Новини за ДЮШ

01 Авг Пет 2008 15:47

Юноши 92

Днес се изигра първата контрола от предсезонната подготовка,играхме срещу набор 93 и заслужено победихме с 3:0,но това беше най-малкото ... Първото полувреме го започнахме доста плахо в първите минути,по-малките играха със самочувствие и завзеха почти всяка педя на терена,зано не нашето наказателно поле,но в послетствие нещата се стабилизира,докъто се стигна до средата на първото полувреме,в което след фал в центъра натерена и лошо построяване на защитата ... Моя милост даде пас от дълбочина 30-40 метра ... и един от нападателите преодоля вратаря и влезна с топката във вратата ... След гола момчетата се поуспокойха и заиграхме,много,много по-добре . Така и се оттеглихме на почивка при резултата 1:0 . Второто полувреме започнахме с нова схема 4-3-3,като в последствие се стигна и до 3-4-3 ... ,но играхме много слабо,макар че вкарахме 2 гола (лично мое мнение),общо взето първото полувреме играхме що годе добре,но второто към края се поотпуснахме и то това беше нормално,все пак малките 'таланти' второто имаха едва 3-4 атаки ... Но отново казвам,че много пропуски имаме в защитата и много в нападение,реалния резултата трябваше да бъде 6:0,даже повече ...,но пропуски срещу вратаря и куп глупости ни лишиха от по-добър резултат ... :cool:

Бяхме 15 души (squad) като в последвтвие 2ма се контузиха,и заиграхме 13,като 3ма бяха от 95 ... ляв халф,централен защитник и вратар ... Hahahahaha iron cool

Re: Новини за ДЮШ

01 Авг Пет 2008 18:31

Браво , честита победа! Akademik champion

01 Авг Пет 2008 21:44

Благодаря,но с тази игра невиждам,какво може да направим в първенството освен да подкрепим последните позиций ... просто незнам ...

малките падат (95) 7:1 от елит (94) така разбрах ... otrovno

01 Авг Пет 2008 22:13

radoo написа:Благодаря,но с тази игра невиждам,какво може да направим в първенството освен да подкрепим последните позиций ... просто незнам ...

малките падат (95) 7:1 от елит (94) така разбрах ... otrovno

Толкова ли е зле положението? Гледам в мъжкия състав вече играят някои юноши и отзивите са добри за тях.

Re: Новини за ДЮШ!

02 Авг Съб 2008 15:51

Peavey написа:
Толкова ли е зле положението? Гледам в мъжкия състав вече играят някои юноши и отзивите са добри за тях.

Това аз немога да го кажа,има си хора които им се плаща да гледат,наблюдават и да отдават отзиви откъм ДЮШ ... и т.н питайте ги тях,а не мен ... qkoo

02 Авг Съб 2008 20:02

Ами аз съм питал Вихър Данчев и той напротив има съвсем различно мнение. Доста е обнадежден за ДЮШ. Според него доста от момчетата имат бъдеще във футбола, разбира се ако работят усърдно и правилно! Дано в крайна сметка вие сте бъдещето на Академик! Аз винаги съм излизал с мнението че всеки уважаващ себе си отбор, който има амбиции и иска да се развива, трябва да има силна ДЮШ! В крайна сметка вместо да търсим млади момчета на пазара, можем да си имаме собствени. Като гледам изявите на юношите, които сега играят в момента (Едис Селимински и Емил Николов), съм доста обнадежден. Едис супер много се разви за времето, когато за първи път го видях. А за Емо аз мисля, че има много перспективно бъдеще ако е постоянен и се старае. Жалко за вратарчето Венци, който също имаше бъдеще в отбора, но тази неприятна контузия ... :| Вихър Данчев каза, че и за догодина ще дойдат талантливи попълнения от юношите в мъжкия отбор. Ще видим. Дано вървите само напред и нагоре. nagore

03 Авг Нед 2008 00:08

Са,ще видим кво ще направим на подготовката,заминаваме в Петък към ММЦ,където ще бъдем 10 дена и ще изиграем някоя и друга контрола,но пак лошото е,че някои от наще няма да могат да дойдат,поради куп причини ... Mnn

03 Авг Нед 2008 00:18

Успех. wink 1

03 Авг Нед 2008 21:28

Малка подробност,95 падат 5:2,а не 7:1 ...

04 Авг Пон 2008 23:24

Сега,разбирам от един колега,че ще играем контролна среща тази седмица,но подробности незнам ... Hahahahaha ,просто немога да ходя на тренировки и не съм тренирал цяла седмица,а ми се видя като цяла вечност ... горя от желание ... yeeees напрао сега,ако ми пуснат Левски (мъжете) ще ги убия ... Akademik champion ahe

05 Авг Вто 2008 09:27

Точно такива мераклии като тебе ни трябват.yeeees А защо не играеш? Контузен ли си нещо?

05 Авг Вто 2008 23:13

Akademik fen написа:Точно такива мераклии като тебе ни трябват.yeeees А защо не играеш? Контузен ли си нещо?

На,стаж съм 10 дена в Град-хотел "София",а тренировките са сутринт (от 9:00-9:30) по-скоро 9:30 ... утре 18:00 ст.Академика ще изиграем повторна контрола с 93 ... We'll see ... molba Mmm

07 Авг Чет 2008 12:57

Контролни срещи:

Ф.К. Мировяне 91- АКАДЕМИК 91 2:3
Септември (Сф) 91 - АКАДЕМИК 91 3:1
АКАДЕМИК 92' - АКАДЕМИК 93 2:0
Ф.К. "Елит" 94 - АКАДЕМИК 95 5:2
АКАДЕМИК 94 - АКАДЕМИК 95 5:0

08 Авг Пет 2008 12:40

Контролна среща (8.08.08)
АКАДЕМИК 92 - АКАДЕМИК 93 1:0 (Янков - 25')

Снимки след малко. wink 1

08 Авг Пет 2008 13:37

хахахахахах ... има ли ме и мене някъде ? ХАХАХА ... Доста слаб мач напраихме,евала на Кристиян за прекрасния гол,такъв гол ви уверявам,че не се вижда всеки ден ... страхотен удар по диагонала и Опааааа ... Hmm