Вихър Данчев

08 Авг Нед 2010 23:01

Тони(АКАДЕМИК) написа:Дойде времето и аз да напиша нещо за г-н Вихър Данчев. Знам, че често влиза тук и чете с интерес писанията за него. [icon_smile.gif] Вчера след мача с Видима нападнах именно него, не защото той е виновен за загубата ни, а защото той беше най-щастливият човек на стадиона от това поражение. Когато Академик отиде на бараж и в последствие влезна в "А" група, той беше супер нещастен. Много ми е интересно защо. [icon_evil.gif] [icon_evil.gif] Вие, г-н Данчев не работите ли именно в ПФК "Академик" София?!? ТОГАВА ЗАЩО СЕ РАДВАТЕ НА ЗАГУБИТЕ НА АКАДЕМИК И СТРАДАТЕ НА ПОБЕДИТЕ?!??? ТОВА Е АНОРМАЛНО. И ДРУГО Г-Н ДАНЧЕВ. ВИЕ ЛИ ЩЕ МИ КАЗВАТЕ КОЕ Е КРАСИВО И КОЕ НЕ? КРАСИВО ЛИ Е КАТО ГОВОРЯ С ВАС ДА МИ ОБРЪЩАТЕ ГРЪБ?!?? КРАСИВО ЛИ Е ДА ОБИЖДАТЕ ДЕЦАТА ПОСТОЯННО?!? КРАСИВО ЛИ Е ДА ЗЛОСЛОВИТЕ ЗА ТРЕНЬОРСКОТО РЪКОВОДСТВО НА АКАДЕМИК?!? ИНАК ПО ТЕЛЕФОНА СТЕ СУПЕР СИЛЕН, НО НА ЖИВО МИ МЪЛЧИТЕ КАТО РИБА НА СУХО!!! [icon_lol.gif] [icon_lol.gif] [icon_lol.gif] ВИЕ, Г-Н ДАНЧЕВ СТЕ ВРЕДЕН ЗА АКАДЕМИК И ДОРИ И ЗА БЪЛГАРСКИЯ ФУТБОЛ!!! ВИЖДА СЕ, ЧЕ НЯМА ЧОВЕК КОЙТО ХАРЕСВА ВАС И ДА ОДОБРЯВА ВАШИТЕ МЕТОДИ НА РАБОТА!!! И ЯВНО СЛЕД КАТО ТОЛКОВА МНОГО СЕ ДРАЗНИТЕ НА ПИСАНИЯТА ТУК, ЯВНО СА ИСТИНА!!! ЗАЩОТО ЧОВЕК АКО ЗНАЕ, ЧЕ ПИСАНИЯТА ЗА НЕГО СА ЛЪЖИ И ИЗМИШЛЬОТИНИ (както го казвате Вие), ПРОСТО НЕ ИМ ОБРЪЩА ВНИМАНИЕ. [icon_wink.gif] А С ВАШЕТО ПОВЕДЕНИЕ ЯСНО ПОКАЗВАТЕ, ЧЕ ВСИЧКО НАПИСАНО ТУК (И ЧУТО РЕАЛНО ОТ ХОРАТА) ПО ВАШ АДРЕС Е ИСТИНА!!! ВИЕ НА ИСТИНА СЕ ДРАЗНИТЕ, ЧЕ ИМА КОЙ ДА Я КАЖЕ. НО НЕ АЗ СЪМ ВИ СЪДНИК, КАКТО ГО ТВЪРДИТЕ. САМИЯТ ВИЕ СЕ ОСЪЖДАТЕ!!!

С уважение, г-н Антоан Николов. [icon_wink.gif]

Тоя интригант още ли не са го изритали? Обществена тайна е, че Вихър мрази Сами в червата си и сигурно рак щеше да го хване когато отборът спечели баража. Преди началото на сезона ловеше басове наляво и надясно, че Сами ще е първият изритан треньор в А група. Не се и съмнявам, че вчера е потривал доволно ръце при загубата от Видима. Докога ще ги търпите тези троянци в отбора бе? Бат Наско? [icon_scratch.png]

Вихър Данчев

09 Авг Пон 2010 21:18

Точно поради нуважителното му поведение към децата аз отписах сина си от школата на Академик. Не мога да си обясня как може такъв човек да бъде директор на ДЮШ.

Вихър Данчев

24 Авг Вто 2010 04:13

EvD_oLd написа:Точно поради нуважителното му поведение към децата аз отписах сина си от школата на Академик. Не мога да си обясня как може такъв човек да бъде директор на ДЮШ.

Какво повече да се коментира. [icon_confused.gif]

Вихър Данчев

11 Сеп Съб 2010 22:13

За съжаление се оказа прав за някои неща. [icon_confused.gif]

Вихър Данчев

11 Сеп Съб 2010 22:49

за кои неща става за въпрос по точно ?

Вихър Данчев

11 Сеп Съб 2010 23:29

Най-малкото за това, че Академик ще има нов треньор след VI кръг. Поне затова не исках да се окаже истина, но уви. [icon_confused.gif]

Вихър Данчев

12 Сеп Нед 2010 05:50

Аааааааааааа НЕ НЕ. Този нестастник пак не позна. Дори и да напусне, бат Сами няма да е ПАРВИАТ [а026.гиф]

http://gong.bg/view_article.php?article_id=155875

Вихър Данчев

12 Сеп Нед 2010 11:57

То принцип и Сами си отиде за няколко дена преди мача с Литекс, но после нали не се получиха нещата с този словенски треьнор и отново го върнаха.

Вихър Данчев

12 Сеп Нед 2010 13:15

Дочух от някаде че Г-н Данчев се гласи за нов тренъор на мъжете имали нещо вярно в това.

Вихър Данчев

12 Сеп Нед 2010 13:16

messi95 написа:Дочух от някаде че Г-н Данчев се гласи за нов тренъор на мъжете имали нещо вярно в това.

Че той се гласи, гласи се. Но друг въпрос е дали ще стане. [icon_wink.gif]

Вихър Данчев

12 Сеп Нед 2010 14:57

Абе вие луди ли сте бе?Какъв Данчев,какви 5 лева?Тоя може да стане треньор,ама на жените! [958566.gif] [958566.gif] [958566.gif] [abd.gif] [abd.gif] [abd.gif]

Вихър Данчев

12 Сеп Нед 2010 15:22

Тоя верно е превъртял. За какво се гласи бе?? Та той децата не може да тренира, мъжете щял да води?? Ако това стане - край с Академик. Сами ще ни се види цвете пред него. Тоя какво е постигнал да се бута за треньор??

Вихър Данчев

12 Сеп Нед 2010 20:25

Като го знаем какъв е нервак - най-много да го набият футболистите. [icon_wink.gif]

Вихър Данчев

15 Сеп Сря 2010 17:51

Не се стресирайте толкова бе момчета как ВД ще стане тренъор т'ва са пълни глупости

Вихър Данчев

22 Ное Пон 2010 17:40

Що да не стане ,той поне няма да прибере по 130 лева на човек за екипи които няма да дойдат.Че е нервак нервак е ,ама понякога и това е нужно.