Аристон (Русе)

05 Авг Вто 2008 19:16

B GRUPA B GRUPA IDVAME IDVAME!

Re: Аристон (Русе)

06 Авг Сря 2008 09:51

Как ще ви перат само,ама аре успех все пак

07 Авг Чет 2008 11:44

Дано имате късмет и да се представите на ниво! iron cool

13 Авг Сря 2008 08:12

Аристон се отказа от участие в "Б" група

Русенският футболен клуб "Аристон" се отказа от участие в "Б" група, съобщиха от клуба. На извънредно заседание на управителния съвет на клуба, протекло до 1 часа през нощта, е решено клубът да се откаже от участие в първенството на източна "Б" ПФГ. Причината за това решение е липсата на ясни изисквания и правила и твърде кратките срокове, определени от БФС за уреждане на необходимата документация и покриване на съответните изискванията. Коментарът от "Аристон" е, че са били поканени твърде късно преди началото на сезона за участие в Източната "Б" група и клубът няма необходимото време за да реагира адекватно и да сглоби силен състав, да го подготви и да бъде конкурентноспособен на останалите тимове. Затова "Аристон" ще участва в първенството на Североизточната "В" група и ще се опита да завоява мястото в професионалния футбол с игра, като обиграе и необходимия за "Б" група отбор, уточниха от клуба. По програма русенци трябваше да играят в 1-ия кръг с отбора на Свиленград, но мачът беше отложен. Във 2-ия кръг Аристон трябваше да гостува на Нафтекс.

12 Ное Чет 2009 20:12

На мен ми е интересно дали има вражда м/у Аристон и Дунав [icon_scratch.png]

12 Ное Чет 2009 20:41

kamsy написа:На мен ми е интересно дали има вражда м/у Аристон и Дунав [icon_scratch.png]

Долкото знам, няма. В Русе единствено навремето между Локо (Русе) и Дунав е имало някакво съперничество. Но то и вече Аристон (поне мъжки състав) вече не съществува.

Аристон (Русе)

12 Фев Съб 2011 16:33

Жалко аз съм от Русе [597828_orig.gif]