Re: Дублиращият ни отбор?!

26 Май Вто 2009 01:37

Югозападът проплака от Симитли

12 клуба искат изхвърляне на Септември от групата

12 клуба от Югозападната "В" група скочиха срещу Септември (Симитли). Те подписаха декларация, чрез която заявяват, че не желаят да играят срещу Септември и настояват този клуб да бъде изхвърлен от групата. Това стана ясно на пресконференция, дадена от треньори и футболисти на част от протестиращите клубове. Поводът е побоят над играчите на Витоша (Бистрица) преди началото на мача в Симитли в събота.
- През седмицата наши играчи са получили обаждания, в които са предложени пари, цитирам "за да мине леко мачът, иначе ви почваме от рейса" - разказа треньорът на Витоша - Александър Димитров. - Когато пристигнахме на стадиона, част от играчите се насочиха към съблекалните, а другите останаха да огледат терена. Първата група, в която бях и аз, бе нападната от организирана група биячи, начело с треньора на домакините Спас Стоименов и футболиста Методи Стойнев. Биеше се здраво, полиция липсваше. Момчетата се разбягаха панически, с нас имаше шестима юноши, които изпаднаха в ужас. Четирима играчи бяха пребити, сред тях и 18-годишният Ангел Кюмюрджиев.
Най-тежко пострадал е Сергей Станков, на него е предписано домашно лечение.
- Нашите футболисти бяха бити брутално - обясни президентът на Витоша Славчо Галев. - Попитах Методи Стойнев какво прави, а той ми отговори, че си връщат за миналия мач. След това тоя нареди на останалите: "Стига толкова, останалото после". Качих е в съдийската стая, за да се оплача, а там кметът на Симитли (б.р. Апостол Апостолов) се смееше със съдиите и каза: "Нямам нищо общо с футбола, съдиите са ми само приятели".
Побоят е прекъснат от полицията, задържани са четирима. От Витоша съобщиха също, че събитията са записани на охранителната камера до тунела, но тя била заменена от друга, с празно съдържание, която е и предоставена на полицията. На пресконференцията бе пуснат запис, на който се вижда как служител на стадиона дава нещо на кмета Апостолов, най-вероятно въпросната касета.

28 Май Чет 2009 02:45

Плейофите за влизане в "Б" група определиха ли се кога ще бъдат?!

30 Май Съб 2009 12:06

ОФГ София Столица Юг
XX кръг:

Класиране:
1. Септември (София) 16 13 1 2 50:12 40
2. Левски (кв.Драгалевци, София) 15 9 4 2 26:11 31
3. Вихър (кв.Горубляне, София) 15 10 1 4 31:17 31
4. Конелиано (Герман) 15 8 4 3 28:16 28
5. Урвич (Панчарево) 16 7 0 9 43:30 21
6. Железница (Железница) 16 6 3 7 32:41 21
7. Казичене (Казичене) 16 5 1 10 18:29 16
8. Драгалевци (кв.Драгалевци, София) 15 4 0 11 19:50 12
--.Царско село (София) 16 1 0 15 10:51 6
--. Спартак (кв.Младост, София) 6 0 0 6 5:20 -
--. Виктория (София) 4 0 0 4 1:26 -

Има два неизиграни отложени мача.

03 Юни Сря 2009 17:07

ОФГ София (столица) - финал
30 май 2009, събота, 18:00 ч
в Герман:

Нови Искър (Нови Искър) - Септември (София) 0:0; при дузпите: 5:4

15 Юни Пон 2009 14:41

Като гледам доста от нашите юноши на Академик, пък и тези на Вихър сега се подвизават във ФК "Феникс" Нови Искър.
Там са:
Вальо Раев - защитник
Димитър Аризанов - защитник
Даниел Екиев - защитник
Павел Стаменов - защитник
Георги Минев - нападател
Игор Ешкун - нападател

http://fc-fenix.dir.bg/_wm/library/inde ... 76&dflid=3

15 Юни Пон 2009 15:12

В Нови Искър има два отбора - Нови Искър и Феникс. [icon_exclaim.gif]

15 Юни Пон 2009 15:16

Знам, говоря за този на Феникс! За другия на Нови Искър не знам дали има наши момчета там. Информацията за Феникс я намерих в сайта им:
http://fc-fenix.dir.bg/_wm/diary/?df=46&dflid=3

04 Юли Съб 2009 09:16

Ми сателитен отбор сме ви както Волов е на ЦСКА а не дублиращ.

05 Юли Нед 2009 12:07

Според мен може и треябва да пращаме именно в подобни отбори част от юношите си и тези, които не взимат участие. Вярно нивото в областните групи не е никак високо, но по-добре там да играят отколкото изобщо да не играят.

03 Юни Чет 2010 13:10

През новия сезон ще помагаме на Доростол (Силистра) с играчи, да се обиграват при тях.

03 Юни Чет 2010 15:22

Тони(АКАДЕМИК) написа:През новия сезон ще помагаме на Доростол (Силистра) с играчи, да се обиграват при тях.

Че ние имаме ли достатъчно играчи, предвид, че тази година трябва да имаме и дублиращ отбор в А група? [icon_scratch.png]

03 Юни Чет 2010 17:31

dibo написа:Че ние имаме ли достатъчно играчи, предвид, че тази година трябва да имаме и дублиращ отбор в А група? [icon_scratch.png]

От тази есен отпадат дублиращите отбори, така че ще имаме. [icon_wink.gif]

Дублиращият ни отбор?!

13 Юли Пет 2018 19:16

Има ли нещо ново по темата?

уеб дизайн,агенция за подбор на персонал,човешки ресурси,менструална чашка

Дублиращият ни отбор?!

21 Юли Нед 2019 14:56

Навсякъде по света имат дублиращи отбори. Така се прави. И у нас трябва да е така, за да може младите и неопитните да се адаптират по-бързо.
мъжки клинове обеци колиета гривни