Вихър Данчев

04 Яну Вто 2011 19:29

Момчета ,не е редно да се обсъждате тренера си.Според мен Вихър Данчев е много добър специалист.На футболистите работата е на терена .

Вихър Данчев

04 Яну Вто 2011 21:00

franko написа:Момчета ,не е редно да се обсъждате тренера си.Според мен Вихър Данчев е много добър специалист.На футболистите работата е на терена .
Намери се някой да го каже [icon_wink.gif] [a040.gif]

Вихър Данчев

06 Яну Чет 2011 20:08

Еми бате аз кво казвам, ако има някой нещо да му казва да го прави лице в лице тва е мъжка постъпка!

Вихър Данчев

06 Юли Сря 2011 05:36

Дано наистина е временен вариант, а не постоянен. Като гледам какви "успехи" има с наборите, които е водил, направо не се мисли какво ни чака. [icon_confused.gif] Вярно, че за положението в школата не само той е виновен, но все пак се води директор именно на тази школа, т.е. носи и той голяма вина за състоянието и. [993734.gif]

Вихър Данчев

06 Юли Сря 2011 06:29

Вихър е ... без коментар ! Няма такъв непрокопсаник и комплексар !!! Не мога да разбера как може да е шеф на школата ... Той само псува всички деца и не може да ни надъха за нито един мач ... Пияница долен , не знам какво ще прави при мъжете !!! УУУ

Вихър Данчев

06 Юли Сря 2011 06:50

stoqn93 написа:Вихър е ... без коментар ! Няма такъв непрокопсаник и комплексар !!! Не мога да разбера как може да е шеф на школата ... Той само псува всички деца и не може да ни надъха за нито един мач ... Пияница долен , не знам какво ще прави при мъжете !!! УУУ

Недей така. Той е възпитан, сдържан и ерудиран специалист. Винаги уважава хората и от далеч си личи, че е супер интелигентен човек. Надейте говорете такива неща. С него Академик ще влезне директно в А група, после веднага ставаме шампиони и следва разбира се класиране в групите на ШЛ. Въобще успехите тепърва започват. И на него няма да са му нужни дори и никакви финансови средства. Такива специалисти като него просто са уникални. И без пари ще направи чудеса с Академик. Трябва да сте благодарни, че ръководството направи такъв мъдър избор.

Вихър Данчев

06 Юли Сря 2011 17:52

Настоящ лиценз

ТРЕНЬОРИ

С ВАЛИДЕН ЛИЦЕНЗ UEFA "A"
ИЗДАДЕН ОТ БЪЛГАРСКАТА ТРЕНЬОРСКА ШКОЛА ПО ФУТБОЛ

53. ВИХЪР БОРИСОВ ДАНЧЕВ 31.12.2011

http://www.bfcs.bg/UEFA-A/

УЕФА “А” Лиценз

Треньорите с лиценз УЕФА “А” имат право да работят в аматьорския и професионален футбол като:

Старши треньори и треньори до 18 годишна възраст – юноши старша възраст;
Старши треньори на аматьорски отбори от “В” АФГ и професионални отбори
от “Б” ПФГ;
Старши треньори на дублиращите отбори от “А” ПФГ;
Треньори на професионални отбори.

http://www.bfcs.bg/licensing/

Изминал лиценз

ТРЕНЬОРИ

С ВАЛИДЕН ЛИЦЕНЗ UEFA "B"
ИЗДАДЕН ОТ БЪЛГАРСКАТА ТРЕНЬОРСКА ШКОЛА ПО ФУТБОЛ

77. ВИХЪР БОРИСОВ ДАНЧЕВ 30.06.2010

http://www.bfcs.bg/UEFA-B/

УЕФА "B" Лиценз

Треньорите с лиценз УЕФА “В” имат право да работят в системата на аматьорския и професионален футбол като:

Старши треньори и треньори до 16 годишна възраст – юноши /младша възраст/;
Старши треньор на аматьорски отбор – мъже от областни групи и старши треньор на аматьорски отбори от “В” АФГ.
Треньори на професионални отбори от “Б” ПФГ и треньори на дублиращите отбори от "А" ПФГ.

За приемането на кандидати в курс за квалификационната степен УЕФА “В” лиценз се изисква, лицето да отговаря на едно от следните условия:

а/ Диплома за квалификационна степен “Учител-треньор” и най-малко 1 година стаж като треньор по футбол;

б/ Диплома за завършено средно образование и най-малко 5 години стаж като професионален футболист в “Б” група.

http://www.bfcs.bg/licensing/

Вихър Данчев - спортно-технически директор и директор на ДЮШ

27 Ное Вто 2018 21:21

Браво! Велик!
скоби за пружини

27 Ное Вто 2018 21:24

Браво!
скоби за клапани

17 Дек Пон 2018 13:00

Страхотен човек!!!!
грунд за метал,вход мениджър,латекси,вход мениджър

Re: Вихър Данчев

16 Яну Сря 2019 00:03

iveetoo-fen написа:za6to ne pi6ete ni6to.
az sam 4ul mnogo komentari zad garba mu.
eto vi tema pi6ete........!

Едно е да се каже, друго е да се напише:)
пластмасови градински мебели

19 Авг Пон 2019 16:50

Съгласен съм!
циркуляр,болтове,щори,подаръци