ФК ЕЛИТ София

10 Ное Вто 2009 14:06

ФК ЕЛИТ София играе мачовете си на ст.Академик на 4-ти км. и до скоро беше известен само с Детско Юношеската си Школа но от сезон 2009/2010 отбора участва в А Окръжна като е съставен изцяло от играчи минали през ЕЛИТ но първият сезон за сега не върви добре като на полусезона ЕЛИТ е на 9 позиция от 10 http://zs-sofia.com/?page=14 но се пак един отбор не се гради за толкова малко време а за поне 2 години и съм убеден че ЕЛИТ има бъдеще ако нещата не се провалят както сме свикнали в България и е един добър скок за младите играчи към Професионалнияг Футбол.А между другото в момента се опитваме да организираме нещо като една малка агитка на отбора за вторият полусезон [icon_wink.gif] В този форум можете да намерите някои интересни неща и новине за Ръководството,ДЮШ и мъжкият състав. [thumbup.gif] [agt.gif]

Re: ФК ЕЛИТ София

10 Ное Вто 2009 14:14

Дай адреса на форума!

10 Ное Вто 2009 14:19

Не знам защо не съм го написал горе [597818_orig.gif] Аз ти го бях пратил и в едно ЛС
www.elitsofia.bulboard.com

10 Ное Вто 2009 21:23

Мале, тези "Елит" много силни бре ! Туко виж скоро ни станали по-голяма конкуренция от Септември(София). [icon_lol.gif]

10 Ное Вто 2009 22:10

SVETLOSINI BOGOVE написа:Мале, тези "Елит" много силни бре ! Туко виж скоро ни станали по-голяма конкуренция от Септември(София). [icon_lol.gif]

Аз си мислех че този форум за феновете на другите отбори е направен за да се направят връзки с тези феновете но явно някои от вас(разбира се не всички и няма да споменавам кои) постоянно си търсят с кой да се заядат и също така бих казал че след няколко години ще сме на вашето ниво а може би и по-нагоре защото това ни е първи сезон и този отбор беше направен за да може когато юношите от отбора свършат с детско-юношеските първенства този отбор да е трамплин за тях към големият футбол(до колкото този нашият футбол може да се нарече голям)и дори още преди да бъде създаден отбора малко преди началото на първенството половината отбор беше вече прододен в професионални отбори а именно един в Несебър(убедителен лидер в Източна Б Група за разлика от вас),един в Левски Старша А тоест догодина ще е в дубала,двама в дубала на Славия (А ГРУПА),и трима в отбор от третата дивизия на Испания което точно име незнам но това не е важно и точно тези играчи бяха сърцето на отбора от което дойдоха и слабите резултати.Не искам да се обиждаме и нападаме повече защото се пак сме се събрали заради общата ни подкрепа към Академик но просто не можах да се сдържа да не отговоря на тази провокация и се надявам това да не се повтори по каквато и да е причина. [a055.gif] [icon_wink.gif]

11 Ное Сря 2009 21:36

А бе, някои хора и от майтап не разбират ! [icon_lol.gif]

kamsy написа:
SVETLOSINI BOGOVE написа:Мале, тези "Елит" много силни бре ! Туко виж скоро ни станали по-голяма конкуренция от Септември(София). [icon_lol.gif]

... но явно някои от вас(разбира се не всички и няма да споменавам кои) постоянно си търсят с кой да се заядат и също така бих казал че след няколко години ще сме на вашето ниво а може би и по-нагоре защото това ни е първи сезон и този отбор беше направен за да може когато юношите от отбора свършат с детско-юношеските първенства този отбор да е трамплин за тях към големият футбол(до колкото този нашият футбол може да се нарече голям)и дори още преди да бъде създаден отбора малко преди началото на първенството половината отбор беше вече прододен в професионални отбори а именно един в Несебър(убедителен лидер в Източна Б Група за разлика от вас),един в Левски Старша А тоест догодина ще е в дубала,двама в дубала на Славия (А ГРУПА),и трима в отбор от третата дивизия на Испания което точно име незнам но това не е важно и точно тези играчи бяха сърцето на отбора от което дойдоха и слабите резултати.Не искам да се обиждаме и нападаме повече защото се пак сме се събрали заради общата ни подкрепа към Академик но просто не можах да се сдържа да не отговоря на тази провокация и се надявам това да не се повтори по каквато и да е причина. [a055.gif] [icon_wink.gif]

Това подчертаното от изказването ти, ако не е провокация здраве му кажи !

