Вихър Данчев

22 Ное Пон 2010 17:47

Имаме си треньор и той вече 2ра година си се справя чудесно, въпреки всичките проблеми. Така че няма какво повече да коментираме повече този въпрос. [icon_wink.gif]

Вихър Данчев

29 Ное Пон 2010 17:18

kamata95 написа:Що да не стане ,той поне няма да прибере по 130 лева на човек за екипи които няма да дойдат.Че е нервак нервак е ,ама понякога и това е нужно.

[icon_eek.gif] [icon_eek.gif] Ти откачил ли си нещо?? Вихър Данчев треньор на Академик. [bj.gif] [bj.gif]

Вихър Данчев

27 Дек Пон 2010 00:08

Чакай бе що да не стане има лиценз има опит и е добър треньор невиждам пречка

Вихър Данчев

27 Дек Пон 2010 00:41

dobibg911 написа:Чакай бе що да не стане има лиценз има опит и е добър треньор невиждам пречка

То пречка може и да няма, но Сами си се справя великолепно и затова няма смисъл изобщо да го обсъждаме.

Вихър Данчев

27 Дек Пон 2010 10:43

aa нали имаше някакви проблеми с екипите ако не се лъжа бяха ги загубили или нещо такова какво стана с тях ?

Вихър Данчев

28 Дек Вто 2010 23:29

Целия ДЮШ поръча екипи от Бате Ви Сами ("Страшния стратег") [metal.gif] [icon_lol.gif], година и четири месеца вече ги чакаме, дошла е едва 1/2 от поръчаното :)

Вихър Данчев

29 Дек Сря 2010 00:33

Не знам за прословутата екипировка но кажете ми друг треньор, който би работил при такива условия и би постигнал такива успехи? А като толкова не ви харесва в какъв срок докарва екипировката, ами защо не си я поръчахте от другаде? И откъде знаете, че Сами е виновен за забавянето на екипировката? А да, май вашият "Страшен стратег" Вихър Данчев ви казал така и вие сте го приели за чиста монета. За това разбира се вие най-малко сте виновни.

Вихър Данчев

01 Яну Съб 2011 20:02

Защото самия Бат Сами дойде и ни каза аз съм виновен тренюьора ви няма вина тоест Вихр Данчев затова Самир Селимински е виновен а и да не мислите че треньорите в ДЮШ работят на много по добри условия а ?? И дали взимат повече заплата от "стратега" Бат Сами ? Хах чакаме още 1 анцунг другата година може и да доийде :D :D

Вихър Данчев

01 Яну Съб 2011 20:39

dobibg911 написа: а и да не мислите че треньорите в ДЮШ работят на много по добри условия а ?? И дали взимат повече заплата от "стратега" Бат Сами ?

Съгласен съм, че условия в ДЮШ не са кой знае колко по-различни от тези от на мъжете. Дори може и да са по-лоши.
Но я ми кажи какви успехи е постигнал вашият "велик стратег" Вихър Данчев?
Самир Селимински може да е всякакъв, но е първият треньор от 29 години насам, който вкара Академик в 'А' група.
А колкото до заплатите не знам точко кой колко взима, но доколто съм запознат Вихър Данчев взима цели три заплати (като треньор на набор 92 и 95 + заплата като директор на ДЮШ). Така че няма да се учудя ако взима повече от Сами. Но честно казано това не ме интересува особено. За мен Сами е най-успешният треньор на Академик от близо 30 години насам и това едва ли някой ще го отрече. Дори и самият Вихър Данчев би признал това. [icon_wink.gif]

Вихър Данчев

02 Яну Нед 2011 22:58

Еми аз ти казвам че невзимат повече и също така Вихър Данчев не е водил мъжете на Академик за да знаеш дали няма да се справи по добре нали ? Неможеш да говориш без да си видял! такаче престанете да го обсъждате и да правите теми за Вихър Данчев ако някой има да му казва нещо да му го казва в очите !

Вихър Данчев

02 Яну Нед 2011 23:37

Ще си правим каквито си теми поискаме. Ти едва ли си човекът, който ще дава акъл какви теми да правим и за кой какво да говорим. Ясно ми е, че Вихър Данчев ти е треньор, затова най-добре си гледай футбола и не се занимавай с други глупости. [icon_wink.gif]
А колкото до треньорските качества на г-н Директора, нали виждаме какви са му "успехите" в ДЮШ. Нека първо при вас да се докаже и тогава да ходи при мъжете. Но дай наистина да спрем този безсмислен спор. Както ти казах, гледай си най-добре тренировките и не се занимавай с други глупости. [icon_wink.gif] Хайде успех във футбола. [a040.gif]

Вихър Данчев

02 Яну Нед 2011 23:55

Мерси накрая за пожеланието, но него правя за да се мазня а защото го уважавам като човек разбрах намека ти. Но немислиш ли че не е мъжка постъпка да говориш на някой човек зад гърба!Аз поне не мисля.Ако го опознаете като човек ще ме разберете :) и на истина нека спрем.

Вихър Данчев

03 Яну Пон 2011 00:00

А и за успехите в ДЮШ сме виновни всички ние не може ръководството да не е далоо 1 стотинка за ДЮШ и в ДЮШ сме сабирани по кварталите момчета които нито в цска нито в левски са намирали място,и ние играем неиграе директора на ДЮШ той ни учи, но ние като неможем ние сме си виновни !

Вихър Данчев

04 Яну Вто 2011 17:52

dobibg911 написа:Мерси накрая за пожеланието, но него правя за да се мазня а защото го уважавам като човек разбрах намека ти. Но немислиш ли че не е мъжка постъпка да говориш на някой човек зад гърба!Аз поне не мисля.Ако го опознаете като човек ще ме разберете :) и на истина нека спрем.

Съгласен съм..всички знаете къде е съблекалнята ни и къде е Г-н Данчев така че елате и кажете каквото имате за казване.

Вихър Данчев

04 Яну Вто 2011 18:30

Аз също съм съгласен и доста пъти съм се възползвал от възможността си да си поговорим лично с Вихър Данчев. [icon_wink.gif]