Иван Ангелов Иванов

06 Авг Чет 2009 16:07

Re: Иван Ангелов

10 Авг Пон 2009 20:47

Човекът се казва Иван Ангелов Иванов [icon_exclaim.gif]

Re: Иван Ангелов Иванов

19 Авг Сря 2009 20:48

Вече се чудя, как да го пиша. [icon_scratch.png] На абсолютно всички места го дават като Иван Ангелов. [icon_lol.gif] Затова мисля и аз да го пиша като Иван Ангелов, нищо че Ангелов му е презимето. Какво да правим. Наложил се е в пространството с презимето си. [icon_smile.gif]

20 Авг Чет 2009 08:57

. . . и е ЛЯВ бек :):):):) [akad10.gif] [a6am10.gif]

20 Авг Чет 2009 09:58

academikos написа:. . . и е ЛЯВ бек :):):):) [akad10.gif] [a6am10.gif]

Да, грешката е моя.

20 Авг Чет 2009 17:55

Едвали името му е най важно а това как играе,а потова което четох за него първите години е бил халф,та дори и капитан на старша възраст за Спартак Плевен

07 Ное Съб 2009 19:59

Ами добър ляв бек,мисля че съм го гледал в Плевен,справя се добре на фланга и не виждам кой може да го замени на левия бек този сезон

07 Ное Съб 2009 20:09

Във Враца определено не игра мн добре,но тогава почти никои не игра.А след първия гол тогава нацяло оголи зоната си и паднаха още два гола.Но може и тренера така да е наредил.Иначе определено има качества.Прави впечатление със дългите пасове.Няколко пъти вече казвам че ми е любопитно как ще играе малко по напред,на местото на Будинов например.Защото при вкл му напред нещо се оголва зоната му.

07 Ное Съб 2009 21:25

Значи от 3 години гледам домакинските мачове на отбора и тези когато наште гостуват в Плевен/просто жена ми е от там и съчетавам гостуването там с мачовете на Академик и затова имам и наблюдения на играчи играли в Белите орли и бившия вече Спартак Пл / и за 1-ви път мача миналия уикенд по ТВ във Враца,този сезон не съм пропускал мач дори на мача с Банско си взех 1 ден отпуск за да ги гледам миналия вторник
та да се върна на Иван се пак за него треба пишем тука основно,беше неузнаваемо слаб във Враца и друг слабмач този сезон не му откривам,дори днес беше един от малкото ни стабилни играчи
да продължава да ни радва с добрата си игра този сезон само [akad10.gif]

16 Ное Пон 2009 23:19

Много добре пасна в Академик. [a040.gif] Изключително стабилно играе. Това определено в последните 2 сезона ни беше проблемен пост. Даже миналия сезон трябваше Тони Радулов да играе като ляв защитник. След като привлекохме Иван Ангелов, нещата в тази зона определено се поуспокоиха. На мен много ми допада играта му. Изключително стабилно играе. [icon_eusa_clap.gif] [icon_eusa_clap.gif] [icon_eusa_clap.gif]

17 Ное Вто 2009 22:19

Според мен това е най-удачното ни попълнение през това лято. [a040.gif]

03 Фев Сря 2010 17:32

Дата на раждане: 08 декември 1989 г. - истински студент. [a040.gif]

Иван Ангелов Иванов

20 Юли Вто 2010 20:08

Иван Ангелов Иванов
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Иван Ангелов Иванов

26 Юли Пон 2010 02:48

Добро е момчето-не може да му се отрече.Не мисля,че има кой да го замести за сега.Но наистина ще бъде интересно да го видим по-напред...Дано и на Борисов му хрумне нещо подобно ;)

Иван Ангелов Иванов

26 Юли Пон 2010 08:34

neli2772 написа:Дано и на Борисов му хрумне нещо подобно ;)

Кой е този Борисов?!