Създават нов Академик

10 Авг Пет 2012 14:59

До колкото знам до 1 септември е срокът за подаване на документи за Областните групи. Да вземе някой бързо да направи нов отбор и започваме на чисто!!!

Създават нов Академик

12 Авг Нед 2012 01:40

Сроковете вече за съжаление са изтекли. [icon_confused.gif] Академик няма да има го има този сезон в нито от първенствата. [icon_evil.gif] [icon_sad.gif]
За сметка на това на стадион "Академик" ще играе Елит (Гео Милев).

Първенството в ОФГ София град, ще започне на 9 септември.

Столичното първенството при мъжете започва на паметната дата 9 септември. Това научи "Софийски вестник" от ЗС на БФС - София. По регламент първите 5 отбора от класирането на Север и Юг в края на миналия шампионат образуват "А" Софийска група, а вторите 5 - "Б" Софийска група. Засега обаче не всички от миналогодишните участници са подали заявка, че ще играят в новото първенство, въпреки че сроковете са изтекли, казаха още от ЗС на БФС. За това пък имаме нов участник - познатият отпреди няколко първенства тим на Елит (Гео Милев) вече е подал необходимите документи и е декларирал, че ще играе мачовете си на ст. "Академик" в квартала.

Отборът на Нови Искър е пред отказване от първенството на Софийската регионална група, съобщи източник на "Софийски вестник". Новината потвърждава и фактът, че юношите на клуба набор 95 са се прехвърлили да тренират в школата на Левски (Чепинци).

http://sofia-football.ovo.bg/news/prven ... -08-11-569

Създават нов Академик

14 Авг Вто 2012 22:30

ФК "Академик-Гео Милев" стартира с женски футболен отбор

ФК "АКАДЕМИК-Гео Милев"

23 Авг Чет 2012 18:17

Доколкото разбрах в началото на месец Септември би трябвало да се тегли жребия за женското първенство и някъде в началото на месец Октомври да започне самото първенство! Нашите момичета ще си играят домакинските срещи на стадион "Академик"!

ФК "АКАДЕМИК-Гео Милев"

25 Авг Съб 2012 01:05

Хубаво беше да има и мъжки отбор, но пак по-добре от нищо. Дано поне от догодина да стартира и мъжкия отбор и повече да не се допускат фалити и подобни глупости. Дано ръководството на новия Академик да се окаже по-читаво от предишното престъпно ръководство, което закопа нашия Академик. Ако новото ръководство е наистина читаво, значи нещата ще потръгнат леко полека. [458755_orig.gif] [akad10.gif] [a6am10.gif]

ФК "АКАДЕМИК-Гео Милев"

30 Авг Чет 2012 12:09

Програма за първите 3 кръга:

Програма кръг 1

15.09.12 17:00 АКАДЕМИК -:- Екомет 90
15.09.12 17:00 Берое -:- Бургос лейдис
15.09.12 17:00 ЛП Суперспорт -:- Спортика
15.09.12 17:00 Олимпия -:- Спартак Варна

Кръг 2

23.09.12 17:00 Спортика -:- Олимпия
23.09.12 17:00 Бургос лейдис -:- ЛП Суперспорт
23.09.12 17:00 Екомет 90 -:- Берое
23.09.12 17:00 НСА -:- АКАДЕМИК

Кръг 3

29.09.12 16:00 ЛП Суперспорт -:- Екомет 90
30.09.12 16:00 Берое -:- НСА
30.09.12 16:00 Олимпия -:- Бургос лейдис
30.09.12 16:00 Спартак Варна -:- Спортика

П.С. Във всеки кръг почива по един отбор!

http://www.bfunion.bg/about/ost/amat/8

ФК "АКАДЕМИК-Гео Милев"

02 Юни Нед 2013 09:57

Дойде лятото и сигурно Академик Гео Милев ще започнат да набират деца за школата,някои знае ли дали ще изпълнят това което го казаха миналото лято,ако някои разбере моля да пише защото ще мн хубаво на тази база да играят деца и мъжки отбор.Благодаря предварително!

ФК "АКАДЕМИК-Гео Милев"

04 Юни Вто 2013 02:32

fantata72 написа:Дойде лятото и сигурно Академик Гео Милев ще започнат да набират деца за школата,някои знае ли дали ще изпълнят това което го казаха миналото лято,ако някои разбере моля да пише защото ще мн хубаво на тази база да играят деца и мъжки отбор.Благодаря предварително!

За съжаление аз не разполагам с каквато и било информация, защото ръководството се оказа меко казано надменно и лично аз прецених, че няма смисъл да се бутам там, където явно не сме желани! Съвсем скоро ще имам информация за другия Академик, а за този Академик-Гео Милев за съжаление поне аз не мога да ви дам каквато и било информация.

ФК "АКАДЕМИК-Гео Милев"

29 Авг Съб 2015 11:52

Мача с Железница от 1-ия кръг на 5 или на 6 септември ще се играе и от колко часа ?!

ФК "АКАДЕМИК-Гео Милев"

29 Авг Съб 2015 17:36

eight8 написа:Мача с Железница от 1-ия кръг на 5 или на 6 септември ще се играе и от колко часа ?!

Здравейте. Като излезе официално програмата ще я публикуваме тук и на сайта.

ФК "АКАДЕМИК-Гео Милев"

30 Авг Нед 2015 09:14

Благодаря за отговора.В Младост 1А ,живея но работя на ЕКОТО-на Шипченски проход,и не съм чак запален фен на Академик ,но искам да видя отбора как играе,все пак навремето и Милан е бил, стадиона ми е близо и ми е симпатичен като име Академик , иначе съм тренирал в Септември ,и като цяло съм левскар но и на Герена вече рядко ходя защото само лумпени ходят и съсипаха и отбора.Дано да съм почивка ,и определено искам да видя Академик как играе, и дано да се върне във В-група и нагоре след време,пожелавам успехи на отбора и имам желание да посетя стадиона и да гледам Академик. [a040.gif]

ФК "АКАДЕМИК-Гео Милев"

03 Сеп Чет 2015 17:04

Първият кръг в софийските групи официално се отглага! От Зоналния съвет съобщават, че причината била лошите терени в региона, но неофициално причината е съвсем друга. Мисля, че повечето ще се сетят каква е. [icon_wink.gif]

ФК "АКАДЕМИК-Гео Милев"

22 Юни Пет 2018 09:06

Хайде да обновим темата
тапас бар,android app development company,широкоформатен печат,почивка в египет

ФК "АКАДЕМИК-Гео Милев"

13 Юли Пет 2018 19:11

Има ли нещо ново по темата?
мебели втора употреба,обзор хотели,дизайн за баня,old cars for sale

ФК "АКАДЕМИК-Гео Милев"

22 Авг Сря 2018 19:32

Женският отбор от две години не съществува.