Re: Септември (София)

02 Юли Сря 2008 23:30

Точно затова и ще го оставя (само да не прели де). wink 1

03 Юли Чет 2008 12:33

Първо, това е форум на Академик и неговите привърженици и всеки чужд фен, дошъл по тези ширини, трябва да се съобразява с тази малка подбробност. Най-малкото трябва да се отнася с уважение към своите домакини, пък ако не му изнася нещо, вратата ей къде е. Има толкова много други форуми, където може да си мери фенската пишка, да си трупа мнения или да убива време.

Второ, разни неориентирани дечковци като Банков и Конеляно ме дразнят супер много с кухото си присъствие във форума. Сигурен съм, че малко или много дразнят всеки един друг сериозен потребител, дошъл да сподели или получи мнение/информация по тематиката на форума. Що не дразни един Трубадур, примерно? Щото човекът, въпреки че е фен на друг отбор, се включва съвсем на място в дискусиите и не натрапва пристрастията си.

Това ми е мнението, малко крайно, но пък никой не е длъжен да се съобразява с него.

05 Юли Съб 2008 17:43

Мале, за първи път чувам, че имало фенове на Септември(София), които да са под пенсионна възраст. uhahaha
Лошо няма, заблудило се е момчето. Нищо и такива хора трябва да има, за да поддържат огъня във войната между Академик и Септември !
Да си призная, колкото и да ги мразя Септември все пак ми е жал, че не са в западната Б група, за да си правим дербито.
Ставаха яки мачове помежду ни !

05 Юли Съб 2008 18:29

E, лошо няма, ся ще става дербито с житенския Академик в окръжните! uhahaha

05 Юли Съб 2008 23:56

А аз искам да попитам следното: Защо точно със Септември се води голямото дерби, след като един Спартак (София) е по-титулован отбор?

06 Юли Нед 2008 11:11

trubadur написа:А аз искам да попитам следното: Защо точно със Септември се води голямото дерби, след като един Спартак (София) е по-титулован отбор?

С "лилавото изчадие" най-често сме се засичали в една група, затова. Особено в средата на 90-те имаше доста емоционални мачове между двата отбора в "Б" група, изпъстрени с цигански номера от тяхна страна!
К/р за септември, два за глисто бамбукели!!!

08 Юли Вто 2008 15:51

Само да кажа , че конелиано е на 18 години! beeer

17 Авг Нед 2008 10:24

кога студенти стъпят на терена,
септември свалят гащи до колена
и сини знамена се там развяват
септември духат и гъза си дават
Akademik champion

20 Яну Вто 2009 22:47

Бизнесмени местят ЦСКА на "Красна поляна", слагат му Септемврийско знаме
20 януари 2009

София. Група бизнесмени са готови да клонират ЦСКА, като направят алтернативен клуб с добавката Септемврийско знаме. За идеята Sportline.bg съобщи единствен миналата година, като тогава доста хора се присмяха на разкритието ни. Оказа се обаче, че сериозен кръг бизнесмени работи по развитието на проекта. "Обаждаха ми се хора, които наистина искат да правят ЦСКА Септемврийско знаме в "Красна поляна". Свързали са се и с други от акционерите в Септември, но на този етап ние не сме обсъждали по-нататъшно развитие на нещата", обяви за спортната агенция един от солидните притежатели на акции в софийския клуб Любо Стоичков. Бизнесменът работи за влизането в клуба на сериозна руска група, която да превърне базата в най-добрата на Балканите. "Заминаваме в понеделник на преговори, нещата са доста сериозни", сподели Стоичков.

Дори най-богатият българин Васил Божков бе атакуван от президентът на Септември Христос Амбукели с идеята да се пръкне ЦСКА Септемврийско знаме. Божков обаче овреме се дистанцира от "червения" пуч, въпреки, че и част от недоволните от управата на ЦСКА бяха зад намерението да има алтернативен "червен" клуб.

http://www.sportline.bg/news/27299/%D0% ... 0%BC%D0%B5

26 Яну Пон 2009 22:01

е то навремето така са се казвали ЦСКА - СЕПТЕМВРИЙСКО ЗНАМЕ

Септември (София)

09 Юни Сря 2010 23:16

Администраторска Бележка

НЕ СЕ ЗАЯЖДАЙ С ФЕНОВЕТЕ НА АКАДЕМИК!!! ПИСНА МИ ОТ ТЕБЕ! ПИШИ СИ ВЪВ ВАШИЯ ФОРУМ!!!