Вихър Данчев

23 Юни Сря 2010 01:55

Спокойно момчета. Някои неща съвсем скоро ще се променят. От ръководството се усетиха, че тия мутрагенски истории трябва да приключат. Така че още малко търпение. Няма вечни хора. [icon_wink.gif]

Вихър Данчев

26 Юни Съб 2010 14:30

Слава богу дано по-бързо да го махнат

Вихър Данчев

29 Юни Вто 2010 21:21

Не знам какъв е г-н Вихър Данчев като треньор и какви са методите му на работа като такъв, но знам, че НЕ той е основната причина детско-юношеската школа на Академик(София) да е на този хал. Директорът на младите формации на "Студентите" заедно с тримата треньори на подрастващите всячески се опитват да изправят школата на крака, но НЕ СРЕЩАТ НУЖНАТА ПОДКРЕПА от ръководните фактори в клуба ни. Затова предлагам, ДА СЕ СПРЕ това плюене по техен адрес, защото тези хора не го заслужават. Все пак в тези НЕНОРМАЛНИ условия на работа, те успяха да класират един отбор (набор'93) на осминафинал, което не е никак малко.
Дано сега след като вече мъжкия ни отбор е в ЕЛИТА ръководството на "Студентите" обърне малко повече внимание и на подрастващите от школата ни.

УСПЕХ НА МЪЖКИЯ СЪСТАВ НА АКАДЕМИК И НА ДЕТСКО-ЮНОШЕСКИТЕ МУ ФОРМАЦИИ ПРЕЗ НОВИЯ СЕЗОН !!!

[akad10.gif] [a055.gif] [a6am10.gif] [a055.gif] [akad10.gif]

Вихър Данчев

01 Юли Чет 2010 19:00

Извинявам се за неуважителното си отношение към г-н Данчев и ПФК Академик. [akad10.gif]

Вихър Данчев

01 Юли Чет 2010 19:53

vidic_33 написа:Извинявам се за неуважителното си отношение към г-н Данчев и ПФК Академик. [akad10.gif]

Г-н Данчев май ти е опъвал ушичките. [993734.gif]

Вихър Данчев

01 Юли Чет 2010 19:54

Поговорихме си с него и осъзнах грешките си и , че няма смисъл от моето лошо държание.

Вихър Данчев

01 Юли Чет 2010 19:57

vidic_33 написа:Поговорихме си с него и осъзнах грешките си и , че няма смисъл от моето лошо държание.

Знаем ги неговите "разговори". [icon_lol.gif]

Вихър Данчев

01 Юли Чет 2010 20:03

Бяхме аз, той и моят треньор, нищо повече от безобиден разговор. [a055.gif]

Вихър Данчев

01 Юли Чет 2010 21:48

omfg написа:Значи, искам да искажа своето мнение относно господин Данчев тъй като темата за него е затворена. Според мен той е един вулгарен, малоумен (с извинение),прост селянин, който не разбира и грам от футбол и се моля да прочете това, което пиша за него. Според мен човек, който започва разбора със "Айде турете им го в гъза" и завършва със "Малоумници бавноразвиващи, циганина ви я тури в гъза вижте се за нищо не ставате" и то на деца ЗА МЕН НЕ Е ТРЕНЪОР!!! Заради хора като него футбола ни е на такова ниво. То не може на тренировките да си говориш по телефона или да сваляш майките на децата, а после да искаш резултати. Така е, като ръководството не иска да погледне кой им е Директор ДЮШ.

Пич, не знам кой си, но заставам зад всяка една твоя дума!

Като потвърждение на казаното чуйте и следния запис на "разбор" на Вихър Данчев след мач на една от юношеските му формации, от който ще добиете по-пълна представа за част от "треньорските" му "методи":

http://ww.vbox7.com/play:f15ea655

edit: Упс, май са го изтрили тези дни (сигурно след някой от онези "разговори"). Жалко :(

Вихър Данчев

01 Юли Чет 2010 22:25

SVETLOSINI BOGOVE написа:Не знам какъв е г-н Вихър Данчев като треньор и какви са методите му на работа като такъв, но знам, че НЕ той е основната причина детско-юношеската школа на Академик(София) да е на този хал. Директорът на младите формации на "Студентите" заедно с тримата треньори на подрастващите всячески се опитват да изправят школата на крака, но НЕ СРЕЩАТ НУЖНАТА ПОДКРЕПА от ръководните фактори в клуба ни. Затова предлагам, ДА СЕ СПРЕ това плюене по техен адрес, защото тези хора не го заслужават. Все пак в тези НЕНОРМАЛНИ условия на работа, те успяха да класират един отбор (набор'93) на осминафинал, което не е никак малко.
Дано сега след като вече мъжкия ни отбор е в ЕЛИТА ръководството на "Студентите" обърне малко повече внимание и на подрастващите от школата ни.

