Бисери

13 Май Сря 2020 10:25

Блондинка на изпит. Преподавателят: - Госпожице, само на вас и на още едно момиче отговорите са грешни! Тя поне е написала "Не знам", а вие - "Нито пък аз!"...ъ

Бисери

13 Май Сря 2020 10:28

- Скъпа, вече ще живеем в скъп апартамент, както ти искаше! - Ооо, скъпи, как се радвам! Купуваме си апартамент ли? - Не, качиха ни наема...

Бисери

17 Май Нед 2020 21:55

Пролет, чудесно време... как пък никой не се тагна от Терминал 1 или 2, че пътува на някъде!?

Бисери

17 Май Нед 2020 22:01

Двама джентълмени кротко пушат пури, надвесени над перилата на Лондонския мост. Откъм Темза се чува вик: - Помощ! Не мога да плувам! Не мога да плувам! Единият джентълмен се обръща към другия: - Простете, че прекъсвам уединението ви, сър, но Вие можете ли да плувате? - Не. А Вие, сър? - Аз също не мога. Но за разлика от някои хора, ние не крещим за това така, че да ни чуе целият град...

Бисери

25 Май Пон 2020 14:11

Бе, какъв туристически сезон, бре хора! Кой нормален психически човек след два месецa семейна каторга ще планира и семейна почивка?

Бисери

25 Май Пон 2020 14:16

Евреин отива при равина и му казва:
- Раби, искам да живея вечно. Какво да направя?
- Ожени се, казал му равинът.
- Това ще ми помогне ли да живея вечно?
- Не, отговорил равинът, но желанието да живееш вечно ще изчезнe!

Бисери

27 Май Сря 2020 21:42

Бе, какъв туристически сезон, бре хора! Кой нормален психически човек след два месецa семейна каторга ще планира и семейна почивка?

Бисери

27 Май Сря 2020 21:44

- Гошко, имаш си сестричка! Какво ще кажеш? - Какво да кажа, татко? Та вие сте ме поставили пред свършен факт!

Бисери

30 Май Съб 2020 21:30

- Жена, тази мусака има странен вкус! Какво си сложила?
- Масло, за да не загори.
- Какво масло?
- Слънцезащитно, с фактор 30.

Бисери

30 Май Съб 2020 21:52

Семейство гледа новините, по които съобщават, че България е на второ място в света по количество употребяван алкохол. Жената поглежда критично съпруга си, който тъкмо си налива поредната чашка с ракия. Той я поглежда навъсено и казва: - К'во ме гледаш, правя к'вот мога!

Бисери

11 Юни Чет 2020 17:52

Проверка от КАТ:
- Какво е това в багажника?!... Ваш ли е този автомат?
- Това е калкулатор, господин полицай.
Полицаят вади елка.
- Ето това е калкулатор!
- Старши, твоят е за предварителни, а този в багажника е за окончателни сметки.

Бисери

11 Юни Чет 2020 17:54

- Тате, телефонът ти звъни...
- Какво пише?
- Щабът!
- Вдигни! Майка ти е.

Бисери

22 Юни Пон 2020 13:29

Зъболекарят прави деликатна забележка на пациента:

– Не е необходимо да отваряте чак толкова широко уста.

– Докторе, нали казахте, че трябва да вкарате в нея огледалото, инструментите, бормашината…

– Така е, но аз ще си остана отвън!

Бисери

22 Юни Пон 2020 13:32

– Като карам по нашите магистрали, мисля, че знам какъв им е проблемът. Просто слагата асфалта неправилно – трябва да бъде наопаки, с гладката страна отгоре!

Бисери

28 Юни Нед 2020 00:06

В съда:
- Не можехте ли да решите този спор без съд?
- Господин съдия, ние точно това правехме, но дойде полицията и ни разтърва…