Само ще ти кажа, че за разлика от отборчета еднодневки, като Елит и Несебър(които ти толкова възхваляваш), ЛЮБИМИЯ МИ ОТБОР АКАДЕМИК(СОФИЯ) Е ИМЕ И СЕ Е ДОКАЗАЛ !!!
За справка виж страницата с УСПЕХИТЕ НА АКАДЕМИК(СОФИЯ) !

12 Ное Чет 2009 13:02

Всичко това ми е ясно и за това и аз съм почитател на Академик но ти започна първи да говориш за ЕЛИТ който не е "еднодневка" а само за 6 год се превърна в един от най-добрите отбори в София при юношите и вече има няколко купи.И не може ти само да говориш колко слаб е моят отбор а аз да се съгласявам и да боогословя твоят и за това го написах. [akad10.gif] [a6am10.gif] [thumbup.gif]

12 Ное Чет 2009 15:31

eй камси като си толкова голям фен на елит ходи си ги подкрепяй в техния форум бе ! Тва за мен е супер искуствен отбор без никакви традиции с две думи - отбор еднодневка..дори се вижда и в ДЮШ-а ви за какво става въпрос-пълна разруха.Навсякъде АКАДЕМИК е пред вас бе ! И повярвай ми нокога нема да стигнете нивото на академик :) [akad10.gif] [a6am10.gif]

12 Ное Чет 2009 19:47

Спокойно аз си пиша в форума на ЕЛИТ и тук също писах защото за това е направен форума за другите отбори и гледах някъде че имаше едно писмо в този форум в което питахте защо ръководството искало до прогони феновете но явно и вие не искате да сте повече. [akad10.gif]

12 Ное Чет 2009 20:29

Искам да кажа че ако с нещо съм обидил някой или самият Академик се извинявам и ви уверявам че няма да се повтори а също така че от сега нататък тук ще пишете само ако искате да кажете или попитате нещо за ЕЛИТ а не обиди към отбора [akad10.gif] [a055.gif] [a040.gif]

12 Ное Чет 2009 20:39

Не мисля, че някой някого е обидил!!! Нито ти, нито теб са те обидили. Според някои ФК Елит е еднодневка, според други не. Това е нормално. Не мисля, че има за какво да се обиждаш.

12 Ное Чет 2009 20:47

Първо, никъде не съм написал, че "Елит"(София) е слаб отбор.
Второ, няма да споря с теб кой отбор е по-силен, защото това е известно на всички.
Трето, не вярвам, че "Елит"(София) някога ще стигнат "Академик"(София) по успехи на ниво мъжки отбор.
Четвърто, чета ти редовно мненията и стигам до извода, че ти не си никакъв фен на "Академик"(София) и няма как да бъдеш !
Както се пее в една наша песен: ..... МАЛКО, НО ВЕРНИ !!!
[akad10.gif] [a6am10.gif] [akad10.gif]

12 Ное Чет 2009 21:06

SVETLOSINI BOGOVE написа:Първо, никъде не съм написал, че "Елит"(София) е слаб отбор.
Тук това е достатъчно
SVETLOSINI BOGOVE » Вторник 10 Ноември 2009 - 20:23
Мале, тези "Елит" много силни бре ! Туко виж скоро ни станали по-голяма конкуренция от Септември(София). [icon_lol.gif]

Четвърто, чета ти редовно мненията и стигам до извода, че ти не си никакъв фен на "Академик"(София) и няма как да бъдеш !
Както се пее в една наша песен: ..... МАЛКО, НО ВЕРНИ !!!
[akad10.gif] [a6am10.gif] [akad10.gif]

Наистина не съм чак фен на отбора а просто ми харесва как играе и хода на мачовете му а вие май искате да си останете малко че да можете да си пеете песента [icon_scratch.png]

12 Ное Чет 2009 21:42

Засега песента ни е актуална. [icon_biggrin.gif]
Ако се увеличим след време(дай боже) може малко да я променим. Нещо подобно на: Целият стадион Ви гледа, искаме победа !!! [icon_biggrin.gif]

Не съм искал да засегна феновете на Елит с това мое изказване, но ти щом така го приемаш няма да оспорвам. Извинявай, все пак !!!

12 Ное Чет 2009 21:48

[a055.gif] [thumbup.gif] [a026.gif] [Buddies.gif]