Вихър Данчев - спортно-технически директор и директор на ДЮШ

26 Юли Съб 2008 12:55

Вихър Данчев вече е назначен на длъжността - директор на детско юношеската школа! По този начин и той вече влиза в ръководството на ПФК "Академик" София. Освен това той е и треньор на набор 1992г. и ново откриващия се набор 1995г.

През лятото на 2009г. показва абсолютно неуважително отношение към привържениците на Академик и към екипа на официалния фен сайт на ПФК "Академик" София!

Вихър Данчев

08 Ное Нед 2009 13:58

Ето Ви темата,
пишете наволя.

Re: Вихър Данчев

15 Ное Нед 2009 22:49

za6to ne pi6ete ni6to.
az sam 4ul mnogo komentari zad garba mu.
eto vi tema pi6ete........!

16 Ное Пон 2009 00:58

Предлагам на Тони да заключи(или изтрие) тази тема !!!
Който иска да каже(изкаже) нещо на(за) Вихър Данчев, да му го каже лично, а не чрез форума !!!

16 Ное Пон 2009 01:13

SVETLOSINI BOGOVE написа:Предлагам на Тони да заключи(или изтрие) тази тема !!!
Който иска да каже(изкаже) нещо на(за) Вихър Данчев, да му го каже лично, а не чрез форума !!!

Лично аз съм напълно съгласен със SVETLOSINI BOGOVE и мисля да заключа темата. Наистина, който иска нещо да каже по адрес на Вихър Данчев, най-добре да му го каже лично, а не чрез форума! Така, че слагам ключ на тази тема. [icon_exclaim.gif]

05 Юни Съб 2010 18:52

Значи, искам да искажа своето мнение относно господин Данчев тъй като темата за него е затворена. Според мен той е един вулгарен, малоумен (с извинение),прост селянин, който не разбира и грам от футбол и се моля да прочете това, което пиша за него. Според мен човек, който започва разбора със "Айде турете им го в гъза" и завършва със "Малоумници бавноразвиващи, циганина ви я тури в гъза вижте се за нищо не ставате" и то на деца ЗА МЕН НЕ Е ТРЕНЪОР!!! Заради хора като него футбола ни е на такова ниво. То не може на тренировките да си говориш по телефона или да сваляш майките на децата, а после да искаш резултати. Така е, като ръководството не иска да погледне кой им е Директор ДЮШ.

Вихър Данчев

20 Юни Нед 2010 23:36

] Подкрепям те, дори удря шамари на децата в съблекалнята и родителите не смеят да му се противопоставят, ако беше треньор в САЩ, досега родителите да са го пратили на топло и да не практикува. [abd.gif] [abd.gif] [abd.gif]

Вихър Данчев

21 Юни Пон 2010 00:36

Тренирам при Г-н Данчев и като се замисля казаните от вас неща са вярни,но какво можем да направим ние трениращите при него,като всеки път ни натяква колко сме некадърни,и как за нищо не ставаме-ТОЙ УБИВА ФУТБОЛА В НАС !!!
П.С ТЕЗИ НЕЩА СЪМ МУ ГИ КАЗАЛ,НЕ САМО АЗ,НО И ДОСТА МОИ ПРИЯТЕЛИ !

Вихър Данчев

21 Юни Пон 2010 11:50

Попе направи като Моллов , ела при нас , ако искаш. ;)

Вихър Данчев

22 Юни Вто 2010 01:35

Моллов при вас ли е бе ?! [icon_scratch.png]

Вихър Данчев

22 Юни Вто 2010 12:05

Да , от петък е при нас. Дори в събота игра за нас в мача ни срещу Бузлуджа (Кюстендил). [icon_wink.gif] Ела и ти , ако искаш! [icon_smile.gif]

Вихър Данчев

22 Юни Вто 2010 19:13

Абе к..а да ми отрежат нема да ида в Елит или в друг отбор,това че Данчев му мърда даската мене не ми пука,няма заради некав ненормалник да ида в друг отбор !

Вихър Данчев

22 Юни Вто 2010 21:48

А и да ида другаде няма да играя

Вихър Данчев

22 Юни Вто 2010 22:06

Защо мислиш така?

Вихър Данчев

22 Юни Вто 2010 22:54

Браво, момче така трябва, с характер, се побеждават трудностите. Не може при най-малкия проблем и да бягаш.А през новия сезон повече вяра в самите вас и ще биете Всички, имате потенциал. Нищо, че В.Данчев Ви се кара. Няма шеф-началник коита да не се кара и аз се карам, и от заплатите отдържам за недобре свършена работа. [agt.gif] [a6am10.gif]