УСПЕХ НА МЪЖКИЯ СЪСТАВ НА АКАДЕМИК И НА ДЕТСКО-ЮНОШЕСКИТЕ МУ ФОРМАЦИИ ПРЕЗ НОВИЯ СЕЗОН !!!

[akad10.gif] [a055.gif] [a6am10.gif] [a055.gif] [akad10.gif]

Ами вземи се запознай тогава. Школата е оставена на самотек и най-нагледното доказателство за това е присъствието на Вихър Данчев като неин директор. Чудя се докога хората от ръководството на ПФК Академик ще се правят на ударени по отношение на г-н Данчев при положение , че същия не спира да интригантства зад гърба им!!! Действително в школата се работи при ненормални условия и основната вина за това носи нейния настоящ директор. Ами че то Вихър не го бършат за пет стотинки от ръководството, как ли пък се очаква точно от него да реши проблемите на школата? Нека на негово място дойде някой ерудиран човек, който да намери общ език с ръководството, пък да видим дали положението ще е същото.

И за твое сведение осминафинала на 93 се случи благодарение на Краси Бурла и въпреки Вихър Данчев. Вихър освен че изгони една дузина талантливи деца и юноши от школата през последните години друго не се сещам да е направил [958566.gif]

Вихър Данчев

05 Юли Пон 2010 09:57

Keisuke написа: Чудя се докога хората от ръководството на ПФК Академик ще се правят на ударени по отношение на г-н Данчев при положение , че същия не спира да интригантства зад гърба им!!!

И аз това се чудя. [958566.gif]

Вихър Данчев

04 Авг Сря 2010 14:24

абе бате к'во ми обяснявате на мене бе.... оня там се жалва само неам 5 стинки деца дайте по 30 лева да платим стадиона иначе ше ни изгонят а на другия ден ми идва с мерцедеса с нови гуми ... а пък като се замисля 4 нови гуми са близо 1000 лева ... И ТОВА Е САМО 1 ОТ ПРИМЕРИТЕ

Вихър Данчев

08 Авг Нед 2010 13:02

Дойде времето и аз да напиша нещо за г-н Вихър Данчев. Знам, че често влиза тук и чете с интерес писанията за него. [icon_smile.gif] Вчера след мача с Видима нападнах именно него, не защото той е виновен за загубата ни, а защото той беше най-щастливият човек на стадиона от това поражение. Когато Академик отиде на бараж и в последствие влезна в "А" група, той беше супер нещастен. Много ми е интересно защо. [icon_evil.gif] [icon_evil.gif] Вие, г-н Данчев не работите ли именно в ПФК "Академик" София?!? ТОГАВА ЗАЩО СЕ РАДВАТЕ НА ЗАГУБИТЕ НА АКАДЕМИК И СТРАДАТЕ НА ПОБЕДИТЕ?!??? ТОВА Е АНОРМАЛНО. И ДРУГО Г-Н ДАНЧЕВ. ВИЕ ЛИ ЩЕ МИ КАЗВАТЕ КОЕ Е КРАСИВО И КОЕ НЕ? КРАСИВО ЛИ Е КАТО ГОВОРЯ С ВАС ДА МИ ОБРЪЩАТЕ ГРЪБ?!?? КРАСИВО ЛИ Е ДА ОБИЖДАТЕ ДЕЦАТА ПОСТОЯННО?!? КРАСИВО ЛИ Е ДА ЗЛОСЛОВИТЕ ЗА ТРЕНЬОРСКОТО РЪКОВОДСТВО НА АКАДЕМИК?!? ИНАК ПО ТЕЛЕФОНА СТЕ СУПЕР СИЛЕН, НО НА ЖИВО МИ МЪЛЧИТЕ КАТО РИБА НА СУХО!!! [icon_lol.gif] [icon_lol.gif] [icon_lol.gif] ВИЕ, Г-Н ДАНЧЕВ СТЕ ВРЕДЕН ЗА АКАДЕМИК И ДОРИ И ЗА БЪЛГАРСКИЯ ФУТБОЛ!!! ВИЖДА СЕ, ЧЕ НЯМА ЧОВЕК КОЙТО ХАРЕСВА ВАС И ДА ОДОБРЯВА ВАШИТЕ МЕТОДИ НА РАБОТА!!! И ЯВНО СЛЕД КАТО ТОЛКОВА МНОГО СЕ ДРАЗНИТЕ НА ПИСАНИЯТА ТУК, ЯВНО СА ИСТИНА!!! ЗАЩОТО ЧОВЕК АКО ЗНАЕ, ЧЕ ПИСАНИЯТА ЗА НЕГО СА ЛЪЖИ И ИЗМИШЛЬОТИНИ (както го казвате Вие), ПРОСТО НЕ ИМ ОБРЪЩА ВНИМАНИЕ. [icon_wink.gif] А С ВАШЕТО ПОВЕДЕНИЕ ЯСНО ПОКАЗВАТЕ, ЧЕ ВСИЧКО НАПИСАНО ТУК (И ЧУТО РЕАЛНО ОТ ХОРАТА) ПО ВАШ АДРЕС Е ИСТИНА!!! ВИЕ НА ИСТИНА СЕ ДРАЗНИТЕ, ЧЕ ИМА КОЙ ДА Я КАЖЕ. НО НЕ АЗ СЪМ ВИ СЪДНИК, КАКТО ГО ТВЪРДИТЕ. САМИЯТ ВИЕ СЕ ОСЪЖДАТЕ!!!

