ОФК Странджа-Металург (Средец)

29 Юни Нед 2008 16:44

Странджа-Металург (Средец) е футболен отбор от град Средец. В момента се състезава в Югоизточната "В" група. Макар и в Средец никога да не се е играл футбол от професионално ниво, градът има дълги футболни традиции. Догодина ще се чества 60 години ФК Странджа. Отборът залага предимно на млади момчета, защото не е от богатите. Най-известният играч играл в отбора е сребърният медалист от САЩ 94 Златко Янков.
Дата на основаване: 1 декември 1949 година
Успехи: Класиране в Югоизточна "В" група - 2005г; 1/32 финалист за купата на съветската армия.
Емблема: http://clubs.bul-foot.org/logos/large/v ... talurg.png
Стадион: "Странджа" - 3000 седящи места, изцяло със седалки.

Главния сектор:

Сектор Б:

От главния вход

Към главния вход:

Уеб Сайт: http://www.strandjafc.hit.bg
Официаен форум: http://bgsupporters.net/viewforum.php?f=83
Треньор: Ганчо Евтимов (играещ треньор)
Изп. Директов: Иван Мирчев

Re: ОФК Странджа-Металург (Средец)

01 Юли Вто 2008 03:30

Ганчо Евтимов преди около 10г. играеше при нас като централен защитник.

01 Юли Вто 2008 16:20

Да, а сега при нас прави първите си стъпки в треньорския занаят.

02 Юли Сря 2008 03:21

kyynadd написа:Да, а сега при нас прави първите си стъпки в треньорския занаят.

Дано да успее и там. Беше стабилен защитник и доста време верен на Хебър. Hahahahaha Уважаваме го много.

03 Юли Чет 2008 22:33

Направих промени по сайта. Мисля че така е по-добре и придоби завършен вид.

03 Юли Чет 2008 22:49

kyynadd написа:Направих промени по сайта. Мисля че така е по-добре и придоби завършен вид.

По-добре е от преди. suuuper

04 Юли Пет 2008 13:31

"По-добре е преди"
1. По-добре е бил преди?
2. По-добре е сега?
Hahahahaha

04 Юли Пет 2008 13:35

kyynadd написа:"По-добре е преди"
1. По-добре е бил преди?
2. По-добре е сега?
Hahahahaha

Имах предвид от преди. Изпуснал съм от. uhahaha Само сложи пак blank на снимките за да се отварят на отделен прозорец! И да не забравиш да ни сложиш във връзки. wink 1

08 Юли Вто 2008 15:52

Браво за положения труд и старание , сайта ми харесва! suuuper

10 Юли Чет 2008 22:06

Чудя се как да направя с връзки. Само сайтове с който сме партньри или всички, както е на Сливен сайта?

10 Юли Чет 2008 22:25

kyynadd написа:Чудя се как да направя с връзки. Само сайтове с който сме партньри или всички, както е на Сливен сайта?

В нашия сайт аз съм сложил само тези които са сложили линк към нашия сайт, с изключение на спортните интернет издания (но скоро ще останат само тези, които ни цитират)!

10 Юли Чет 2008 22:33

Да, може би и аз ще направя така (естествено без това за големите медии, защото никой няма да тръгне да ме цитира u ha ha ha )

10 Юли Чет 2008 22:48

kyynadd написа:Чудя се как да направя с връзки. Само сайтове с който сме партньри или всички, както е на Сливен сайта?

Световната практика в това отношение е да се слагат връзки към сайтовете на останалите отбори в съответната група (в твоя случай - връзки към сайтове на отборите от ЮИ "В" група) + връзки към основните официални сайтове в страната (сайт на федерация, сайт на лигата, евентуално водещи новинарски сайтове и т.н.)
Иначе това, което са направили в сайта на Сливен, ми допада най-много като вариант, използван по нашите виртуални ширини. Евала!

15 Юли Вто 2008 14:31

Наистина на Сливен е много хубав , браво на тези , които са го правили! Nмr№1