ДЮШ

16 Юли Съб 2011 01:29

Искам да попитам дали има нещо като проби за набор '95 и кога им почват тренировки . Мерси предварително :]

Новини за ДЮШ

16 Юли Съб 2011 22:19

Турнири в Царево – море, плаж и футбол

Новини за ДЮШ

31 Юли Нед 2011 21:30

Децата на Академик (София) водят на „Морско конче”

Тристранният турнир “Морско конче” набра скорост в Царево, a до момента най-добре се представят футболистите на Академик (София).

В турнира участват отборите на Академик (София), с треньор Васил Ивански, Левски (Чепинци), водени от 22-годишния Злати Петров, и ФК Костинброд с треньор Роман Тахнаджиев.

В првата среща Левски (Чепинци) победи ФК Костинброд с 5:0. Левски играеше с набор ’97, а Костинброд участва със сборна формация от набор 1997 – 1999 г. Въпреки това по-малките футболисти се представиха на ниво на чудесния терен в Царево, но по-амбицираният тим заслужено победи.

След това Академик (София) победи Левски (Чепинци) с 4:0. Младите момчета на Злати Петров излязоха доста претиснени срещу Академик, който игра с набор ‘96 и логично до 20-ата минута резултатът бе вече 2:0. В 30-ата минута отборът на Чепинци изпусна и дузпа. Този момент обезсърчи момчетата от Чепинци и те закономерно загубиха.

В третия двубой от програмата Академик се наложи над Костинброд с 4:0. Треньорът на Костинброд пусна много нови момчета, за да прецени техните качества и възможности. Те от своя страна и въпреки загубата играха доста прилично.
Срещите се играят сутрин при температура 25 градуса, което също влияе на представянето на децата.

Специално извинение на участниците и организаторите изпратиха Нефтохимик (Бургас) и Раднички (Ниш), които в последния момент отказаха турнира. И в двата клуба изтъкнаха организационни проблеми, които не са им позволили да изпратят детските си формации на футболния празник в Царево.

http://viasport.bg/news/7-football/2759 ... 06-04.html

Новини за ДЮШ

01 Авг Пон 2011 10:25

Искам да попитам някой знае ли кога започват тренировки родените 1993г и ако може да ми дадете тел.номер на Трениорът им?