С уважение, г-н Антоан Николов. [icon_wink.gif]

Вихър Данчев

08 Авг Нед 2010 17:17

Тони(АКАДЕМИК) написа:Дойде времето и аз да напиша нещо за г-н Вихър Данчев. Знам, че често влиза тук и чете с интерес писанията за него. [icon_smile.gif] Вчера след мача с Видима нападнах именно него, не защото той е виновен за загубата ни, а защото той беше най-щастливият човек на стадиона от това поражение. Когато Академик отиде на бараж и в последствие влезна в "А" група, той беше супер нещастен. Много ми е интересно защо. [icon_evil.gif] [icon_evil.gif] Вие, г-н Данчев не работите ли именно в ПФК "Академик" София?!? ТОГАВА ЗАЩО СЕ РАДВАТЕ НА ЗАГУБИТЕ НА АКАДЕМИК И СТРАДАТЕ НА ПОБЕДИТЕ?!??? ТОВА Е АНОРМАЛНО. И ДРУГО Г-Н ДАНЧЕВ. ВИЕ ЛИ ЩЕ МИ КАЗВАТЕ КОЕ Е КРАСИВО И КОЕ НЕ? КРАСИВО ЛИ Е КАТО ГОВОРЯ С ВАС ДА МИ ОБРЪЩАТЕ ГРЪБ?!?? КРАСИВО ЛИ Е ДА ОБИЖДАТЕ ДЕЦАТА ПОСТОЯННО?!? КРАСИВО ЛИ Е ДА ЗЛОСЛОВИТЕ ЗА ТРЕНЬОРСКОТО РЪКОВОДСТВО НА АКАДЕМИК?!? ИНАК ПО ТЕЛЕФОНА СТЕ СУПЕР СИЛЕН, НО НА ЖИВО МИ МЪЛЧИТЕ КАТО РИБА НА СУХО!!! [icon_lol.gif] [icon_lol.gif] [icon_lol.gif] ВИЕ, Г-Н ДАНЧЕВ СТЕ ВРЕДЕН ЗА АКАДЕМИК И ДОРИ И ЗА БЪЛГАРСКИЯ ФУТБОЛ!!! ВИЖДА СЕ, ЧЕ НЯМА ЧОВЕК КОЙТО ХАРЕСВА ВАС И ДА ОДОБРЯВА ВАШИТЕ МЕТОДИ НА РАБОТА!!! И ЯВНО СЛЕД КАТО ТОЛКОВА МНОГО СЕ ДРАЗНИТЕ НА ПИСАНИЯТА ТУК, ЯВНО СА ИСТИНА!!! ЗАЩОТО ЧОВЕК АКО ЗНАЕ, ЧЕ ПИСАНИЯТА ЗА НЕГО СА ЛЪЖИ И ИЗМИШЛЬОТИНИ (както го казвате Вие), ПРОСТО НЕ ИМ ОБРЪЩА ВНИМАНИЕ. [icon_wink.gif] А С ВАШЕТО ПОВЕДЕНИЕ ЯСНО ПОКАЗВАТЕ, ЧЕ ВСИЧКО НАПИСАНО ТУК (И ЧУТО РЕАЛНО ОТ ХОРАТА) ПО ВАШ АДРЕС Е ИСТИНА!!! ВИЕ НА ИСТИНА СЕ ДРАЗНИТЕ, ЧЕ ИМА КОЙ ДА Я КАЖЕ. НО НЕ АЗ СЪМ ВИ СЪДНИК, КАКТО ГО ТВЪРДИТЕ. САМИЯТ ВИЕ СЕ ОСЪЖДАТЕ!!!

С уважение, г-н Антоан Николов. [icon_wink.gif]

[icon_eusa_clap.gif] [icon_eusa_clap.gif] [icon_eusa_clap.gif] Дано и някои от ръководните органи в Академик да четат този форум и да си направят нужните изводи за подчинените си. Макар че аз съм убеден, че го знаят що за човек е. Само не ми е ясно какво прави този човек в Академик. Освен да ругае и плюе по децата за друго не става. Но срещу по-слабите от теб е лесно да скачаш.

Вихър Данчев

08 Авг Нед 2010 17:36

Ако бях баща на някое от децата лично щях да му покажа как се обижда така. Нали вчера бях близо до кафето и чух как се развика на едно от децата. Не знам точно за какво идеше реч, но ако бащата на това дете беше там този господинчо щеше да си глътне езика.